Mam już dwa dorosłe koty - czy adopcja psa to dobry pomysł?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 02, 2013 22:27 Re: Mam już dwa dorosłe koty - czy adopcja psa to dobry pomy

Zofia.Sasza pisze:Nuki von Foch ;)


I tak Nuki stanie się arystokratą :wink:

Naszą koteczkę Melkę także nazywam Kluską :wink:
" ... wolę zwierzęta bez duszy niż katoli bez serca "

Małgocha Pe

Avatar użytkownika
 
Posty: 4338
Od: Wto paź 30, 2007 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob mar 02, 2013 22:30 Re: Mam już dwa dorosłe koty - czy adopcja psa to dobry pomy

marta-k pisze:http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99256882.jpg oto i on :)

jaki śliczny grubasek! :ryk:

w dzieciństwie chciałam mieć i psa, i kota. wyprowadziłam się na studia, mogę mieć zwierzątko - kot jest. a pies?
gdyby nie te spacery... :mrgreen:
czynię banerki, na przykład takie jak te poniżej. jeśli potrzebujesz - ślij PW, zaradzimy.
Obrazek Obrazek

Maupa

Avatar użytkownika
 
Posty: 3038
Od: Pon cze 04, 2012 23:38
Lokalizacja: Kraków/Warszawa

Post » Nie mar 10, 2013 15:37 Re: Mam już dwa dorosłe koty - czy adopcja psa to dobry pomy

No tak, spacery to problem, zwłaszcza jeśli mieszka się samemu w mieszkaniu, no ale i tak warto. :) Możesz adoptować psiego staruszka, który nie będzie potrzebował aż tyle ruchu, co dorastająca psina, a za to dasz mu coś wyjątkowego, na co ma małe szanse - domek. :)
"Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego."
Ernest Hemingway

marta-k

 
Posty: 18
Od: Nie lut 24, 2013 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2013 15:40 Re: Mam już dwa dorosłe koty - czy adopcja psa to dobry pomy

mieszkam z babcią. gdyby udało się ją wmanewrować w poranne spacery, to resztę już mogę robić... :twisted:
czynię banerki, na przykład takie jak te poniżej. jeśli potrzebujesz - ślij PW, zaradzimy.
Obrazek Obrazek

Maupa

Avatar użytkownika
 
Posty: 3038
Od: Pon cze 04, 2012 23:38
Lokalizacja: Kraków/Warszawa

Post » Nie mar 10, 2013 19:09 Re: Mam już dwa dorosłe koty - czy adopcja psa to dobry pomy

Haha :twisted: Wybadaj grunt, może chętnie przejdzie się rano na spacer, starsi ludzie zwykle wstają wcześnie, a codzienne wyjście na spacer jest bardzo zdrowe :) :ok:
"Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego."
Ernest Hemingway

marta-k

 
Posty: 18
Od: Nie lut 24, 2013 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2013 19:28 Re: Mam już dwa dorosłe koty - czy adopcja psa to dobry pomy

a w ogóle - jak u Ciebie? dołączył już psiak czy jeszcze nie? :)
czynię banerki, na przykład takie jak te poniżej. jeśli potrzebujesz - ślij PW, zaradzimy.
Obrazek Obrazek

Maupa

Avatar użytkownika
 
Posty: 3038
Od: Pon cze 04, 2012 23:38
Lokalizacja: Kraków/Warszawa

Post » Nie mar 10, 2013 19:48 Re: Mam już dwa dorosłe koty - czy adopcja psa to dobry pomy

Taaa , w naszym przypadku TŻ postawił sprawę jasno, ty adoptowałaś, ty wychodzisz. No i pod koniec marca będzie rok jak Sonia jest u nas a TŻ wyszedł może z pięć razy.
Za pierwszym razem aby pokazać się znajomym że mamy psa i być w centrum zainteresowania :evil:
Pozostałe cztery razy, bo sama nie mogłam wyjść, byłam chora. A ile to musiałam się z nim nadebatować aby w końcu nakłonić na wyprowadzenie psa :?
" ... wolę zwierzęta bez duszy niż katoli bez serca "

Małgocha Pe

Avatar użytkownika
 
Posty: 4338
Od: Wto paź 30, 2007 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon mar 11, 2013 23:23 Re: Mam już dwa dorosłe koty - czy adopcja psa to dobry pomy

Na razie w schronisku jest straszny kocioł, więc nadal czekam na sprawdzenie jego stosunku względem kotów, wolę być w 100% pewna ;) A przy okazji rodzina się oswaja z myślą o piesku :D
"Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego."
Ernest Hemingway

marta-k

 
Posty: 18
Od: Nie lut 24, 2013 14:22
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości