Czy to coś poważnego??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 06, 2013 12:01 Re: Czy to coś poważnego??

Kociak ładny, ale widać, ze trochę zaniedbany :(. Szkoda, że występują take "pseudo hodowle".
.....

Valion

 
Posty: 30
Od: Pon lut 04, 2013 15:31

Post » Śro lut 06, 2013 12:04 Re: Czy to coś poważnego??

Revontulet pisze:
OKI pisze:
MaybeXX pisze:
Revontulet pisze:Biały kotek z niebieskimi oczami- ciekawe czy ktoś zadał sobie odrobinę trudu, żeby sprawdzić czy słyszy :?:

Te "końcówki" w opisie sugerują kota w typie colorpoint.

Tak, to widać nawet na niektórych fotach.

Czyli powinien słyszeć?
Dzięki za info :wink: .
Kotek śliczny. Szkoda, że już na starcie taki zaniedbany :( .
I jak każdy zasługuje na dobry dom :wink:

Chyba powinien, ekspertem nie jestem ;)

Pewnie, że kociak zasługuje na dobry dom, ale dom powinien być świadomy paru rzeczy - np. że kociak jest prawdopodobnie chory; że nie wiadomo, co z niego wyrośnie (bo brytek to niekoniecznie); że kociak jest trochę za mały, co niesie ryzyko różnych problemów - od zdrowotnych do behawioralnych.
No i tego, że kociak z tego ogłoszenia niczym się nie różni od kociaka z ulicy, schroniska, czy domu tymczasowego (no, w dt są zazwyczaj bardziej zadbane). Nie ma żadnej gwarancji zdrowia, nie wiadomo, co 'w kocie siedzi', nie wiadomo, czy rodzice nie byli np. rodzeństwem, co niesie duże ryzyko wad genetycznych.
No i takie tam różne...

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 06, 2013 16:46 Re: Czy to coś poważnego??

Ja kotka nie wzialem bo mnie ktos ubiegl pozatym ten DARMOWY kotek kosztowal 400zl :-o pani stwierdzila ze nie mam sie co martwic bo za 20~dni jej druga kotka sie bedzie kocic... Szkoda slow na cos takiego bo juz raz mialem doczynienia z takim hodowca gdzie za pierwszego mojego kota zaplacilem 300zl i mial to byc syjam (choc nie nqrzekam bo jest naprawde pieknym dachowcem) ktory byl taak chory za az szok :-( poplatane jelitka, koci katar i wszystkie inne mozliwe choroby :'( ale kociak juz 4latka zdrowy :-D dzieki za odpowiedzi :-)

Pozdrawiqm
Vaigo

Ps przepraszam za bledy orty itp ale pisze z telefonu z pracy :-P

Vaigo

 
Posty: 2
Od: Śro lut 06, 2013 10:12

Post » Śro lut 06, 2013 19:46 Re: Czy to coś poważnego??

Możesz zgłaszać ogłoszenia tej pani na Tablicy jako oszustwo, bo to regularne pseudo jest jednak :evil:


Poczekaj chwilę, zaglądaj na forum, na dział "Kociarnia", za miesiąc-półtora będzie kociąt do wyboru do koloru :(
Również takich w typie.
I nie będzie co z nimi zrobić...

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 419 gości