GDYNIA KAMIENNA GORA POTRZEBNA POMOC W ŁAPANIU KOTKI PILNE !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 02, 2013 22:56 GDYNIA KAMIENNA GORA POTRZEBNA POMOC W ŁAPANIU KOTKI PILNE !

Gdynianie, jeśli ktoś jeszcze nie śpi i to czyta potrzebna jest pilna pomoc w łapaniu odnalezionej kotki. Kotka przebywa na Kamiennej Górze, jest bojaźliwa. Dziś została namierzona i jedna osoba, która tam próbuje ją złapać nie jest w stanie sama sobie poradzić. POMÓŻCIE !
Tu krótko kopiuję z FB:
DNIA 20 GRUDNIA (czwartek) GODZ 18 UCIEKŁA Z TRANSPORTERA KOTKA KLODI, KOŁO LECZNICY „KOT I PIES: PRZY ULICY ŚWIĘTOJĄŃSKIEJ 53 NA WYSOKOŚĆI PRZYSTANKU ŻWIRKI I WIGURY, NIE DALEKO POMNIKA HARCZERZY.
KOTKA MA 3 LATA, JEST CZARNO BIAŁA Z PLAMAMI NA PYSZCZKU- W KSZTAŁCIĘ WĄSÓW! MA SLAD NA BOKU PO STERYLIZACJI- WYCIETE FUTERKO!
JEST PRZYJAZNA ALE MOŻE SIĘ BAĆ.
PROSIMY O INFORMACJE JEŚLI KTOS JA ZOBACZY!
INFORMACJE O SOBACH DOKARMIAJĄCYCH KOTY NA TYM TERENIE TEŻ SĄ CENNE!
JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA PRZYGARNAŁ JĄ LUB DAŁ JEJ SCHRONIENIE NA CHWILE- ZARAZ PO NIĄ PRZYJEDZIEMY!
NA ZNALAZCE CZEKA NAGRODA! ODPOWIEMY NA KAŻDY SMS.
KONTAKT -IWONA 501 806 196
DZWONIĆ PISAĆ O KAŻDEJ PORZE.

Zdjęcie na FB bo tu nie umiem wkleić

http://www.facebook.com/events/54052471 ... mall_reply

Kotka przerażona sylwestrowymi strzałami ukrywa się w krzakach i nie daje złapać, ale najważniejsze, że już wiadomo gdzie jest !
Przydałyby się jakieś siatki do łapania czy tp

annavera

 
Posty: 12
Od: Pt maja 06, 2011 12:40

Post » Śro sty 02, 2013 23:13 Re: GDYNIA KAMIENNA GORA POTRZEBNA POMOC W ŁAPANIU KOTKI PIL

Nie dotrę teraz na Kamienną Górę, a że mało sprawna ruchowo jestem, to i tak na niewiele bym się przydała. :(

Więc może tak:
viewtopic.php?p=9481191#p9481191

Tu jest to samo ogłoszenie w treści, ale z innymi numerami telefonów (chyba do właścicieli).
Może by im dać znać?
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro sty 02, 2013 23:19 Re: GDYNIA KAMIENNA GORA POTRZEBNA POMOC W ŁAPANIU KOTKI PIL

Słupek pisze:Nie dotrę teraz na Kamienną Górę, a że mało sprawna ruchowo jestem, to i tak na niewiele bym się przydała. :(

Więc może tak:
viewtopic.php?p=9481191#p9481191

Tu jest to samo ogłoszenie w treści, ale z innymi numerami telefonów (chyba do właścicieli).
Może by im dać znać?

O, dzięki :)Tam właścicielka ją łapie chyba, ja tylko grzecznościowo to zamieściłam ,bo na FB wyczytałam, a biedaczka jest sama tam

annavera

 
Posty: 12
Od: Pt maja 06, 2011 12:40

Post » Czw sty 03, 2013 10:58 Re: GDYNIA KAMIENNA GORA POTRZEBNA POMOC W ŁAPANIU KOTKI PIL

Klodi złapana :) Wątek można zamknąć :)

annavera

 
Posty: 12
Od: Pt maja 06, 2011 12:40




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 534 gości