Biały kotek znalazł domek na święta :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 08, 2012 18:53 Biały kotek znalazł domek na święta :)

EDIT:

BIAŁY KOCUREK WRÓCIŁ Z NIEUCZCIWEJ ADOPCJI - PILNIE POTRZEBNY DT CHOĆBY NA OKRES ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!

Biały kocurek z wielkimi niebieskimi oczami szuka domku na stałe. Kotek został niedawno zabrany chory z ulicy i wykastrowany i raczej nie poradziłby sobie na ulicy bo czasami idąc z prostej zakręca kółko co zdecydowanie utrudnia mu ucieczkę. Prawdopodobnie to efekt jakiegoś urazu albo bicia. Jest bardzo wystraszony ale daje się głaskać. Lubi drapanie po głowie i pod bródką. Bezbłędnie korzysta z kuwetki. Ma ok 2 lat. Zdecydowanie był kotem domowym, ale zaginał lub został wyrzucony.
Kotek miał trafić do starszej pani, ale dziś właśnie się rozmyśliła. Nie chcę liczyć na to że zmieni zdanie i PILNIE poszukujemy dla niego domku niewychodzącego.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pon sty 14, 2013 19:58 przez pchełeczka, łącznie edytowano 10 razy
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 08, 2012 18:58 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

Obrazek Asia 1.02.2010 (*)- śpij malutka:( Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
Obrazek Gosiek i Szarcia.Obrazek ZAPRASZAMY

anusia27

 
Posty: 892
Od: Pt kwi 02, 2010 10:35

Post » Sob gru 08, 2012 20:08 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

ale piękny!
za domek :ok: :ok:

doma1036

 
Posty: 212
Od: Sob paź 20, 2012 13:01

Post » Sob gru 08, 2012 22:14 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

Cudo!
Obrazek

id4

 
Posty: 134
Od: Nie cze 19, 2005 12:30
Lokalizacja: Rogoźnik

Post » Nie gru 09, 2012 0:00 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

Piekny ale jaki smutasek :( ma ogloszenia w necie?
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Nie gru 09, 2012 0:28 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

Zrobiłam mu ogłoszenia na kilku popularnych portalach jak tylko dowiedziałam się że starsza pani go nie weźmie. Kotek bardzo się stresuje. :( Daje się głaskać i brać na ręce ale nadal jest bardzo przestraszony i kuli się w kątku. Jak wzięłam go na kolana to połowę czasu z przerwami miał głowę schowaną w łokieć. :(
Na chwilę obecną najważniejsze że ma dobry apetyt i nie ma problemów z załatwianiem się.
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 09, 2012 18:25 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

Śliczny ten kocurek,powinien szybko znaleźć domek.
Obrazek Asia 1.02.2010 (*)- śpij malutka:( Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
Obrazek Gosiek i Szarcia.Obrazek ZAPRASZAMY

anusia27

 
Posty: 892
Od: Pt kwi 02, 2010 10:35

Post » Pon gru 10, 2012 21:13 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

Mam taką nadzieję. Dla niego najlepiej by było gdyby przyzwyczajał się już do nowego miejsca. :)
Z dobrych wiadomości dziś chyba nastąpił przełom. Kotek spędził dziś u mnie na kolanach ze 2h. Wyluzowany ale czujny. Najpierw nieufnie skulony ale pod koniec to już wywalał brzuchal do głaskania. Spora chudzina z niego. Z każdej strony dał się wytarmosić. Ma bardzo gęste futerko. Chyba jednak będzie to nakolankowy potwór. Na koniec jak chciałam go zdjąć trochę się przestraszył, syknął i poszedł do kanapy. Jak się uda to wstawię jakieś nowe zdjęcia. Trzymajcie kciuki za domek.
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 10, 2012 21:20 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

pchełeczka pisze:Mam taką nadzieję. Dla niego najlepiej by było gdyby przyzwyczajał się już do nowego miejsca. :)
Z dobrych wiadomości dziś chyba nastąpił przełom. Kotek spędził dziś u mnie na kolanach ze 2h. Wyluzowany ale czujny. Najpierw nieufnie skulony ale pod koniec to już wywalał brzuchal do głaskania. Spora chudzina z niego. Z każdej strony dał się wytarmosić. Ma bardzo gęste futerko. Chyba jednak będzie to nakolankowy potwór. Na koniec jak chciałam go zdjąć trochę się przestraszył, syknął i poszedł do kanapy. Jak się uda to wstawię jakieś nowe zdjęcia. Trzymajcie kciuki za domek.


To pewnie będzie taki nakolankowy potworek jak z mojej Szarci;)
Ona też jak ją adoptowałam,to bała się własnego cienia,na kolanach to mi się trzęsła ze strachu,wciskała się w różne ciasne miejsca z których ją wyciągałam i głaskałam,taką przerażoną,ale w końcu przestała się bać.
Dziś jest super przytulaśnym kotkiem,ale niestety wszystkich innych do dziś się boi.
Chyba już jej tak zostanie.

Kciuki za koteczka :ok:
Obrazek Asia 1.02.2010 (*)- śpij malutka:( Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
Obrazek Gosiek i Szarcia.Obrazek ZAPRASZAMY

anusia27

 
Posty: 892
Od: Pt kwi 02, 2010 10:35

Post » Pon gru 10, 2012 22:37 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

Dzień dobry,
Przywitam się z kotem i DT.
Kawaler piękny i wygląda jak lodowy topaz. Ma błękitne oczy w kolorze tego kamienia i kolor bieguna polarnego.
Trzeba by mu dać jakieś i imię, które odda jego urok, na tymczasowo-fartowo. Wygląda jak kot polarny :mrgreen:

Może Yupik ?
Tak jak język eskimoski :-P

Niech mu się szczęści :1luvu:

Pozdrawiam i wątek w górę.
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Pon gru 10, 2012 23:12 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

A ja bym go nazwala Sniezek :) imię na czasie moze pomogloby znalezc domek. Trzeba mu wykupic pakiet u Catangel 130 ogloszen, telefony się beda urywac taki pikny kawaler :D
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pon gru 10, 2012 23:19 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

A słyszy?
Obrazek

andorka

 
Posty: 13117
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pon gru 10, 2012 23:19 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

Był tu na forum gdzieś wątek adopcyjny tylko dla białych kotów, jak odnajdę to podrzucę.
Takie koty są rzadkie, więc chętny powinien się znaleźć szybko.
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Wto gru 11, 2012 5:37 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

On już jest na wątku śnieżynków.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 11, 2012 9:20 Re: PILNE!!! Biały kocurek z niebieskimi oczami WAWA/ZĄBKI

Śnieżynek Kaj - ten co ukradła Królowa Śniegu ? :D
Jak się miewa nasz miś polarny ? Co u was ?

Dajcie więcej fotek, on jest cudny. Fotki działają cuda w wypadku takich cudeniek.


Fotki pliiiizzzz
Obrazek
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg i 431 gości