Znaleziono buro-białą kotkę BRWINÓW (mazowieckie)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 30, 2012 0:24 Znaleziono buro-białą kotkę BRWINÓW (mazowieckie)

W dniu 29.11.2012 r. znaleziono w Brwinowie (mazowieckie) buro-białą kotkę w czarnej obróżce.
Kotka kilka godzin koczowała pod apteką na rynku, była przestraszona i zdezorientowana.
Kotka najprawdopodobniej nie ma chipa (sprawdzone kieszonkowym czytnikiem, który bywa zawodny). Według mnie jest bardzo młoda - ma może 6-9 miesięcy.
Kotka prawdopodobnie była kotką wychodzącą, ponieważ miała specjalną, ponacinaną obróżkę.

Kontakt: 500 367 537

Obrazek

Obrazek

monikah

 
Posty: 944
Od: Pt kwi 10, 2009 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Post » Sob gru 01, 2012 1:36 Re: Znaleziono buro-białą kotkę BRWINÓW (mazowieckie)

Zrobiłam ogłoszenia w necie, ale na razie nie ma odzewu. Szukałam też ogłoszeń o zaginionych kotach.
Jutro porozwieszam w Brwinowie papierowe ulotki, może zgubiła się komuś, kto nie używa komputera.

Mała jest zadbana, ma czyściutką sierść i uszy. Jest trochę przestraszona, ale mruczy i wywala brzuszek do głaskania. Myślę, że ma jednak bliżej 6 miesięcy niż 9.

Nie wiem jak długo czekać na odzew. Boję się, że może być w ciąży, bo wątpię, czy jest wysterylizowana...

monikah

 
Posty: 944
Od: Pt kwi 10, 2009 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Post » Śro gru 05, 2012 1:16 Re: Znaleziono buro-białą kotkę BRWINÓW (mazowieckie)

No i cóż...
Chyba jednak się nie zgubiła...
Nie ma odzewu na ogłoszenia, nikt też jej nie szuka.

monikah

 
Posty: 944
Od: Pt kwi 10, 2009 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Post » Nie gru 09, 2012 13:48 Re: Znaleziono buro-białą kotkę BRWINÓW (mazowieckie)

Koteczka dostała na imię Farmacja :).
Wczoraj została wysterylizowana. Dzisiaj będzie miała zrobione testy.
Według weta jest bardzo młoda - ma około 7 miesięcy.
Zaczynamy szukać nowego domu.

monikah

 
Posty: 944
Od: Pt kwi 10, 2009 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Post » Śro gru 12, 2012 17:53 Re: Znaleziono buro-białą kotkę BRWINÓW (mazowieckie)

Farmacja ma ujemne testy FIV/FeLV :)
Wczoraj wróciła od weta po sterylce. Dziewczyna jest zdrowa, odrobaczamy się teraz, a niedługo zaszczepimy.
Zrobiłam jej już parę ogłoszeń.

Mała jest przesłodkim kotkiem, mruczy na dotknięcie :). Bardzo jej brakuje towarzystwa czowieka, bo siedzi sama w łazience. Jednak jest bardzo grzeczna, nie płacze, nic nie demoluje, pięknie korzysta z kuwety.

monikah

 
Posty: 944
Od: Pt kwi 10, 2009 17:54
Lokalizacja: Pruszków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], luty-1, Silverblue i 201 gości