Miziasta krówka- kicia ze szpitala...szuka DS/DT

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 25, 2013 8:34 Re: "Zwykła burasia" już bezpieczna, szuka DS.

Ale jak? Już?!
Obrazek Obrazek Obrazek

Wrocławskie Koty - polub nas na Facebook

turkawka

 
Posty: 2613
Od: Pon lut 01, 2010 12:43
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 25, 2013 10:07 Re: "Zwykła burasia" już bezpieczna, szuka DS.

turkawka pisze:Ale jak? Już?!

No już :) Dodałam ogłoszenia koło pierwszej w nocy, a od rana miałam gorącą linię na telefonie ;) Wiedziałam, że Biedroneczka jest cudowna, ale nie sądziłam, że prawie się będą o nią bili :twisted: Jeszcze jedna fajna Pani dzwoniła, ale przesłałam jej link do naszej strony. Mamy kilka koteczek burasek, więc może akurat któraś jej wpadnie w oko.

Uznałam, że nie ma sensu odwlekać adopcji, skoro bardzo fajni ludzie się zgłosili.Pojechałam do nich na wizytę, Pan bez problemu powiedział, że mają w planach zabezpieczyć okno, córa z niedowierzaniem pytała czy to będzie już jej kotek "na zawsze", a sama Biedrona przeszła się po mieszkaniu, obczaiła gdzie jest kanapa i od razu na nią wskoczyła i rozpoczęła toaletę ;)

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Pon mar 25, 2013 17:39 Re: "Zwykła burasia" już bezpieczna, szuka DS.

Teraz trzymamy kciuki za "dotarcie się" w domku! :ok: no i zabezpieczenie okien

Zresztą domek Michalina będzie monitorować, ale myślę, że będzie super, po tym co mi wczoraj opowiadała :)
Obrazek

sroka7

 
Posty: 1452
Od: Pon maja 02, 2011 11:04

Post » Pon mar 25, 2013 18:34 Re: "Zwykła burasia" już bezpieczna, szuka DS.

Super wieści :1luvu:
Bo to bardzo rozsądni ludzie - nie liczy się wygląd, ale charakter kota!

strelicja

 
Posty: 173
Od: Sob sty 30, 2010 21:27
Lokalizacja: Święta Katarzyna

Post » Pon mar 25, 2013 20:35 Re: "Zwykła burasia" już bezpieczna, szuka DS.

Telefon z domu Biedronki donosi, że wszystko u niej ok :) Wczoraj wieczorem szalała za myszką na wędce - aż nie do wiary, bo wcześniej bez przerwy spała, ale najwyraźniej dochodzi do siebie już po sterylizacji ;) Państwo aż się bali, żeby sobie nie zrobiła krzywdy (mowa o szwie na brzuszku, choć już prawie zagojone wszystko). Ładnie zjadła i od początku trafia do kuwety. Wczoraj zasnęła u swojego nowego Pana na kolankach, a dziś cały dzień leniuchowała na kanapie :)

Sroczko, może zmień tytuł wątku? :)

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Wto mar 26, 2013 21:21 Re: "Zwykła burasia" już bezpieczna, szuka DS.

michalinadzordz pisze:Sroczko, może zmień tytuł wątku? :)

Zmieniony, kciuki trzymam nieustannie,żeby malutka została oczkiem w głowie całej rodzinki :ok:
Obrazek

sroka7

 
Posty: 1452
Od: Pon maja 02, 2011 11:04

Post » Wto mar 26, 2013 21:45 Re: "Zwykła burasia" już bezpieczna, w DS-aklimatyzacja

Z jej charakterem nie może być inaczej :)

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Pt maja 03, 2013 20:28 Re: Krówka-ciężarówka - kolejna kicia ze szpitala...szuka DS

MOże ktoś wypatrzy - kitka szuka DT/DS

Obrazek

Więcej informacji w pierwszym poście.
Obrazek

sroka7

 
Posty: 1452
Od: Pon maja 02, 2011 11:04

Post » Pon maja 06, 2013 20:06 Re: Krówka-ciężarówka - kolejna kicia ze szpitala...szuka DS

sroka7 pisze:MOże ktoś wypatrzy - kitka szuka DT/DS

Obrazek

Więcej informacji w pierwszym poście.


