Bielsk Podlaski, kocie sprawy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 19, 2014 11:07 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Ale to ich dom(?), urodziły sie tam. Nie pomyslałes o tym?
Zawsze tak było, ze sa ludzie do ktorych nie ma co mowic, bo jak grochem o sciane.
moj nr tel: 789 084 913
gg: 7163414


Obrazek
jankowska.irena@wp.pl

pinokio_

 
Posty: 1375
Od: Wto mar 09, 2010 20:49
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob kwi 19, 2014 11:11 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

szary1, witaj na forum. Moze sie nam przedstawisz? Przyszedłes tutaj w jakims celu? Masz kota? a moze masz ich wiecej?
Jestes z Bielska Podlaskiego? masz na tym Cmentarzu kogos bliskiego? czesto tam bywasz? Moze sie poznamy? porozmawiamy? Chciałabym poznac tak "rozsadnego" prawego człowieka. Co Ty na to?
moj nr tel: 789 084 913
gg: 7163414


Obrazek
jankowska.irena@wp.pl

pinokio_

 
Posty: 1375
Od: Wto mar 09, 2010 20:49
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw kwi 24, 2014 22:15 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

w zeszłym roku 24.04.2013 była sterylizowana kotka w ciąży

Obrazek

a tak dziś dokładnie rok po sterylce ta sama kotka wygrzewała się w słońcu :)

Obrazek


18.06.2013 była sterylizowana ta kotka :), była w wysokiej ciąży

Obrazek

a tak ta sama kotka wygrzewała się w słońcu w dniu dzisiejszym :)

Obrazek


bardzo się cieszę, że te kotki nie muszą się już martwić jak wychować kolejny miot kociąt
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Czw kwi 24, 2014 22:41 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Ja też. Bardzo, bardzo! :piwa:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt kwi 25, 2014 0:31 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

przyszedł czas na małe podsumowanie :)

od 24 kwietnia 2013 do końca grudnia 2013 udało się wysterylizować 85 kotek :ok: i wykastrować 12 kocurów :ok:

od 05 lutego 2014 do 15 kwietnia 2014 udało się wysterylizować 32 kotki :ok: i wykastrować 19 kocurów :ok:


sterylizacje i kastracje udały się dzięki Monice J.,Annie B. oraz Fundacji Jak Pies z Kotem i Fundacji Pod Jednym Dachem (Operacja Zabieg) :1luvu: :1luvu: :1luvu:

podziękowania należą się również lecznicy "Animals" z Bielska Podlaskiego za fachowo wykonane zabiegi i opiekę nad kotkami/kocurami po zabiegach :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Pt kwi 25, 2014 7:18 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Taka statystyka, ho ho ho!!!! S P E R !!!! , ale sie ciesze :D :D :D

Jak bardzo bysmy były smutne, jak bardzo byłoby potrzeba borykac sie z tyloma kociakami, z ktorych i tak jedynie garstka by przezyła. I ja osobiscie nie musiałam "mordować"(jest taka p. Watola z fb, ktora mnie pietnuje gdzie sie tylko da) ślepych miotow, ani borykac sie z ich chorobami. Po prostu nie przyszły na ten świat. Wierze, ze czekaja z tym gdzies tam . . . . .na czas ktory bedzie odpowiedni, kiedy ludzie sie zmienią.

Bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy pomogliscie nam w tej akcji.
Pani Annie B szczegolnie kłaniam sie i z całego serca dziekuje za pieniadze, bez ktorych nie byłoby mozliwe przewozić nasze "pacjentki".
I, kłaniam sie nisko Fundacjom, ktore choc tak daleko od nas nie robia roznicy i uwazaja tak jak my, ze wszystkie koty są nasze. Nie byloby rowniez mozliwe, gdyby nie Ci, ktorzy wspieraja "groszem", organizują bazarki, robia wszystko co w ich mocy abysmy mogli ciachac. Bardzo bardzo bardzo dziekuje :1luvu: :1luvu: :1luvu:

D A R C Z Y N C Y - D Z I E K U J E M Y Obrazek Obrazek

Zostancie z nami :ok: :ok: :ok:
moj nr tel: 789 084 913
gg: 7163414


Obrazek
jankowska.irena@wp.pl

pinokio_

 
Posty: 1375
Od: Wto mar 09, 2010 20:49
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt kwi 25, 2014 10:00 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

A wkrótce znów na łów :dance: :dance2: :dance: i machniecie setki dwie! :ryk:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40


