Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 18, 2016 5:28 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Niestety prywatnie nie mam pieniędzy niestety pójdę dziś z wizytą kontrolną bo mam gorączkę
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lut 18, 2016 20:49 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Zapalenie gardła ropne oskrzeli uszu pęcherza i nie wiem czego jeszcze multum leków gorączka dzisiaj wyższa także kompletna załamka mam nadzieję że antybiotyki szybko działają
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lut 18, 2016 20:57 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

zdrowiej szybko !!!!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw lut 18, 2016 21:28 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Dziękuję ostatnio co miesiąc jestem na zwolnieniu coś kiepsko ze mną :oops: dziś pani A z Kotkowa podrzucila mi karmę do pracy to będą ludzie karmić
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lut 18, 2016 22:04 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Musisz zrobić wymaz z gardła i posiew moczu jakie masz bakterie i wziasc antybiotyk celowany.Jak masz chore jalita to nie mozna eksperymentować.

fumcia

 
Posty: 644
Od: Sob wrz 03, 2011 12:51

Post » Czw lut 18, 2016 22:23 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Tak trzeba będzie zrobić na razie dostałam klabax 500 bo na penicylinopochodne jestem uczulona miałam wstrząs anafilaktyczny a w ogóle dzisiaj z gorączką że ledwo na nogach stałam ledwie się wepchnelam przed stare babki które spieszyly się na film Wspaniałe :evil: Stulecie
Odnośnie wymazu to u mnie w przychodni czegoś takiego nie praktykuje się poprosiłam o dopisanie na skierowaniu do kardiologa cito i niestety usłyszałam odmowę po prostu 135 tętno w stanie spoczynku to nic takiego :(
Mam tylko alternatywę kupić prywatny abonament medyczny i się przebadac tylko że koszt ponad 100 zł miesięcznie
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt lut 19, 2016 10:27 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

taaaak.....
tylko uważaj, bo nie każdy abonament coś daje - możesz mieć wiele rzeczy znów osobno płatnych.

Polska jest dla zdrowych....
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lut 19, 2016 18:38 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Kocia Lady pisze:Tak trzeba będzie zrobić na razie dostałam klabax 500 bo na penicylinopochodne jestem uczulona miałam wstrząs anafilaktyczny a w ogóle dzisiaj z gorączką że ledwo na nogach stałam ledwie się wepchnelam przed stare babki które spieszyly się na film Wspaniałe :evil: Stulecie
Odnośnie wymazu to u mnie w przychodni czegoś takiego nie praktykuje się poprosiłam o dopisanie na skierowaniu do kardiologa cito i niestety usłyszałam odmowę po prostu 135 tętno w stanie spoczynku to nic takiego :(
Mam tylko alternatywę kupić prywatny abonament medyczny i się przebadac tylko że koszt ponad 100 zł miesięcznie


Dobrze jest czasem zapytac dlaczego odmawiaja. Wiem, kwotowanie w sluzbie zdrowia etc etc.
Ale czasem dobrze isc nawet do samego kierownika przychodni etc, skoro masz zapalenie gardla i jeszcze inne problemy zdrowotne.

Generalnie u nas tak jest w kraju, ze za przeproszeniem ´upierdliwy´ i klient i pacjent wiecej zyskuje czasem. Nie zawsze, ale mysle, ze warto probowac.

Tamaqua

 
Posty: 250
Od: Wto gru 08, 2015 23:42

Post » Pt lut 19, 2016 22:15 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Wiem tylko ta dr mnie leczy 15 lat i jak mama moja była w ciężkim stanie to 3 miesiące wypisywala zwolnienie a mamę leczyłam prywatnie z tego tytułu płaciłam 5 lat kredyt w banku bo też kierowała mamę do takiego patałacha że mało mamę do śmierci nie doprowadził a ja mam takie poważne problemy zdrowotne i nie mogę się doprosic ani kardiologa ani badań itp to samo z niektórymi wetami
Po prostu niektórzy nie są dr z powołania i tyle jak nie weźmie się sprawy w swoje ręce to marne widoki na przyszłość
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob lut 20, 2016 19:23 Re: Pingwin walczy o życie i przegrał tę walkę [']

Kocia Lady pisze:Umarł na moich rękach[']

Przez tę chorobę przegapilam śmierć Pingwinka kotulka który tak bardzo chciał do domu i ludzi, ale się bał panicznie co mu musiał zrobić człowiek tego się nie dowiem, Kotulek który najadł się do syta a potem godzinami obserwował nas przez balkon
Kotku kochalismy Ciebie jak własnego kota :placz: :placz:
https://m.youtube.com/watch?v=C_Bjq32Q39s
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob lut 20, 2016 19:57 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

przykro mi. Pingwinek, Czarnisia straszne strata.

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Sob lut 20, 2016 21:19 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

15 lutego minęło 2 lata od śmierci Pingwinka Kotulek niepotrzebnie spędził tydzień w lecznicy mordowni w której nic z nim nie robili myślę że miał zapalenie płuc wtedy mrozy były do -30 a on nie chciał przyjść do domu :placz:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon lut 22, 2016 15:33 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Mam nowego lokatora 3,4 miesięcznego śpi w budzie pod balkonem a stoluje się jak widać co raz częściej przychodzi i nas obserwuje
Obrazek

A kici wyrzuconej z zakładu fryzjerskiego rozwaliła się budka więc Zrobilam nową wejście z filcu i daszek

Obrazek
Nie wiem czemu zdjęcia bokiem się zaladowaly ale można zobaczyć domek testuje mój Tofik i grzeje miejsce a wieczorem powędruje pod blok do Toficzki
Choroba jeszcze mnie trzyma na tyle że słabo mi jest i hektolitry potu wydalam co mi utrudnia dotarcie na pocztę ale jutro już podejmę wyzwanie
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon lut 22, 2016 18:32 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Ale ladny nowy domek! Gratulacje!

A to malenstwo za oknem jak sie nazywa? Slodziak i widac, ze ma piekne, cieple futerko. Tez pewnie dzieki dobrym obiadkom u Ciebie w stolowce! :) Dzieki, ze tak dbasz tez o tego malca!

A zdrowia duzo zycze! I pij herbatke z wkrojonym imbirem - pomaga! Mozna tez zagotowac wode z imbirem i pic na cieplo i zimno. :) A nawet po dolaniu do kapieli robic zdrowotna kapiel. Powodzenia!

Tamaqua

 
Posty: 250
Od: Wto gru 08, 2015 23:42

Post » Pon lut 22, 2016 20:42 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Dziękuję serdecznie
Domek już zamontowalam kici nie było ale się nie dziwię w środku był mokry i oberwalo się wejście także zostawiłam dobre chrupki i jak kicia wróci to się pozytywnie zdziwi
Co do malca przychodzi drugi dzień na balkon może i wcześniej był bo już ze dwa tygodnie słyszałam jak skacze z parapetu, na jedzenie chodził aż pod świerki, a teraz je pod parasolem na ciepłym dywaniku z filcu, koło balkonu jest ławka i ogromna styropianowa willa zwkleklam się dzisiaj żeby dołożyć sianka i był tam maleństwo sierść ma długą i jest śliczny jak się przełamie to go złapie i pojedzie do Fundacji w poszukiwaniu nowego domku
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], magic99 i 491 gości