Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCHY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 17, 2013 20:56 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

meg80 pisze:Może i bieda ale za to prześliczna :kotek:


bulba pisze:Śliczna kicia :1luvu:


jeziuuuuuuuuu :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: ale cudenko slodkie :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: oblednie sliczna :1luvu:


Monika_Krk pisze:Tysia -no bo w Tychach znaleziona ,może być ? :mrgreen:


na najprostrze pomysly najtrudniej wpasc :D inni kombinowali a Ty od reki, trzask, prask-imie-strzal w 10 tke :ryk: :ryk: :ryk: jestes zaje...sta! :ok: :piwa: :mrgreen:
a wiesz, ze mamy tu 2 trolejbusy niskopodlogowe, ktore nazywaja sie wlasnie Tysia i Tysiek :ryk:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro kwi 17, 2013 20:59 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

Kociara82 pisze:(...)
a wiesz, ze mamy tu 2 trolejbusy niskopodlogowe, ktore nazywaja sie wlasnie Tysia i Tysiek :ryk:


:ryk: nie wiedziałam, to Tysia trolejbus powinien Tysi kici ogłoszenia wozić na szybie.
Przecież są imienniczkami :ryk:
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Śro kwi 17, 2013 22:30 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

Monika_Krk pisze:
Kociara82 pisze:(...)
a wiesz, ze mamy tu 2 trolejbusy niskopodlogowe, ktore nazywaja sie wlasnie Tysia i Tysiek :ryk:


:ryk: nie wiedziałam, to Tysia trolejbus powinien Tysi kici ogłoszenia wozić na szybie.
Przecież są imienniczkami :ryk:

A w Przystani Ocalenie jest koń Tyszek :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro kwi 17, 2013 23:28 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

hehehe, Monia... hmmm... calkiem niezla mysl, tylko czy by sie dalo tak... :roll:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw kwi 18, 2013 13:11 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

Moze nie bedzie takiej potrzeby :) Moze domek szybciutko sie znajdzie :) Kciuki :ok:
Fifi [*] 14.07.2011

meg80

 
Posty: 309
Od: Śro lut 06, 2013 21:08
Lokalizacja: Wielka Brytania

Post » Czw kwi 18, 2013 13:51 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

Ogłoszenia w liczbie 70 sztuk zrobione :P
Domki mogą ustawiać się w kolejce :kotek: :ok: :ok: :ok:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw kwi 18, 2013 23:21 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

dana.b pisze:Ogłoszenia w liczbie 70 sztuk zrobione :P
Domki mogą ustawiać się w kolejce :kotek: :ok: :ok: :ok:

Bardzo dziękujemy :1luvu:
A ja wieczorem dostałam info że sprawie Tysi na razie sie wstrzymujemy z ogłoszeniami na jakiś czas , bo byś może bedzie mogła zostać z tym DT , bo Tysia rozkochała już w sobie dt :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw kwi 18, 2013 23:29 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

:lol: Tysia - uwodzicielka ...
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Pt kwi 19, 2013 7:14 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

Hop po domek Tysieńko :ok: :ok: :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 19, 2013 12:45 Re: Kolejna porzucona miziasta roczna kotka , pilnie DS TYCH

Monika_Krk pisze::lol: Tysia - uwodzicielka ...


nic nowego-jak to kazdy kot :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damian- iza71koty i 164 gości