Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 16, 2013 20:58 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Zainteresowani jeszcze się poślinią do tych fot :-D

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Pt maja 17, 2013 21:41 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

sroka7

 
Posty: 1452
Od: Pon maja 02, 2011 11:04

Post » Sob maja 18, 2013 19:40 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Ale pięknota :1luvu:
[

kasumi

 
Posty: 2562
Od: Pt sty 15, 2010 23:19
Lokalizacja: Kraków Bieżanów

Post » Pt maja 24, 2013 20:12 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

To ja donoszę, że Żmijka już u mnie :) Tłucze mojego biednego Felka, ale też daje mu noski i liże. Mam nadzieję, że szybko się dogadają. Dziewczyna śliczna i kochana, dziś weszła ukradkiem do mojej szafy, z której wyszła ubrana w stanik :D Jak będę zgrywać jakieś zdjęcia to wrzucę ;)

Sroczko, chyba możesz usunąć z tytułu "DT". (Mam nadzieję, że na stałe, bo jak nie znajdzie domku do końca czerwca, to znów będzie szukać choćby DT...)


A do domu Biedrony/Zochy dzwoniłam 2 dni temu. Kita wciąż mało aktywna, leniwa księżniczka, która jest niesamowicie łagodna i całe dnie spędza na kanapie. Cały czas też przypominam Dużym o zabezpieczeniu okien. Najlepiej Zocha żyje z "małą dużą" czyli Nikolą, u której w pokoju spędza większość dnia i całe noce. Pannice się dogadują :) Mała cwaniara nauczyła się też otwierać drzwi do sypialni Państwa. Skacze na klamkę i już jest w środku :) Kita już zaszczepiona, brzuszek wygojony, zeszło jej już obrzmienie z sutków i porasta już sierścią.

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Pt maja 24, 2013 20:20 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Mała "żmijka" od wczoraj jest u cioci Michaliny na DT - miała być towarzyszką pomagającą Filemonkowi w oswojeniu się, a tymczasem jest jego "oprawcą" - o ile u mnie, 5 kotów ją co nico onieśmielało i w miarę szybko się z nimi dogadała - wiadomo z syczeniem, ale nie była całkowicie dominująca, bo mój Miki kocha koty bez względu na syczenie/buczenie/bicie nie straszne mu takie atrakcje,on kocha "zabawę", no i on i kicia rzem ważyli tyle, co każdy z mojej pozostałej czwórki, bo to "mikrokoty". Kitka próbuje podporządkować sobie Filemonka - syczy i buczy,a przy Michalinie jest dla niego słodka i go myje- typowa kobietka :wink: A dla ludzi jest cudna słodka i kochana przytulanka, oczywiście wybrała sobie jedną osobę i ją adoruje :wink: widomo, chce mieć swojego "obrońcę".

PS. Michalina - pisałyśmy jednocześnie tradycyjnie :wink:
Obrazek

sroka7

 
Posty: 1452
Od: Pon maja 02, 2011 11:04

Post » Śro maja 29, 2013 10:26 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Mała Żmijka chwilowo znów w Kłodzku. Tak sterroryzowała ciapowatego Felka, że biedny nie wychodził spod łóżka :( Bał sie nawet iść do kuwety... Jak tylko znajdę dla niego dom, to Żmijka do mnie wróci.

Ogonek już zaczyna wrzucać ogłoszenia :arrow: http://www.gumtree.pl/cp-koty-i-kocieta ... -489204251

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Śro maja 29, 2013 11:23 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

michalinadzordz pisze:Mała Żmijka chwilowo znów w Kłodzku. Tak sterroryzowała ciapowatego Felka, że biedny nie wychodził spod łóżka :( Bał sie nawet iść do kuwety... Jak tylko znajdę dla niego dom, to Żmijka do mnie wróci.

