Chory kotek????

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 06, 2013 17:13 Chory kotek????

Czesc. Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze.
Chodzi o to że mój kotek jest chory nie wiem już co robić. Od poniedziałku nie chce jeść tylko śpi. Wczoraj jak chciałam go wziąć na ręce strasznie miauczał własnie wtedy jak go dotykalam. Cały czas się trząsł.Ale na siłe go nakarmiłam. Troszke mleczka mu z buteleczki wlałam do pyszczka i pare kawałków kitketa z puszki(może z 4 takie małe). Dziś też cały dzień śpi. Znów go na siłke nakarmiłam odrobiną mleka i troszke surowego mięsa. Żeby przełknął zamykałam mu pyszczek. Wiem ze nie powinnam ale musi coś zjeść a jest strasznie słaby. Nawet nie wstaje. Nadal ma dreszcze, wciąż się trzęsie. Jak go karmiłam to otwierałam mu pyszczek i czulam jak tam ma gorąco a na dodatek na górnej wardze ma całe czerwone tak jakby starta skóra i krew chyba mu z tego leci. Nie wiem co robic. Nie mam dziś możliwości jechać do weterynarza. Strasznie sie o niego boje pomóżcie:(

malinka6262

 
Posty: 2
Od: Śro mar 06, 2013 17:04

Post » Śro mar 06, 2013 17:24 Re: Chory kotek????

malinka6262 pisze:Czesc. Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze.
Chodzi o to że mój kotek jest chory nie wiem już co robić. Od poniedziałku nie chce jeść tylko śpi. Wczoraj jak chciałam go wziąć na ręce strasznie miauczał własnie wtedy jak go dotykalam. Cały czas się trząsł.Ale na siłe go nakarmiłam. Troszke mleczka mu z buteleczki wlałam do pyszczka i pare kawałków kitketa z puszki(może z 4 takie małe). Dziś też cały dzień śpi. Znów go na siłke nakarmiłam odrobiną mleka i troszke surowego mięsa. Żeby przełknął zamykałam mu pyszczek. Wiem ze nie powinnam ale musi coś zjeść a jest strasznie słaby. Nawet nie wstaje. Nadal ma dreszcze, wciąż się trzęsie. Jak go karmiłam to otwierałam mu pyszczek i czulam jak tam ma gorąco a na dodatek na górnej wardze ma całe czerwone tak jakby starta skóra i krew chyba mu z tego leci. Nie wiem co robic. Nie mam dziś możliwości jechać do weterynarza. Strasznie sie o niego boje pomóżcie:(

Od poniedziałku nie miałaś możliwości jechać do weta?
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 06, 2013 17:28 Re: Chory kotek????

Chcesz powiedzieć, że nie slyszalaś o weterynarzach i nie wiesz, że z chorym zwierzęciem to wlaśnie do weterynarza należy się udać po pomoc, a nie na forum?

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 06, 2013 17:41 Re: Chory kotek????

malinka6262 z Twoim kotkiem może być bardzo źle. :( Konieczna jest jak najszybsza wizyta u weterynarza, dlaczego nie możesz jechać dzisiaj?

lenka*

Avatar użytkownika
 
Posty: 1038
Od: Wto lip 31, 2012 17:58

Post » Śro mar 06, 2013 18:04 Re: Chory kotek????

malinka6262
Do weterynarza musisz jechać, jeśli chcesz pomóc swojemu kotu. Nikt tutaj na forum nie wyleczy Ci kota, nawet gdyby chciał... Twojego kotka musi zobaczyć weterynarz i to jak najszybciej.

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro mar 06, 2013 18:21 Re: Chory kotek????

Musisz jechać do weterynarza. Jeśli tego nie zrobisz twój kot może umrzeć. Jego stan jest bardzo poważny.
Koci Doradca
Facebook @zrozumieckota

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13

Post » Śro mar 06, 2013 18:52 Re: Chory kotek????

On nieraz tak miał że się przejadł zachowywał się podobnie myślałam ze mu przejdzie. Ale dziś widze ze jednak nie. Nie mam mozliwości bo pracuje długo a dziś akurat nie miałam auta zeby z nim podjechać.

malinka6262

 
Posty: 2
Od: Śro mar 06, 2013 17:04

Post » Śro mar 06, 2013 19:13 Re: Chory kotek????

malinka6262 pisze:On nieraz tak miał że się przejadł zachowywał się podobnie myślałam ze mu przejdzie. Ale dziś widze ze jednak nie. Nie mam mozliwości bo pracuje długo a dziś akurat nie miałam auta zeby z nim podjechać.
I co, dalej siedzisz z założonymi rękami i patrzysz na kota, który być może umiera? Pisałaś, że nawet już nie wstaje :roll: Już tak wcześniej bywało, że "jak się przejadł", to się cały trząsł i nie miał siły wstać? Daleko masz do najbliższej całodobowej lecznicy?

wojtek_z

 
Posty: 807
Od: Pt gru 31, 2010 12:08

Post » Śro mar 06, 2013 19:30 Re: Chory kotek????

wojtek_z pisze:
malinka6262 pisze:On nieraz tak miał że się przejadł zachowywał się podobnie myślałam ze mu przejdzie. Ale dziś widze ze jednak nie. Nie mam mozliwości bo pracuje długo a dziś akurat nie miałam auta zeby z nim podjechać.
I co, dalej siedzisz z założonymi rękami i patrzysz na kota, który być może umiera? Pisałaś, że nawet już nie wstaje :roll: Już tak wcześniej bywało, że "jak się przejadł", to się cały trząsł i nie miał siły wstać? Daleko masz do najbliższej całodobowej lecznicy?

Skąd jesteś? Może ktoś mógłby pomóc?
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 06, 2013 19:34 Re: Chory kotek????

Znajomych/sąsiadów/rodziny nie masz? Kogoś kto podjechałby z Tobą do weterynarza....

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro mar 06, 2013 19:38 Re: Chory kotek????

Autobusem? Taksowka? Jak najszybciej!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro mar 06, 2013 20:23 Re: Chory kotek????

Nigdy nie pojmę po co ktoś zaklada wątek pt. Ratunku, kot ciężko chory, skoro i tak nie zamierza nic robić, bo: milion powodów do wyboru :roll:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Zeeni i 248 gości

cron