ależ ona cudna :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
a jak mruczy :D słyszałam tylko telefonicznie, ale w rzeczywistości to musi brzmieć nieziemsko :)
A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną - Co zrobić masz, sam wiesz: W piwnicy otwórz okno. A kiedy szron się szkli, spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi, Zmarznięte wpuść kociska. Bo może być i tak: W twych grzechach zaczną grzebać, A kot - da łapką znak, Uchyli furtkę Nieba..

Magdalena424

 
Posty: 1474
Od: Czw paź 26, 2006 15:16
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 06, 2013 20:17 Re: Krówka-ciężarówka - kolejna kicia ze szpitala...szuka DS

A jak się miewa kicia? Jak jej ropień?

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Pon maja 06, 2013 20:51 Re: Krówka-ciężarówka - kolejna kicia ze szpitala...szuka DS

Kicia jest już po zabiegu - miała go w sobotę, a przy okazji gdy była w narkozie wet wypłukał jej dokładnie ropień. Teraz jest na antybiotyku jeszcze kilka dni, ale jak na razie to ładnie jej się goi rana na grzbiecie, ropa już nie wypływa, chociaż jest jeszcze trochę obrzęku.

Poza tym to jest straszna! ciągle chce się tulić, mruczy gdy ktoś wchodzi do jej pokoju, czeka tuż przy drzwiach, jak się przykucnie to pakuje się na kolana mrucząc i się mości...

Dzisiaj ją troszkę wypuściłam na mieszkanie - moje koty musiałam zamknąć, bo stresują ją, a na razie chcę żeby jej się rana nieco podgoiła, zanim pozna się z ferajną...Jest bardzo ciekawską kitką - zaglądała TŻtowi do szuflady z narzędziami jak coś tam szukał, no a teraz leży obok niego i się tuli :1luvu:

(a moje rozpaczają zza drzwi...trudno :roll: )
Obrazek

sroka7

 
Posty: 1452
Od: Pon maja 02, 2011 11:04

Post » Nie maja 12, 2013 21:55 Re: Krówka-ciężarówka - kolejna kicia ze szpitala...szuka DS

Sroczko zanim Ty się zbierzesz z wrzuceniem zdjęć z aparatu, to ja wrzucę te z telefonu ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Pon maja 13, 2013 2:48 Re: Krówka-ciężarówka - kolejna kicia ze szpitala...szuka DS

Ale Ślicznotka :1luvu:

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Czw maja 16, 2013 20:43 Re: Krówka-ciężarówka - kolejna kicia ze szpitala...szuka DS

Jeszcze więcej zdjęć małej kitki, zwanej u nas w domu "żmijką" :mrgreen:
Kitka jest słodka, miziasta, taka przytulanka ważąca niecałe 3 kg, całe noce grzecznie przesypia w łóżku, tylko jest tak mała i lekka, że można ją zgnieść przez nieuwagę, chociaż jej to chyba nie przeszkadza :wink:
Z moimi kotaminawet nieźle się dogaduje - to jeszze dzieciak z fiu-bżdziu w łepetynce, najwięcej szaleje z moim czarnuszkiam MIkim - są tej samej wielkości, ale Miki to ciężki klocek przy dziwczync.

A teraz domki proszę ustawiać się w kolejce po taką księżniczkę!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

sroka7

 
Posty: 1452
Od: Pon maja 02, 2011 11:04

Post » Czw maja 16, 2013 20:44 Re: Krówka-ciężarówka - kolejna kicia ze szpitala...szuka DS

Więcej zdjęć małej kiitki jutro, także zainteresowanych zapraszam :mrgreen:
Obrazek

sroka7

 
Posty: 1452
Od: Pon maja 02, 2011 11:04

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, jolabuk5, kasiek1510, magic99, magnificent tree, Zeeni i 525 gości