Działkowa Lala gotowa do adopcji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 31, 2013 16:31 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

Miodalik pisze:Hikora - pamietam Gutka z opisow Ewy, bardzo mi przykro, rozumiem tez Twoje zwątpienie w sens dzialan, chyba kazdy z nas przez to przechodzi...
Fajnie, ze Lalka ma szanse zmienic okolice - dobrze zrozumialam ? Nie lubie domow wychodzacych, no chyba ze sa w odludnym miejscu...
Jestem calkiem niezla w oswajaniu dzikusow, oswaja mi sie wszystko co zlapie na sterylke :( gdyby byla potrzebna rada/pomoc w tej kwestii to pisz. Niestety mam "zapchany" dom tymczasami i dwa koty w ciezkim stanie, wiec lokalowo bedzie mi trudno pomoc...

Lalkę będę starała się złapać w niedzielę, Ewa załatwiła przyjęcie do "Perełki" na oswojenie. W zależności od efektów - albo będę szukać domu stałego, albo stałego wychodzącego. Chcę ją zabrać z działek. Ja niestety nie znam się na kotach; nie podjęłabym się oswajania :(
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 31, 2013 16:44 Re: Gutek z działek z peknietą przeponą

Broszka pisze:
hikora pisze:Niestety. Operacja przebiegła pomyślnie, ale potem wystąpiły kłopoty z krążeniem, masowali go, oddychali za niego, ale się nie udało. Nie wie, co napisać. Co w nich jest, że tak głęboko zapadają w serce, że nawet jeśli widziałam go tylko raz dziennie i z rzadka dawał się pogłaskać i nigdy nie siedział mi na kolanach to tak cholernie boli?

Bardzo mi przykro że nie udało się uratować Gutka [']
Moja Broszka miała więcej szczęścia...
Ale operacja się odbyła - czy potrzebna jest pomoc finansowa w jej spłaceniu?

Z operacją było tak: miała kosztować 1000 zł, kosztowała 375 - poradziliśmy sobie. Ciocie Anie z lecznicy dr.Seidla nie chciały należności za pobyt Gutka przez trzy dni i tu mi został dług. Myślę o zrobieniu bazarku na potrzeby lecznicowych kotów, ale muszę się zorientować jak to zrobić - nowa jestem :oops: Mam trochę osobistych wyrobów dzianinowych, jakieś książki, muszę popatrzeć po innych bazarkach.
Gutek nie miał szczęścia. Bardzo mi go brak
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 01, 2013 11:50 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

I jeszcze raz Lala. Obrazek
Właściwie nie wiem, czemu na nią narzekam. Tak samo zachowuje się moja rezydentka Mysza: odskakuje od wyciągniętej reki, zauważa mnie tylko gdy chce jeść. Czasami zaszczyca kolana mojego syna. Może Mysze tez powinnam oddać do Perełki na oswojenie?
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 02, 2013 10:59 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

Dziś się nie udało :( Lalka zobaczyła klatkę i koniec przyjaźni. Spróbuję jutro. I pojutrze...
Nawet dobrego zdjęcia nie udał mi się dziś zrobić :(
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 02, 2013 13:27 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

jutro będzie lepiej!
najprawdopodobniej, oczywiście
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 02, 2013 16:09 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

Trzymam kciuki...
Probujesz pachnacego jedzonka, walerianki itd ? U mnie czesto sprawdzało sie przykrycie klatki materiałem, deską - tak aby jej kształt byl mniej widoczny. Lalka miała sterylkę, prawda ? Drugie złapanie do klatki jest zwykle trudniejsze :(

Miodalik

 
Posty: 1893
Od: Śro lip 08, 2009 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 02, 2013 16:14 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

Waleriany nie próbowałam, spróbuję. Najgorszy problem z sąsiedzkimi kotami - wcale na razie nie chcę ich łapać, a się pchają :evil:
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 03, 2013 11:15 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

Udało się! Lalka oczywiście była wszędzie, byle daleko od klatki
Obrazek
Odwiedziła nawet sikorki :evil:
Obrazek
Ale w końcu weszła :D Sama ją przepakowałam (Ewa mnie dobrze wyszkoliła ). Japę darła całą drogę. Podrzuciłam ją niezawodnym Aniom, jutro zabiorę i zawiozę do Perełki.
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 03, 2013 11:18 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lut 03, 2013 11:34 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

BRAWO !!!!!!!!
Dobra robota :ryk:
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lut 03, 2013 12:09 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

bardzo się cieszę!
oby tylko nie okazało się, że Lala jest DzikaNaMaksa
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 04, 2013 12:25 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

Lala nie jest dzika na maksa! Została odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona.
Ocena: całkiem miły kot :)
Zawiozłam do Perełki, japę oczywiście darła całą drogę (wcale się nie dziwię, taka niewola po nieograniczonej wolności) i zostawiłam.
Szkoda mi jej strasznie, ale jak długo by pożyła na wolności?
Nie jest łatwo :(
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 04, 2013 14:46 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

Basiu, Basiu!
najważniejsze, że jest już bezpieczna
a u mnie nabierze manier i Lala będzie jak ta lala!
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 04, 2013 15:01 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

Jakby wiedziała, to by się bała :)
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 05, 2013 13:36 Re: Gutek z peknietą przeponą [*] Lala sama na dzialkach

Pani Kasia z Perełki działa cuda (albo ja jestem taka d**pa ) Lalka miziasta, rozmruczana, gotowa do adopcji!
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ryniek i 477 gości