3 koty z budowy kościoła w Mińsku Maz. szukają DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 19, 2013 21:52 3 koty z budowy kościoła w Mińsku Maz. szukają DS

Domów tymczasowych lub stałych szukają ok 7-8 miesięczne kociaki z terenu budowy kościoła w Mińsku Mazowieckim. Koty nie mogą tam zostać, nie jest to dla nich bezpieczne miejsce. Cały czas trwają prace na budowie a obok znajdują się 2 bardzo ruchliwe ulice w tym jedna przelotowa z Warszawy więc koty nawet jakby chciały się gdzieś przenieść to mają mocno utrudnione zadanie. Nieprzychylni im są też parafianie, którym to bardzoo przeszkadza obecność kociaków przy kościele. Jeden z kotków ociera się i daje głaskać, pozostałe 2 są przestraszone ale nie na tyle żeby uciekać od człowieka. W dt powinny ładnie się otworzyć na człowieka.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Czw mar 07, 2013 10:46 przez dorka33, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek

dorka33

 
Posty: 217
Od: Pon maja 14, 2012 14:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Nie sty 20, 2013 10:46 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

Ale ładne koty, wcale nie przypominają zaniedbanych bezdomniaków. Mam nadzieję, że znajdą szybko dobre domy :ok:
Drogich parafian, którym te biedactwa przeszkadzają serdecznie pozdrawiam :evil:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 20, 2013 12:24 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

Podbije :ok:
jo.anna
 

Post » Nie sty 20, 2013 17:53 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

hop do góry.

adelajda

 
Posty: 50
Od: Czw cze 17, 2010 15:20

Post » Nie sty 20, 2013 17:57 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

Też pozdrawiam drogich parafian, którym koty przeszkadzają :evil: najpierw kota - najlepszy i bezpieczny środek na gryzonie - przeganiają, a później są narzekania, że szczury i takie tam grasują! A puchatki z nich piękne :kotek:
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Nie sty 20, 2013 21:52 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

Tak, kociaki są słodkie. Jak dzisiaj pojechalam dać im jesć to natknęłam sie na bardzo pobożną parafiankę, ktora zamiast uczestniczyć we mszy w kosciele stala na zewnątrz. Zwrocila mi uwagę, zebym uszanowała to świete miejsce i nie dokarmiala tych znajd bo one się nigdy stamtąd nie wyniosą jak tak bedzie sie je karmić. Jak zapytalam czy coś dzisiaj jadła to powiedziala mi ze jestem wariatka i że nie moze tak byc że tutaj zaraz bedzie cytuje: "przytułek dla zwierząt". Kazałam jej iść i się wyspowiadać, bo majać takie myśli juz zgrzeszyła. No wkurzyla mnie baba jedna.
Obrazek

dorka33

 
Posty: 217
Od: Pon maja 14, 2012 14:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Nie sty 20, 2013 21:53 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

dorka33 pisze:Tak, kociaki są słodkie. Jak dzisiaj pojechalam dać im jesć to natknęłam sie na bardzo pobożną parafiankę, ktora zamiast uczestniczyć we mszy w kosciele stala na zewnątrz. Zwrocila mi uwagę, zebym uszanowała to świete miejsce i nie dokarmiala tych znajd bo one się nigdy stamtąd nie wyniosą jak tak bedzie sie je karmić. Jak zapytalam czy coś dzisiaj jadła to powiedziala mi ze jestem wariatka i że nie moze tak byc że tutaj zaraz bedzie cytuje: "przytułek dla zwierząt". Kazałam jej iść i się wyspowiadać, bo majać takie myśli juz zgrzeszyła. No wkurzyla mnie baba jedna.





dorka33 :ok: :ok: :ok:
jo.anna
 

Post » Nie sty 20, 2013 21:55 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

ja bym nie zaczynala z krwiożerczym katolickim moherem. jeszcze kamieniem rzuci. Biblia notuje takie przypadki....

kotkubinat

 
Posty: 375
Od: Wto lut 22, 2011 22:10

Post » Nie sty 20, 2013 21:55 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

Tak, tak nie ma co zaczynać .....
Obrazek

dorka33

 
Posty: 217
Od: Pon maja 14, 2012 14:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Nie sty 20, 2013 21:58 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

Niom... fanatyzm - nieważne pod jakim szyldem - zawsze jest tak samo niebezpieczny.

