STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ TUŻ

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 23, 2013 14:50 STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ TUŻ

Właśnie dostałam info że Ludzie sie przeprowadzają z domku do mieszkania w bloku i dla kota już w nim nie ma miejsca :evil: , jak nic nie znajda to go porostu uśpią :evil: , bo ponoć w tym mieszkaniu nie mogą mieć kota z powodu sierści :roll: , ale dwie świnki to juz mogą być, błagam o DT , DS da niego , sprawa jest PILNA , bo w marcu sie przeprowadzają , niebawem będą zdjęcia ... Czy zdsążymu mu pomóc :x :x :x
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob lut 23, 2013 15:02 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

Moja wetka nie usypia zdrowych zwierząt :roll: I myślę, ze jest wielu takich wetów.
Koci Doradca
Facebook @zrozumieckota

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13

Post » Sob lut 23, 2013 15:11 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

:evil:
o rany.. podobnie jak z Naszą Polcią :cry:
Kobieta się musiała przeprowadzić do rodziny, pozwolili Jej zabrać psa.. dla kota już miejsca nie było..
spakowali do torby i myśleli czy zawieźć do schronu czy do uśpienia..
jezu, oczy mam mokre jak sobie o tym przypominam..
Na szczęście znalazła się osoba, która kotkę przejęła..
dziś Poli jest z Nami i nic już Jej nie grozi..
nienawidzę "ludzi" ..

pomóc nie mogę, ale trzymam mocne kciuki!! i wierzę, że się uda, Koteczku!!
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół."
George Bernard Shaw


Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=150713

Lillua

 
Posty: 274
Od: Pon lut 13, 2012 17:41

Post » Sob lut 23, 2013 15:12 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

vivien pisze:Moja wetka nie usypia zdrowych zwierząt :roll: I myślę, ze jest wielu takich wetów.

to nie znaczy, że nie znajdzie się taki, ktory uśpi...
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Sob lut 23, 2013 15:40 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

CoToMa pisze:
vivien pisze:Moja wetka nie usypia zdrowych zwierząt :roll: I myślę, ze jest wielu takich wetów.

to nie znaczy, że nie znajdzie się taki, ktory uśpi...

Dokładnie :evil:
Kika dni temu moja znajoma była w lecznicy a w niej państwo z 2 letnim pieskiem do uspienia , bo miał ponoć padaczkę , a przyjechali z Gliwic , ( może tam nikt go nie chciał uśpić ) .
No i moja znajoma wchodząc przed nimi poprosiła weta aby go nie usypiać , aby dali jej kilka dni, ze znajdzie mu dom , ale wet go i tak uśpił bo ponoć właściciele mówili że on jest agresywny i że sie nie zgadzają :evil:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob lut 23, 2013 15:50 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

Justa&Zwierzaki pisze:Dokładnie :evil:
Kika dni temu moja znajoma była w lecznicy a w niej państwo z 2 letnim pieskiem do uspienia , bo miał ponoć padaczkę , a przyjechali z Gliwic , ( może tam nikt go nie chciał uśpić ) .
No i moja znajoma wchodząc przed nimi poprosiła weta aby go nie usypiać , aby dali jej kilka dni, ze znajdzie mu dom , ale wet go i tak uśpił bo ponoć właściciele mówili że on jest agresywny i że sie nie zgadzają :evil:


Pomijając już "opiekunów" tego biednego psiaka..
to zawsze myślałam,że weterynarzem zostaje człowiek kochający zwierzęta.... taaa, oczywiście :evil:
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół."
George Bernard Shaw


Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=150713

Lillua

 
Posty: 274
Od: Pon lut 13, 2012 17:41

Post » Sob lut 23, 2013 15:56 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

Lillua pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:Dokładnie :evil:
Kika dni temu moja znajoma była w lecznicy a w niej państwo z 2 letnim pieskiem do uspienia , bo miał ponoć padaczkę , a przyjechali z Gliwic , ( może tam nikt go nie chciał uśpić ) .
No i moja znajoma wchodząc przed nimi poprosiła weta aby go nie usypiać , aby dali jej kilka dni, ze znajdzie mu dom , ale wet go i tak uśpił bo ponoć właściciele mówili że on jest agresywny i że sie nie zgadzają :evil:


Pomijając już "opiekunów" tego biednego psiaka..
to zawsze myślałam,że weterynarzem zostaje człowiek kochający zwierzęta.... taaa, oczywiście :evil:

