czym odrobaczac kota?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 08, 2013 9:52 Re: czym odrobaczac kota?

Profender na pewno jest silniejszy, niż tabletki, ale naprawdę działa - Pralinek rok temu zaczął wydalać białe tasiemki.
Po podaniu na kark preparatu, następnego dnia wydalił kosmitę :twisted: Ale to było uczucie - widzieć te ssawki, fuj :roll:
A co do łatwości podania, pipety są niezastąpione - też miałam bujawkę z pigułami, a pipetami całe stado załatwiam w 10-15 minut.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt mar 08, 2013 16:44 Re: czym odrobaczac kota?

no wlasnie pipety to wygoda i dzialaja , dzis na bonifacym znalazlam dwie artwe pchly na reszcie towarzystwa nic nie zauwazylam, ale urobek w kuwecie z martwymi , obcymi byl, :evil: nie wiem tylko ktory to :mrgreen: byl rok spokoju od robali, a teraz z wiosna znowu sie jakies zycie wewnetrzne uaktywnilo, miejmy nadzieje, ze wszystkie paskudztwa zakoncza zywot , po tych preparatach, mysle, ze nastepne odrobaczenie tez w ten sam sposob bedzie przeprowadzone, ja w kazdym badz razie sie do takiego sposobu przekonalam :D

inka69-69

 
Posty: 160
Od: Nie sty 22, 2012 21:50

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AhmedCoend, Google [Bot], kasiek1510 i 409 gości

cron