A myszy i szczury to im pasują? Bo jak nie będzie kotów, to będą tam biegać i bezcześcić plac budowy :twisted:

Na marginesie: może by do tematu (edycja pierwszego posta) dopisać choć lokalizację, gdzie kotki są? Łatwiej będzie przyciągnąć okolicznych poszukujących kota (lub choć mogących go jakiś czas przytulić).
Ostatnio edytowano Nie sty 20, 2013 22:09 przez czarnekoty123, łącznie edytowano 1 raz
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Nie sty 20, 2013 22:04 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

Już dopisuję.
Obrazek

dorka33

 
Posty: 217
Od: Pon maja 14, 2012 14:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Nie sty 20, 2013 22:15 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

Ale temat - jak edytujesz post, to zmień też temat, żeby już w nim było Mińsk Maz. :D bo na Miau przybywa milion postów na minutę i łatwo przeoczyć :twisted:
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Pon sty 21, 2013 0:10 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła w Mińsku Maz. szukają DT,

Hej, hej gdyby chętnych było za wielu (licze na to liczę :D) to mam też dwa kocurki do oddania do dt przynajmniej. Jeden na pewno nie poradzi sobie na ulicy już go ciągle muszę pilnować, bo głupol wylatuje pod samochody. Zbieram obecnie kasę na bazarkach na weta może się uda też ogarnąć kastrację. Gdyby te 3 znalazły domek to wiecie mam 2 kolejne więc nie płaczcie i piszcie pw, mam fotek pełno :D. Kociaki karmione codziennie więc dorodne :D.

trzymam mocno kciukasy za domki :ok: :ok: :ok: :ok:
Puszek ciuła do swojej skarbonki na nerki https://pomagam.pl/chorenerkipuszka

girlonthebridge

 
Posty: 1528
Od: Sob wrz 22, 2012 1:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Pon sty 21, 2013 9:16 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła szukają domów. PILNE

dorka33 pisze:Tak, kociaki są słodkie. Jak dzisiaj pojechalam dać im jesć to natknęłam sie na bardzo pobożną parafiankę, ktora zamiast uczestniczyć we mszy w kosciele stala na zewnątrz. Zwrocila mi uwagę, zebym uszanowała to świete miejsce i nie dokarmiala tych znajd bo one się nigdy stamtąd nie wyniosą jak tak bedzie sie je karmić. Jak zapytalam czy coś dzisiaj jadła to powiedziala mi ze jestem wariatka i że nie moze tak byc że tutaj zaraz bedzie cytuje: "przytułek dla zwierząt". Kazałam jej iść i się wyspowiadać, bo majać takie myśli juz zgrzeszyła. No wkurzyla mnie baba jedna.

Wielką cierpliwością wykazałaś się siostro!
Ja bym bluznęła chyba...
Księdza raczej mamy za sobą, z proboszczem nie dane nam było porozmawiać..
W 2016 wysterylizowałyśmy 109 kotów (stan na 11.07) - 2015 - 222, 2014 - 130, 2013 - 126, 2012 - 85, 2011 - 107, 2010 - 108, w sumie 887 :)

Kalinuwka

 
Posty: 973
Od: Pon lis 24, 2008 18:10
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post » Pon sty 21, 2013 12:12 Re: Trzy kociaki z budowy kościoła w Mińsku Maz. szukają DT,

No i co z tego? boje się że w końcu coś im mogą zrobić te pobożne mohery.
Obrazek

dorka33

 
Posty: 217
Od: Pon maja 14, 2012 14:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 515 gości