Kociaki do adopcji !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 08, 2012 16:32 Kociaki do adopcji !

Cd tego postu viewtopic.php?t=148769
Kociaki przeżyły. Dostały kroplówki,antybiotyki i mają wyczyszczone uszka. Już kilka godzin po wizycie 2 słabe kociaki zaczęły same jeść :)!! Dzisiaj przyszły do mnie rano gdy tylko weszłam do pokoju(postanowiłam je przenieść do domu, ale w oddzielonym pokoju) i miauczały o jedzonko ; ) Wszystkie wskakują na kolana i bardzo dzielnie się trzymają ; ) Bardzo dziękuje wszytskim za rady.
i przy okajzi, gdyby ktoś chcia to kotki są do adopcji :)
Obrazek
Duży i zdrowy samczyk. Ma jedynie świerzb w uszach więc musi być odizolowany od zwierząt. Trzeba mu przez 3 tygodnie kropić uszka raz dziennie ; ) Wszęzie go pełno, bawi się wszytskim(dosłownie o.O), wskakuje na kolana. typowy "kanapowiec" ; ) Waga w normie: 1,5 kg :)

Obrazek
To największa bida. Ważyła jedynie 700 gr ! Sama skóra i kości, gdy do mnie trafiła nie miała siły podnieść główki,nie jadła, nie piła. teraz jest z nią w miarę ok. Dalej jest bardziej ospała niż rodzeństwo ale zaczęła sama jeść. Patrzy na człowieka takimi oczami że można się rozpłynąć. Do adopcji za min 2 tygodnie kiedy będzie miała wyleczony koci katar lub za 3 kiedy będzie miała też wyleczony świerzb, gdyby ktoś ją chciał do innych zwierząt.Kotka

Obrazek
2 kotki. Cała szara nie chciała wczoraj nic jeść i pić , dzisiaj jest 100% progres i nawet zaczęła się bawić zabawką ; ) ! Niestety też jest okropnie chuda. czuć jej wszystkie kości. Podobnie jak ta "łaciata" ma koci katar i świerzb więc do adopcji za 2 tygodnie kiedy dojdzie do siebie lub za 3 jeśli miałaby iść do innych zwierząt ;) łaciata miała się wczoraj lepiej od swoich sióstr. jest też w lepszej kondycji wagowej choć nadal chuda ;)


Kociaki uwielbiają być głaskane ! Szukam im już teraz domów, kocurkowi chciałabym znaleść na dniach bo wyjada wszystko maluchom i nie daje się im bawić. Stanowczo lepiej się wykurują bez niego
Kociaki mają 8-10 tygodni. Są odrobaczone i będą w poniedziałek mieć swoje książeczki :)

kotki są w Jeleniej Górze i bardzo bym chciała żeby trafiły do domu gdzieś w okolicy ; ) Może ktoś chce ?

nigna

 
Posty: 649
Od: Pt kwi 01, 2011 12:02

Post » Sob gru 08, 2012 16:52 Re: Kociaki do adopcji !

:idea:

valborga

 
Posty: 414
Od: Śro gru 29, 2010 16:03
Lokalizacja: Śląskie

Post » Sob gru 08, 2012 21:20 Re: Kociaki do adopcji !

:!:

nigna

 
Posty: 649
Od: Pt kwi 01, 2011 12:02

Post » Sob gru 08, 2012 21:48 Re: Kociaki do adopcji !

Tutaj ciężko będzie Ci znaleźć dla nich domy.
Wszyscy "zakoceni" po uszy.
Ładne fotki i ogłoszenia to podstawa. Zerknij do tego wątku
viewtopic.php?f=1&t=120970&hilit=za+co+p%C5%82aci%C4%87
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 492 gości