Ogonek już zaczyna wrzucać ogłoszenia :arrow: http://www.gumtree.pl/cp-koty-i-kocieta ... -489204251

zaczyna, ale że dzisiaj zaspała to tylko kilka rzutem na taśmę przy zbieraniu gratów do wyjścia :oops:

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Śro maja 29, 2013 21:54 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

KOTKA Z NAMYSŁOWA KTÓREJ NIE UDAŁO MI SIĘ ZŁAPAĆ URODZIŁA 3 DNI TEMU! POTRZEBNY DT DLA NIEJ I MALUCHÓW, PROSZĘ PISZCIE PW JEŚLI JESTEŚCIE Z WRO/OPOLA LUB OKOLIC I MOŻECIE JE PRZYGARNĄĆ!

Były 3 kociaki ale 1 nie przeżył. Dopiero teraz, kiedy kotka urodziła, kobieta, którą prosiłam o pomoc w złapaniu uznała, że coś z tym trzeba zrobić, tylko, że teraz jest za późno. To pewnie nie jest możliwe, ale może znajdzie się ktoś, kto da im DT, ja zapłacę za ich utrzymanie, ale dom jest bardzo potrzebny :cry: Kotka jest tak chuda, że jestem prawie pewna, że nie wykarmi sama młodych.

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Czw maja 30, 2013 8:55 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

michalinadzordz pisze:KOTKA Z NAMYSŁOWA KTÓREJ NIE UDAŁO MI SIĘ ZŁAPAĆ URODZIŁA 3 DNI TEMU! POTRZEBNY DT DLA NIEJ I MALUCHÓW, PROSZĘ PISZCIE PW JEŚLI JESTEŚCIE Z WRO/OPOLA LUB OKOLIC I MOŻECIE JE PRZYGARNĄĆ!

Były 3 kociaki ale 1 nie przeżył. Dopiero teraz, kiedy kotka urodziła, kobieta, którą prosiłam o pomoc w złapaniu uznała, że coś z tym trzeba zrobić, tylko, że teraz jest za późno. To pewnie nie jest możliwe, ale może znajdzie się ktoś, kto da im DT, ja zapłacę za ich utrzymanie, ale dom jest bardzo potrzebny :cry: Kotka jest tak chuda, że jestem prawie pewna, że nie wykarmi sama młodych.

Może na FB dać cynk?
Ja niestety nie mogę :(

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Sob cze 01, 2013 21:56 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Tadam!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Żmijka u cioci Michaliny... i w jej staniku, po tym jak założyła go w szafie :twisted:

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Nie cze 02, 2013 8:37 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Chciała się poczuć kobieco :mrgreen: Ale jaki kolor dobrała :ryk:

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Nie cze 02, 2013 11:43 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

:smiech3:
[

kasumi

 
Posty: 2562
Od: Pt sty 15, 2010 23:19
Lokalizacja: Kraków Bieżanów

Post » Czw cze 06, 2013 14:16 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

A ja trochę się chciałam zareklamować... wystawiłam sporo rzeczy na bazarek, kilka nowych bazarków, a jeden starszy z dorzuconą dużą ilością nowych ubrań. Cały dochód rzecz jasna dla kotków! Gorąco zapraszam! :)

eleganckie ubrania służbowe r. 36 :arrow: viewtopic.php?f=20&t=153680
ubrania znanych marek i nie tylko dla dziewczynek i kobiet, rozmiary od XS do XL :arrow: viewtopic.php?f=20&t=152455 (połowa dochodu z każdej rzeczy dla naszej krówki)
śliczna sukienka w sam raz na wesele r. 36 :arrow: viewtopic.php?f=20&t=153681
nowe kostiumy kąpielowe w różnych rozmiarach :arrow: viewtopic.php?f=20&t=153679 (dla naszej krówki)
handmade - kotki do przytulania i ptaszki dla ozdoby :arrow: viewtopic.php?f=20&t=153684

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Śro cze 12, 2013 8:12 Re: Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Niedobra Żmija od wczoraj w DS. Ciekawe jak pierwsza noc :roll:

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 492 gości