Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :(((

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 30, 2013 16:31 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał do pokochania! MA DOM :

Biedne maleństwo... W takich chwilach, aż chce się powiedzieć "Kto daje i zabiera niech się w piekle poniewiera". Nie smuć się Monisiu - znajdziesz jeszcze wspanialszy domek, gdzie nie będziesz zabawką, a członkiem rodziny :1luvu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hebi

 
Posty: 541
Od: Wto cze 26, 2012 14:47
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto kwi 30, 2013 16:48 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał do pokochania! MA DOM :

Tak, Monisia wróciła do nas z adopcji i ta sytuacja mnie okropnie podłamała. Na początku było wszystko pięknie, maile ze zdjęciami, smsy że kotka śpi pod kołderką itp. Zadzwoniła właścicielka i oznajmiła mi, że jej córka( 12 letnia) przestała się kotkiem zajmować i wychodzi na dwór z koleżankami, zamiast opiekować się kotem. A pani ma dwójkę dzieci i kota już nie ogarnia! Monisię przywieziono do nas na rękach, biedną zestresowaną. Dziewczynka nie uroniła nawet łzy, a pani pomyliła książeczki zdrowia, dostaliśmy tę od pieska. Dobrze, że był przy mnie wiewiór, bo chyba by doszło do rękoczynów.

A Monisia jest bardzo spokojna, bezproblemowa, tuli się do ręki, uwielbia głaskanie, cichutko mruczy. Jedynie co, to chyba się boi większej gromadki kotów i je czasem oprychuje.

Szukamy dla niej kochającego domku.

wiewióra11

 
Posty: 617
Od: Nie mar 30, 2008 20:09
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto kwi 30, 2013 17:09 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Temat zmień wiewióro :)

Monisia to jest kot wyjątkowy. Zaczął się sezon chodzenia na działki i muszę przyznać że brakuje mi jej tam wybiegającej ludziom na spotkanie ... cieszę się jednak, że jest bezpieczna i nie jest narażona na strzelających z wiatrówek gołębiarzy. Oby tylko mogła w końcu powiedzieć, że lepiej jej u ludzi...
Obrazek

Katalina

 
Posty: 1148
Od: Śro cze 22, 2011 10:08
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 02, 2013 19:33 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Hejka! Proszę o kontakt priv w sprawie kici. piter3@autograf.pl

Pozdrawiam

Piotruś

piotrus

 
Posty: 1
Od: Czw maja 02, 2013 19:06

Post » Czw maja 02, 2013 21:19 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Piotruś, jeśli wiewióra nie odpisała już dziś, to na pewno zrobi to jutro :)
Pozdrawiam :)
Obrazek

Katalina

 
Posty: 1148
Od: Śro cze 22, 2011 10:08
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 02, 2013 22:46 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

To i my potrzymamy kciuki z naszą Miką-też mamy znowu bidulę w DT :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

jaga1666

 
Posty: 980
Od: Pon sie 06, 2012 12:48
Lokalizacja: stalowa wola

Post » Śro maja 08, 2013 13:14 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Monisia marzy o własnym ludziu, który ją pokocha i już nigdy nie odda. Wkrótce odwiedzi nas Piotruś i kto wie, może się w dziewczynce zakocha :) Trzymajmy kciuki.
A teraz dostawa świeżych zdjęć królewny. Na niektórych widać jakie ma fajne puchate futerko :)

Monisia plażująca

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ty, mały, nie fikaj sobie!

Obrazek

Obrazek

Ciemna strona Monisi?

Obrazek

Ależ skąd ;) Po prostu trzeba malucha wymyć.

Obrazek

Domku gdzie jesteś?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bonus- jęzorek Monisi ;)

Obrazek

wiewióra11

 
Posty: 617
Od: Nie mar 30, 2008 20:09
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 08, 2013 13:27 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Ale cudna kicia :1luvu: Podobna do mojego Pralinka :)
Szkoda, że trafiła na nieodpowiedzialnych ludzi :?
Ale mam nadzieję, że wkrótce znajdzie ten DOM :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro maja 08, 2013 14:43 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Monisiu wszystko jeszcze przed tobą kochana:)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

jaga1666

 
Posty: 980
Od: Pon sie 06, 2012 12:48
Lokalizacja: stalowa wola

Post » Śro maja 08, 2013 14:47 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Czemu ja nie widziałam tych zdjęć??!! Jakie cudne ! Czy to fotograf taki dobry??? Niee, to chyba modelka wyjątkowo zdolna :1luvu:
Obrazek

Katalina

 
Posty: 1148
Od: Śro cze 22, 2011 10:08
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 09, 2013 15:00 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Wychowujemy koty dość bezstresowo ;)
Dlatego nowy domek musi się liczyć z tym, że Monisia wskakuje na szafki, parapety i czasem przebiegnie po stole.
Jest grzeczna, bo jeśli jemy i ściągamy ją ze stołu, to już drugi raz nie wskoczy. Cała reszta naszych kotów absolutnie nie rozumie co mamy na myśli :D

wiewióra11

 
Posty: 617
Od: Nie mar 30, 2008 20:09
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 09, 2013 16:32 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Domek który dostała Mika szukał takiego kota jak Monisia-a dostał dzikuskę i musi dalej pracować nad jej wychowaniem.Nie mamy pewności czy się uda.Wiewióra najgorzej mi chłopaków szkoda-jak tak można-szok :evil:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

jaga1666

 
Posty: 980
Od: Pon sie 06, 2012 12:48
Lokalizacja: stalowa wola

Post » Czw maja 09, 2013 17:31 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Ech, nawet mi nie mów. A ja głupia, naiwna wierzę ludziom, że kochają zwierzęta.

wiewióra11

 
Posty: 617
Od: Nie mar 30, 2008 20:09
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 10, 2013 22:07 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Nie wiem nawet co napisac, bo rece mi opadly :( ta rodzinka ma jakiegos totalnego pecha do domkow! Szkoda kociakow bo ledwie zdarza się zaklimatyzowac a sa oddawane jak niechciane zabawki, czasem wstyd mi , ze jestem czlowiekiem :?
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pt maja 10, 2013 22:15 Re: Monisia- kotek czy piesek? Ideał. Znudziła się dziecku :

Goyka, ja mam podobne przemyślenia...i co do pecha tej rodzinki i co do wstydu...
Obrazek

Katalina

 
Posty: 1148
Od: Śro cze 22, 2011 10:08
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 534 gości