Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 08, 2016 17:22 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Temperatury nie miał na szczęście uszy wiadomo jak zawsze tragedia ale to choroba autoimunologiczna :cry:
Poza tym dostał Adwokat na kark no i pobrano krew czekamy na wyniki Białasek bardzo się zestresowal a ja nie mniej na szczęście pani dr miała specjalny kaganiec koci razem z klapkami na oczy to się uspokoił
Na szczęście taksówką szybko obrocilismy w dwie strony
Waży 6,7 a nasz ochroniarz mówi że on niknie w oczach :D
Poza tym inny ochroniarz powiedział mi że jakaś kobieta przychodzi rano o 5 i podkarmia go no i jakiś taki wycxyszczony i wyczesany się zrobił 8O
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lip 14, 2016 11:37 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Dzwoniła pani dr u Białaska wyniki są ok za to ja od wtorku jestem na zwolnieniu kolano tak daje popalić że nawet chodzenie ból sprawia koleżanka przyjeżdża przed pracą daję jej mięsko i dokarmia koty
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lip 14, 2016 11:49 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

oo :( to zdrowiej -kciuki trzymamy za Ciebie :ok: :ok: :ok: i cieszymy sie ,że Białsek wyniki ma dobre , oby tak zostało na dłuuugo :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 14, 2016 11:50 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

trzymaj się zdrowo!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw lip 21, 2016 20:57 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Dziękuję nie mam wyjścia trzeba się trzymać!
Dziękuję Moniko z Krakowa za pieniążki za które zamówiłam już worek 10 kg ulubionej Josery kaczka z ziemniakami będzie zapas a kupiłam też dużo mokrej karmy i mięsko dzięki Dorocie z Anglii również dziękuję bardzo
Dużo nowych informacji napiszę jutro dokarmiam koty pewnego pana karmiciela szczególnie koteczka w stanie opłakanym jutro zdjęcia i więcej szczegółów
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie lip 24, 2016 19:40 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie lip 24, 2016 19:43 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

oj nie widzę ...
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie lip 24, 2016 19:46 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Tu widać kawałek kotki sfilcowanej staruszki codziennie ją dokarmiam i jej rudego kolegę staruszka leży na trawniku albo pod samochodem widać że boli ją kręgosłup bo ciężko jej się poruszać
Zamówiłam jej specjalnie mus Gourmety i chrupki po 12 roku życia takie krykieciki no i przybieram się ją złapać do weta wyciąć kłaki odpchlic i zobaczyć co jeszcze tylko nie wiem co potem wypuścić na ulicę to dramat po prostu masakra jak zachodze i ją widzę to serce mi pęka na milion kawałków :placz:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie lip 24, 2016 19:53 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

kogo boli ja czy jego? Ile tych staruszków?
może nie kręgosłup, może połamana?

skąd się wzięła...
ja tam nic nie pomogę z tej odległości ale może gdzieś ktoś bliżej?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon lip 25, 2016 17:31 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Jedna staruszka kocią mieszka pod balkonami już ponad 10 lat od kilku lat właściwie 3 ma domek a tak w te mrozy specyficzne dla mojego regionu czyli -30 n golej ziemi siedziała więc zapewne ma reumatyzm cho stawy itp jest potwornie skłaczona po prostu od pasa w dół ma skorupe zamiast sierści na szczęście apetyt ma i je szczęście w nieszczęściu
Będę ją łapać ob się udało tylko nie wiem co dalej czy ktoś może pomóc?
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lip 26, 2016 22:24 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Kocia Lady pisze:Jedna staruszka kocią mieszka pod balkonami już ponad 10 lat od kilku lat właściwie 3 ma domek a tak w te mrozy specyficzne dla mojego regionu czyli -30 n golej ziemi siedziała więc zapewne ma reumatyzm cho stawy itp jest potwornie skłaczona po prostu od pasa w dół ma skorupe zamiast sierści na szczęście apetyt ma i je szczęście w nieszczęściu
Będę ją łapać ob się udało tylko nie wiem co dalej czy ktoś może pomóc?


Hej, hej = mam straszne zaleglosci tutaj. Czy doszly finanse na karme dla kociaczkow? :)

Tamaqua

 
Posty: 250
Od: Wto gru 08, 2015 23:42

Post » Pon sie 01, 2016 21:06 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Hej doszły finanse 10 kg Josery z kaczki stoi!!! Dziękuję serdecznie!!! Jeszcze dostałam pomoc od Doroty, Marty i Kasi!!! Bardzo dziękuję!!! Teraz dokarmiam codziennie dodatkowo jak pisałam kicię z parkingu tę sfilcowaną i Rudego. Rudy np je na raz dwa Felixy i konkretną porcję chrupek. Koteczce dogadzam w szczególności żeby nabrała sił i szczególnie sierść nabrała witalności to i kłaki może wylinieją. Daję jej Royal Anti Aging 12+ mięsko tlustsze no i Gourmety mus. Na tyle sukces odnotowałam, że Kicia i kolega na mnie czekają a karmię dwa razy dziennie nie jest to łatwe zadanie bo to parking i muszę czolgac się pod autami mam przyszykowane dwa długie kije bo wsuwam głęboko pod auta bo wyrzucają jak z brzegu stoi no i jeszcze przychodzi pewien dziwny typ z psem który puszcza go luzem żeby wyjadl kotom.
Poza tym inne koty ok mam dużo jedzenia więc wszyscy syci i zdrowi. Do pracy kupuję mięso z indyka i suchą karmę i pan Białasek kwitnie nie mówiąc o pozostałych nam trochę zdjęć wrzucę na dniach pozdrawiam i dziękuję serdecznie
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon sie 01, 2016 21:10 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Aha zapomniałam napisać staruszke mam zamiar złapać ale nie mam jej gdzie umieścić bo zalalo piwnice i nawet płytka nasza rzeka Biała wystąpiła z brzegów. W każdym razie mam zamiar ją złapać odpchlic kłaki zgolic no i generalnie na zimę ją umieścić w cieple
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sie 10, 2016 5:57 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

<a href=https://zapodaj.net/1a07c406f6eb9.jpg.html>mms_img451337222.jpg</a>
<a href=https://zapodaj.net/63109ee15d840.jpg.html>mms_img-2026955655.jpg</a>
To staruszka którą muszę jak najszybciej złapać widać na zdjęciach jaki stan na szczęście je ma apetyt już skarmilam 2 kg Royal Anti Aging +12 lubi surowe mięsko i Felixy też lubi karmię ją dwa razy dziennie coraz bliżej podchodzi ale nie wiem czy bez łapki się obejdzie
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sie 10, 2016 9:18 Re: Białostockie bezdomniaczki potrzebują karmy!

Wielki szacunek dla Twojej pracy.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3714
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 425 gości

cron