Kotki pilnie potrzebujące pomocy (Żagań)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 06, 2013 19:26 Re: Kotki pilnie potrzebujące pomocy (Żagań)

Ja mam na myśli pomoc w sterylce tylko, przecież w Poznaniu też by nie zostały, tylko zabiegi mają mieć, więc może by bliżej się dało zorganizować. Niestety miejsce na przetrzymanie trzeba samemu sobie załatwić, u nas fundacje też nie mają pomieszczeń, tylko prywatne domy. Ja sama mam teraz dwie dzikie kotki po zabiegu w klatce pod stołem w kuchni u koleżanki :wink: Mam na myśli, że może sterylke w ZG a przetrzymać po zabiegu by już mógł ktoś u was w Żaganiu te 2 tygodnie.

moorland

 
Posty: 1422
Od: Pon cze 22, 2009 12:26
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 06, 2013 19:30 Re: Kotki pilnie potrzebujące pomocy (Żagań)

Winterr pisze:Jeszcze jutro obdzwonimy raz jeszcze Urząd Gminy i Urząd miasta


A czy jest wśród was zarejestrowany karmiciel, może znacie takiego? przez takie osoby się łatwiej załatwia sterylizacje od gminy, bo teoretycznie zarejestrowany karmiciel jest uprawniony do takich sterylek, przynajmniej tak rozumiem z ich uchwały.

moorland

 
Posty: 1422
Od: Pon cze 22, 2009 12:26
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 06, 2013 20:01 Re: Kotki pilnie potrzebujące pomocy (Żagań)

Ja pomagam na odległość jestem z drugiego końca Polski od miejscowości gdzie są te koty. Pomagam bo karmi je 13latka z własnego kieszonkowego.
Fundacje mówią że nie mogą nam pomóc, a żadna konkretna w okolicy nie działa... TOZy nam nie odpisują a Viva nie ma jak pomóc...
Nie ma kogoś takiego tu jak zarejestrowany karmiciel...

Winterr

 
Posty: 25
Od: Pt gru 07, 2012 21:25
Lokalizacja: Ostróda

Post » Czw lut 07, 2013 9:17 Re: Kotki pilnie potrzebujące pomocy (Żagań)

>UWAGA!<
Miejscowa kobieta załatwiła nam w Żaganiu darmowe sterylizacje!
Więc pozostaje tylko Dom Tymczasowy i Dom Stały kiciom załatwić bo po sterylce nie mogą trafić do piwnicy od razu więc potrzebne DT !!! :(

Więc pieniążków nie będziemy musiały zbierać :)

Pilnie szukamy DT i DS !!!

Winterr

 
Posty: 25
Od: Pt gru 07, 2012 21:25
Lokalizacja: Ostróda

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 181 gości