Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 04, 2016 22:51 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Oh... to koteczka sporo przeszla. Oby jak najdłużej się trzymała dzielnie i w zdrowiu. Przegwizdane z tym starzeniem się. Ech...
Najwazniejsze,że ma pomoc i że o nią dbasz :ok:
Taak, z gustami różnie bywa, każdy ma inny i co zrobić :201461

edit:

Ale Pysia, to chyba ma sporą nadwagę ? Przy bólach stawow, to niedobrze dla niej. Za bardzo obciązone, a do tego i wiek dochodzi, to jakby deko cięzej.
Ostatnio edytowano Czw lut 04, 2016 22:54 przez gatiko, łącznie edytowano 1 raz

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7158
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Czw lut 04, 2016 22:52 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Kocia Lady pisze:tu brat zrobił jeszcze fajne zdjęcia:
Obrazek
Obrazek

Słodkie :D

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7158
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pon lut 08, 2016 18:51 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

zapraszam na bazarek dziś zaraz zamawiam w zooplusie suchą karmę i może mokrą np Felix bo Białasek lubi w opcji płatność w ciągu 14 dni , fanty dostałam od koleżanki z pracy, bo ja już nie mam co sprzedawać zbytnio choć jeszcze szafki przejrzę, bo już kryzys, nie mam ani jednego chrupka, bezdomniakom kupuję w zoologicznym na kg, tam gdzie swoim, karmę staram się im dawać dobrą jakościową, bo teraz jak np mam wolne albo zachoruję to może tak być w pracy że nie będzie komu dokarmić, tak jak w tym tygodniu było, że sama poszłam(1,5 h jazdy autobusem) i woda i dobra jakościowo karma to podstawa, jeśli chcę żeby te koty jeszcze podżyły w dobrym zdrowiu, a samej dokarmiać tyle kotów w pracy na osiedlu i swoje trzy to nie na moje zarobki niestety:( na dodatek moja koleżanka która do tej pory dawała mi multum fantów, które nawet udawało mi się w pracy sprzedawać, i nie musiałam wystawiać bazarków a ponad to dzięki niej żyje Mikrusek bo przez pół roku dawała na wołowinę dla niego, kot po inwazji pcheł był dosłownie na wykończeniu, ledwie mi się udało go uratować, jest bardzo chora po ciężkiej operacji, i wymaga intensywnego leczenia i świat jej się zawalił w 14 dni, trzymajmy kciuki i kto może proszę o modlitwę za jej zdrowie, między innymi Białasek był wieziony do lecznicy i z dwukrotnie, na kastrację, załatwiała za swoje pieniądze mu leki, zawiozła również Puchacza do szpitalika przy lecznicy na kastrację i leczenie, który się szczęśliwie wyadoptował, ostatnio z gorączką i grypą i nie wiedząc na dodatek jak bardzo jest chora zawiozła Czarnulkę z guzem i mocznicą do szpitalika do wet, itp itd nie mówię tu o wielu przypadkach transportu bezdomniaków z mego osiedla, to kobieta na którą można liczyć 24h, i która też ma w domu kota i psa, a na kortach tenisowych karmi tez kilka bezdomnych kotów :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
oto link do bazarku: viewtopic.php?f=20&t=173406&p=11386168#p11386168 pomóżcie
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lut 11, 2016 17:54 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Bardzo kiepsko się czuję taki wysoki puls że trzy noce nie spałam..wzięłam tabletkę na sen silną mam nadzieję że zasne bo się wykoncze.w sąsiednim bloku mieszka kicia którą wyrzucono z zakładu fryzjerskiego chodzę specjalnie do tego ogródka biedna czeka na mnie w domku a rano jak szłam to nowy bezdomny kot czy kotka i jadł rozmokniety chleb gołębi dobrze ze zawsze mam ze sobą jedzenie od razu dałam jeść i chyba śpi pod balkonem w domku cały bury tylko sam czubek ogona biały
W pracy natomiast relacja ochrony przychodzi oprócz stada kotów bezdomnych nocą jakiś zwierz ala fretka jenot albo lis
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lut 11, 2016 20:24 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Trzymaj się mocno i ciepło. Wielki szacunek.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3718
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pt lut 12, 2016 9:28 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Trzymaj się zdrowo.

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7158
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pt lut 12, 2016 12:50 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Dziękuję jestem na zwolnieniu mam skaczace ciśnienie i bardzo wysoki puls silny stan zapalny przewodu pokarmowego i muszę się ostro przebadac jestem na zwolnieniu jakoś koty w pracy będą karmione będę prosić pań sprzątających ochronę i koleżanki także mam nadzieję że jakoś będzie grunt żebym stanęła na nogi jakoś na razie masakra
Jak szłam do przychodni znowu nowa bezdomna pod moim blokiem dałam dwie saszetki
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob lut 13, 2016 19:38 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Obrazek
To kicia wyrzucona z zakładu fryzjerskiego w budce mojej mieszka za sąsiednim blokiem codziennie ją karmię teraz też
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob lut 13, 2016 19:44 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Musisz być zdrowa, musisz zadbać o siebie.
Koteńki Cię potrzebują :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7158
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Sob lut 13, 2016 21:11 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Kocia Lady pisze:Obrazek
To kicia wyrzucona z zakładu fryzjerskiego w budce mojej mieszka za sąsiednim blokiem codziennie ją karmię teraz też


Zycze duzo zdrowia! I informuj nas prosze jak sie czujesz.

Kocia ma ladna stoloweczke, talerzyki w modnym kolorze i stylowe do tego. Wyglada na bardzo zadbana. :)

Tamaqua

 
Posty: 250
Od: Wto gru 08, 2015 23:42

Post » Sob lut 13, 2016 21:20 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Dziękuję bardzo za miłe słowa!!! moje wszystkie bezdomniaczki są w takiej formie w końcu jedzą same najlepsze karmy z najwyższej półki, jestem zdania lepiej wydać na droższe jedzenie niż weta :201461
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob lut 13, 2016 21:21 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

trafiłaś w sedno - na karmie to słaba oszczędność.
Nie syci, trzeba więcej dawać no i na zdrowie nie wpływa dobrze...


uściski!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41988
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie lut 14, 2016 12:49 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Dziękuję Dagmara teraz w zooplusie mają dobre promocje na najlepsze karmy i je kupuję zwłaszcza że u mnie w pracy też chorowite te koty
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro lut 17, 2016 8:55 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Jestem chora na grypę, serce daje popalić dzisiaj tylko trzy godziny snu, kardiolog wszędzie kolejka do pół roku albo lepiej, w piątek idę na wizytę kontrolną może napisze mi na cito? I to nie wiem ile przyspieszy? Wychodzi na to że w naszym kraju jak nie masz pieniędzy na prywatne leczenie to można nie doczekać tej cholernej kolejki.
Dorota z Anglii wspomogla nas jak co miesiąc i zapłaciłam za worek suchej karmy i Felixy które w tym tygodniu będą już zjedzone. Z bazarku może będzie z 50 zł utargu więc już znowu na kredyt zamówiłam Felixy nieciekawie po prostu
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lut 18, 2016 0:06 Re: Czarnulka odeszła za TM:(

Zdrowia wiele zycze! A moze uda sie jakos wczesniej dostac do polecanego lekarza? Nawet prywatnie moze? Zdrowie najwazniejsze jak wiadomo w sumie bardzo dobrze...

Tamaqua

 
Posty: 250
Od: Wto gru 08, 2015 23:42

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magic99, Szymkowa, Vi i 211 gości