KOTKA PO PORODZIE

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 17, 2013 19:50 Re: KOTKA PO PORODZIE

Dziewczyny nie ma co rozkładać tego postu na części i analizować każdej wypowiedzi autorki. Jestem oczywiście po stronie NIE ROZMNAŻAMY NIERASOWYCH KOTÓW :!:

Niestety kilka lat temu (zanim trafiłam na to forum) nie miałam takiej świadomości. Kiedy szukałam swojego pierwszego kota moim bezwzględnym warunkiem był kot urodzony w domu :!: dlaczego :?: Otóż po kilku doświadczeniach z kotami wziętymi przez znajomych z podwórka w mojej świadomości zakorzeniło się to, że kot z podwórka jest dziki i nie ma możliwości go oswoić.

Myślę, że autorka wątku już wie jaki błąd popełniła i jeśli więcej go nie popełni to uważam, że została dzięki forum wyedukowana i zmieniła nastawienie a to jest właśnie misją naszego forum.

Jeden mądrzejszy dzięki forum człowiek = dziesiątki ocalonych kotów.

Gdyby do nas nie trafiła z "cudem narodzin" swoich kociaków to dalej żyłaby w przekonaniu, że cudowne są małe kociaczki które się rodzą i jej kotka dalej przynosiłaby takie niespodzianki.
Obrazek

m&j

 
Posty: 906
Od: Czw paź 30, 2008 18:21
Lokalizacja: gdynia

Post » Nie mar 17, 2013 20:17 Re: KOTKA PO PORODZIE

m&j pisze:Dziewczyny nie ma co rozkładać tego postu na części i analizować każdej wypowiedzi autorki. Jestem oczywiście po stronie NIE ROZMNAŻAMY NIERASOWYCH KOTÓW :!:

Niestety kilka lat temu (zanim trafiłam na to forum) nie miałam takiej świadomości. Kiedy szukałam swojego pierwszego kota moim bezwzględnym warunkiem był kot urodzony w domu :!: dlaczego :?: Otóż po kilku doświadczeniach z kotami wziętymi przez znajomych z podwórka w mojej świadomości zakorzeniło się to, że kot z podwórka jest dziki i nie ma możliwości go oswoić.

Myślę, że autorka wątku już wie jaki błąd popełniła i jeśli więcej go nie popełni to uważam, że została dzięki forum wyedukowana i zmieniła nastawienie a to jest właśnie misją naszego forum.

Jeden mądrzejszy dzięki forum człowiek = dziesiątki ocalonych kotów.

Gdyby do nas nie trafiła z "cudem narodzin" swoich kociaków to dalej żyłaby w przekonaniu, że cudowne są małe kociaczki które się rodzą i jej kotka dalej przynosiłaby takie niespodzianki.


Zgadzam się w 100% mnie też forum otworzyło oczy na wiele rzeczy. I bardzo się ciesze że nowo narodzone kicie są bezpieczne.
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 473 gości