Pożar w fundacji CENTAURUS - spłonęły zapasy kociej karmy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 01, 2013 19:16 Re: Pożar w fundacji CENTAURUS - spłonęły zapasy kociej karm

Słupku, kochana , z klawiatury mi to wyjęłaś :1luvu: . Też po ludziach link wysłałam . Może coś się znajdzie jeszcze . Jeszcze jutro w pracy spróbuję .
GuniuP zapomniałam podziękować za założenie tego wątku .Dziękuję !

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Śro sty 02, 2013 9:09 Re: Pożar w fundacji CENTAURUS - spłonęły zapasy kociej karm

Podnoszę, bo ważne.
Gunia i Zulka&Fruzia
Obrazek Obrazek

GuniaP

 
Posty: 3817
Od: Czw sie 05, 2004 20:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw sty 03, 2013 21:02 Re: Pożar w fundacji CENTAURUS - spłonęły zapasy kociej karm

Cytuję z:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,tit ... zytajdalej

Wszelka pomoc pilnie potrzebna

W związku z zaistniałą dramatyczną sytuacją Centaurus zwraca się o pomoc do wszystkich osób o dobrym sercu, którym los zwierząt nie jest obojętny. Potrzebna jest karma dla psów i kotów, koce, legowiska, transportery, ale także podstawowe środki opatrunkowe: opatrunki gazowe, bandaże elastyczne, środki odkażające i przeciwzapalne (typu Rivanol), woda utleniona. Bardzo pożądanymi przedmiotami są agregat prądotwórczy, grzejniki, piec centralnego ogrzewania, lampy, latarki oraz materiały budowlane: krokwie, gipsy, szpachle, cegły, cement, folie izolacyjne, styropian, wełna mineralna, kable do instalacji elektrycznej, rury do wody, okna, panele podłogowe, drewno, płyty wiórowe"

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt sty 04, 2013 20:01 Re: Pożar w fundacji CENTAURUS - spłonęły zapasy kociej karm

Zofia.Sasza pisze:A może ich zgłosić do KrakVetu na styczeń?

Myślę, że w zaistniałej sytuacji to dobry pomysł :ok:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 506 gości