Tez tak kiedyś myślałam :cry: To nie to co moi kochani weci , pani tuz przed świętami chciała uśpić kotkę po wypadku ( wypadła z okna ) który miał miejsce 6 mies wcześniej no i niestety po połamaniu miednicy ma znaczny deficyt neurologiczny i nie kontruje czynn fiz , ale jak jest u mnie od 2 mies , zaczęła chodzić i częściowo kontrolujemy czynności fiz, wiec da sie nawet takiemu kotu pomoc , a moi kochani weci dali jej szanse a czy temu biedakowi uda się pomóc , boje sie bo mamy bardzo mało czasu :cry: :cry: :cry:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob lut 23, 2013 16:17 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

podniosę temat.
Puszek ciuła do swojej skarbonki na nerki https://pomagam.pl/chorenerkipuszka

girlonthebridge

 
Posty: 1528
Od: Sob wrz 22, 2012 1:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Sob lut 23, 2013 16:28 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

Lillua pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:Dokładnie :evil:
Kika dni temu moja znajoma była w lecznicy a w niej państwo z 2 letnim pieskiem do uspienia , bo miał ponoć padaczkę , a przyjechali z Gliwic , ( może tam nikt go nie chciał uśpić ) .
No i moja znajoma wchodząc przed nimi poprosiła weta aby go nie usypiać , aby dali jej kilka dni, ze znajdzie mu dom , ale wet go i tak uśpił bo ponoć właściciele mówili że on jest agresywny i że sie nie zgadzają :evil:


Pomijając już "opiekunów" tego biednego psiaka..
to zawsze myślałam,że weterynarzem zostaje człowiek kochający zwierzęta.... taaa, oczywiście :evil:


Dzisiaj już niczego nie można być pewnym niestety, moja koleżanka kiedyś usłyszała od pani weterynarz coś w stylu że jej świnki to by swojemu psu dała do zjedzenia

shanti_pryia

 
Posty: 137
Od: Pt cze 29, 2012 20:22

Post » Sob lut 23, 2013 16:35 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

shanti_pryia pisze:
Lillua pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:Dokładnie :evil:
Kika dni temu moja znajoma była w lecznicy a w niej państwo z 2 letnim pieskiem do uspienia , bo miał ponoć padaczkę , a przyjechali z Gliwic , ( może tam nikt go nie chciał uśpić ) .
No i moja znajoma wchodząc przed nimi poprosiła weta aby go nie usypiać , aby dali jej kilka dni, ze znajdzie mu dom , ale wet go i tak uśpił bo ponoć właściciele mówili że on jest agresywny i że sie nie zgadzają :evil:


Pomijając już "opiekunów" tego biednego psiaka..
to zawsze myślałam,że weterynarzem zostaje człowiek kochający zwierzęta.... taaa, oczywiście :evil:


Dzisiaj już niczego nie można być pewnym niestety, moja koleżanka kiedyś usłyszała od pani weterynarz coś w stylu że jej świnki to by swojemu psu dała do zjedzenia

I to był wet :evil: , to był ale pseudo wet , a zdążają się i tacy co namawiają do rozmnażania , szczególnie ci stare daty :evil:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob lut 23, 2013 18:42 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

podrzucam :ok:
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół."
George Bernard Shaw


Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=150713

Lillua

 
Posty: 274
Od: Pon lut 13, 2012 17:41

Post » Sob lut 23, 2013 21:19 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

Dziewczyny dzięki za podrzucanie watku , on ma bardzo mało czasu ...

Obrazek
Obrazek

Ma na imie Grupson , ma około 18 lat ,jest kotem wychodzącym , ale też korzysta z kuwety , nie wiem nic o jego stanie zdrowia ,o szczepieniu , odrobaczeniu itp
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob lut 23, 2013 21:24 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

Witam tak podczytuje i mam pytanie gdzie jest kot zn.miasto,bo byc moze moglabym mu dac tymczas.

2tf9ak8

 
Posty: 119
Od: Czw lut 03, 2011 0:36

Post » Sob lut 23, 2013 21:29 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

2tf9ak8 pisze:Witam tak podczytuje i mam pytanie gdzie jest kot zn.miasto,bo byc moze moglabym mu dac tymczas.



:ok: :ok: za przeprowadzke oby Wam się udało. A kocisz cudny :1luvu:
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

Post » Sob lut 23, 2013 21:30 Re: STARY KOT TRACI DOM BO SIE PRZEPROWADZAJĄ ,EUTANAZJA TUŻ

2tf9ak8 pisze:Witam tak podczytuje i mam pytanie gdzie jest kot zn.miasto,bo byc moze moglabym mu dac tymczas.

Południe polski , wiocha koło Tychów :) A Tychy są niedaleko Katowic, w sprawie transportu to zawsze jest jakieś rozwiązanie ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, Google [Bot], luty-1, Majestic-12 [Bot], MichaelBoaky i 264 gości