Warszawa ul Chmielna - szukam kogoś na wizytę PA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 15, 2013 10:12 Warszawa ul Chmielna - szukam kogoś na wizytę PA

Witajcie

Proszę o pomoc w przeprowadzeniu wizyty PA dla koteczki z naszej fundacji z Poznania (http://www.glosemzwierzat.pl).

Szukam kogoś, kto już wcześniej przeprowadzał takie wizyty, chodzi o koteczkę niepełnosprawną, Candy (tu
jej wątek na naszej stronie http://www.glosemzwierzat.pl/?page_id=21135 ).

Tutaj opis kici z naszej strony :

"Dostałyśmy zgłoszenie o kotce, która przyczołgała się na taras jednego z domów w Poznaniu. Z relacji osoby zgłaszającej kotka wyglądał jak po wypadku, nie chodziła tylko się czołgała, nie chciała jeść i pić.
Candy trafiła do kliniki. Na miejscu okazało się, że kotka ma obciętą tylną nóżkę pod stawem skokowym. Na prześwietleniu wyszło na jaw, również złamanie miednicy.
Wypadek, któremu uległa musiał odbyć się kilka miesięcy temu, bo urazy są już zagojone, a kości zrośnięte. Proszę wyobrazić sobie tak dzielną i silną koteczkę, która poradziła sobie zupełnie sama, ranna i bezdomna.
Chodzi trochę dziwnie, kuśtyka, jednak obciąża obydwie nóżki, czasem się przewraca i ciągnie tył, ale radzi sobie całkiem nieźle.
Candy ma około 4 lata i ładnie korzysta z kuwety."

Zależy nam, żeby omówić konieczność zabezpieczenia okien. Kicia sobie dobrze radzi, jest w domu tymczasowym, nie
wymaga podawania leków. Jest jeszcze niewysterylizowana więc dom musi przeprowadzić ten zabieg.

W Fundacji naszej obowiązuje umowa adopcyjna.
Jeśli ktoś mógłby się podjąć tego zadania, wyślę mu ankietę przed adopcyjną wypełnioną przez osobę zainteresowaną.

Proszę o pomoc. Odwdzięczę się wizytą w Poznaniu jeśli zajdzie potrzeba :)

Pozdrawiam,
Agnieszka
Ostatnio edytowano Pt mar 15, 2013 19:33 przez Westi, łącznie edytowano 1 raz

Westi

 
Posty: 1594
Od: Pon sty 16, 2006 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt mar 15, 2013 10:22 Re: Warszawa - szukam kogoś na wizytę PA

Napisz koniecznie w tytule dzielnicę Warszawy -gdzie ma być wizyta.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 15, 2013 19:32 Re: Warszawa - szukam kogoś na wizytę PA

Dziękuję, już aktualizuję. Chodzi o ulicę Chmielną.

Westi

 
Posty: 1594
Od: Pon sty 16, 2006 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob mar 16, 2013 10:02 Re: Warszawa ul Chmielna - szukam kogoś na wizytę PA

Kurcze, na prawdę nikt nie pomoże? :(

Westi

 
Posty: 1594
Od: Pon sty 16, 2006 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob mar 16, 2013 11:46 Re: Warszawa ul Chmielna - szukam kogoś na wizytę PA

nie mam ani blisko ani po drodze ,również godziny pracy mam nietypowe od 17 do 22 ,ale jeżeli nikt inny się nie znajdzie to podjadę ja.
Napisz mi na pw wszystko na co mam zwrócić uwagę itp.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 18, 2013 15:29 Re: Warszawa ul Chmielna - szukam kogoś na wizytę PA

Dziękuję, ale już na priv się zgłosił ktoś kto też nie ma blisko, ani po drodze, ale z litości
na wizytę pojedzie ;)

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dziękuję Warszawianki !
Aga

Westi

 
Posty: 1594
Od: Pon sty 16, 2006 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon mar 18, 2013 15:33 Re: Warszawa ul Chmielna - szukam kogoś na wizytę PA

a ja dopiero zauważyłam wątek, a nie mam z kolei jakoś koszmarnie daleko :roll: Jakby coś nie wypaliło to pls o pw :)
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 18, 2013 15:53 Re: Warszawa ul Chmielna - szukam kogoś na wizytę PA

uf ulżyło mi :oops: bo na ogół kiedy ja mogę to inni są w pracy i odwrotnie. :?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 18, 2013 18:51 Re: Warszawa ul Chmielna - szukam kogoś na wizytę PA

Westi pisze:Dziękuję, ale już na priv się zgłosił ktoś kto też nie ma blisko, ani po drodze, ale z litości
na wizytę pojedzie ;)

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dziękuję Warszawianki !
Aga

Mogłabyś mi napisać na PW, co to za domek z ul. Chmielnej? Mam pewne doświadczenia związane z potencjalnym domem z tej ulicy. Chodzi mi w szczególności o to, że Candy jest niepełnosprawna. To może być oczywiście zupełnie inny DS niż ten, z którym miałam styczność.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Pon mar 18, 2013 22:10 Re: Warszawa ul Chmielna - szukam kogoś na wizytę PA

oczywiście, już piszę :)

Westi

 
Posty: 1594
Od: Pon sty 16, 2006 23:30
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 404 gości