Post » Czw maja 01, 2014 17:17 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Jakieś wieści od kotków z cmentarza? :)
Obrazek

Magdulka

 
Posty: 316
Od: Wto wrz 08, 2009 12:40
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw maja 01, 2014 21:10 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Biało-rudy kocurek szuka DT,DS :!: :!: :!:

kocurka dokarmiają dobre dusze, został odrobaczony, będzie wykastrowany.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Czw maja 01, 2014 21:15 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

sylwia1982 pisze:Biało-rudy kocurek szuka DT,DS :!: :!: :!:

kocurka dokarmiają dobre dusze, został odrobaczony, będzie wykastrowany.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Słodziak! :1luvu:

Oswojony jest ?

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw maja 01, 2014 21:20 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Chiara pisze:
sylwia1982 pisze:Biało-rudy kocurek szuka DT,DS :!: :!: :!:

kocurka dokarmiają dobre dusze, został odrobaczony, będzie wykastrowany.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Słodziak! :1luvu:

Oswojony jest ?


ten słodziak jest oswojony, gadatliwy, strzela baranki i domaga się głaskania i zastanawiam się jak ktoś mógł wyrzucić tak fajnego kota na ulicę
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Nie maja 04, 2014 19:52 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Magdulka pisze:Jakieś wieści od kotków z cmentarza? :)


Mam złe wieści-dziś, jadąc na Cmentarz po godz.15:00 zauważyłam na poboczu rozjechanego burego kotka. Wygląda, jak kicia z Cmentarza, która z dnia na dzień zaginęła. Widocznie ktoś ją z pobliskich domów przygarnął,a ona teraz na cmentarz szła. Jutro wieczorem będę pewna czy kotek, który został znaleziony przeze mnie martwy na poboczu to właśnie ta koteczka czy też najbardziej mruczący kocur(jeden z dwóch, który pozostał jeszcze na Cmentarzu)
Jejciu, nie mogę łez powstrzymać... przecież to moja kocia rodzinka, która zajmuje się odkąd pojawiła się pierwsza kotna koteczka... :placz: :crying:
ObrazekObrazek
____________________
Szacunek dla porzuconego życia jest cechą, którą cenię najbardziej...

Niunik_A

 
Posty: 45
Od: Nie sty 19, 2014 20:38

Post » Pon maja 05, 2014 1:20 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

sylwia1982 pisze:
Chiara pisze:
sylwia1982 pisze:Biało-rudy kocurek szuka DT,DS :!: :!: :!:

kocurka dokarmiają dobre dusze, został odrobaczony, będzie wykastrowany.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Słodziak! :1luvu:

Oswojony jest ?


ten słodziak jest oswojony, gadatliwy, strzela baranki i domaga się głaskania i zastanawiam się jak ktoś mógł wyrzucić tak fajnego kota na ulicę


Biedak. :roll:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pon maja 12, 2014 7:08 Re: Bielsk Podlaski, biało-rudy kocurek szuka DT,DS!!!

On tam długo nie pozyje. Jedni dokarmiaja a inni zlikwidują. Czy on jest ogłaszany? Trzeba mu jak najszybciej cos znalezc. Sliczny jest.
Ludzie to sa dopiero. Juz zczaili, ze jest tam Sylwia, to podrzucają. To juz tak bedzie, bo pamietam ze jak mieszkałam w miescie to tez do mojej klatki schodowej podrzucali co jakis czas koty, psy. Na osiedlu pojawiały sie w zastraszajacym tempie. Trudno było opanowac, ale kiedys było jakos łatwiej. Chociaz 12 lat dzierzawiłam na osiedlu od urzedu miasta kawałek działki i postawilismy z mezem domek dla kotow, a zima "pozyczalismy" prąd od dobrej pani z kiosku z warzywami zeby grzejnik dał ciepełko. Oj, było tam wszystkiego. Psy tez były. Wiemy wszyscy jak szybko ludzie główkują i jedni drugim przekazuja gdzie mozna smialo podrzucic.
Od jakiegos czasu u mnie pod gminą zaczeło sie wyrzucanie zwierzakow, bo gmina ma umowe z hyclem, to załatwi problem za nieodpowiedzialnych rozmnazaczy. Przyjada, wyłapią, gmina zapłaci i, pozamiatane.
Normalnie zyc sie nie chce.
moj nr tel: 789 084 913
gg: 7163414


Obrazek
jankowska.irena@wp.pl

pinokio_

 
Posty: 1375
Od: Wto mar 09, 2010 20:49
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 530 gości