Dawkowanie Aranespu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 21, 2014 14:37 Re: Dawkowanie Aranespu

Mogę jeszcze raz podać dawkowanie aranespu, ale musze byc w domu.

Dla kotów dobrze jest przyswajalne żelazo w tabletkach o nazwie Chela -Fer.

Zakocona

 
Posty: 6992
Od: Czw lut 03, 2005 22:19
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro sty 22, 2014 14:40 Re: Dawkowanie Aranespu

Zakocona pisze:Mogę jeszcze raz podać dawkowanie aranespu, ale musze byc w domu.

Dla kotów dobrze jest przyswajalne żelazo w tabletkach o nazwie Chela -Fer.

a ile dokladnie tego zelaza? 30 mg na dzien czy wiecej? czytam na miau i nie wiem.....
raz czytam ze 30 to za malo raz ze trzeba 50 mg

tak samo z b12 jezel;i daje sie ludzki w iniekcji to 1000mg w 2 ml daje o,5 mla raz na tydzien, z drugiej strony czytalam ze podaje sie codziennie 0,5 ml bo tego przedawkowac nie mozna
Kotka Milka
 

Post » Czw sty 23, 2014 10:18 Re: Dawkowanie Aranespu

Ja kaspułkę żelaza dzieliłam na 2 lub 3 części i przekładałam do czystych, nowych i mniejszych , kupionych na allegro.

Zapomniałam o dawkowaniu aransepu, Wybacz. Postaram sie dzisiaj napisać. Jakbym nie napisała, to wyslij mi ponaglające pw. Biorę leki na alergię i jestem tak po nich słaba, że nieraz o 19,00 już słaniam się i muszę sie połozyć.

Zakocona

 
Posty: 6992
Od: Czw lut 03, 2005 22:19
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt sty 24, 2014 21:40 Re: Dawkowanie Aranespu

Niestety, wśród maili wysłanych przez dr Neskę nie mam już informacji o aranespie. To co wcześniej napisałam to tyle wiem. Wtedy pamiętałam, bo byłam na bieżąco.
Kliknij w google dr Neska-Suszyńska. Wyświetli się lecznica. Można z nią, za odpłatnościa, skonsultować kota, po wysłaniu wyników i dokładnym opisie.

To świetny lek. Kot umierał, a morfologie miał piękną.

Zakocona

 
Posty: 6992
Od: Czw lut 03, 2005 22:19
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, Roberteloge, Zeeni i 127 gości