10 kotów + pies i Pani, która umiera. WSZYSCY W DOMACH! :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 22, 2012 19:56 10 kotów + pies i Pani, która umiera. WSZYSCY W DOMACH! :)

Tym szczęśliwcom się udało :love:

Ramzes MA DOM!!! razem z Misią i Delfinem :)
Mam 15 lat, maść biało czarna. Chętnie witam się kładąc się na plecach i dając brzuszek do głaskania. Moją słabością jest znaczny apetyt.
Obrazek

Misia MA DOM!!! razem z Ramzesem i Delfinem :)
Mam powyżej 15 lat. Jestem niekłopotliwa starszą kotką o pręgowanym futerku. Uwielbiam ciepło i lubię dużo spać. Potrzeby fizjologiczne załatwiam w kocim WC, czyli kuwecie.
Obrazek

Delfin MA DOM!!! razem z Misią i Ramzesem :)
Mam 16 lat, maści czarnej z biała plamka na piersiach. Złośliwi ludzie mówią, ze jestem duży ale nic na to nie poradzę, że uwielbiam chrupki.
Obrazek

Wszystkie trzy koty adoptowała Iwona. Bardzo dziękujemy :love:

Dżino MA DOM!!!
Mam 15 lat, maści złotej lub inaczej rudej. Mam tez dusze arystokraty, matka moja była persem, ojciec jest nieznany. Nie lubię „dachowców”. Moje futerko trzeba czasem uczesać, choć nie jest długie, typowe dla persów.
Obrazek

Dzidziuś vel Smerfik MA DOM
Mam powyżej 10 lat. Moje futerko jest białe z szarymi plamkami. Z natury jestem ostrożny, ale też nie kłopotliwy. Nie wdaje się w kocie awantury lub bójki, lubię cisze i spokój. Przygarnięto mnie z terenów zakładów przemysłowych „Stomil”.
Obrazek

z moje rozmowy z p. Emilią: Smerfik jest najspokojniejszym kotem, wielki domator i taki trochę sztuczny :)

Kalinka MA DOM
Mam 7 lat. Jestem brązowo bura mała koteczką z dużymi oczami. Czasem lubię pogadać ze swoją panią, ale boję się obcych i potrzebuję dużo czułości.
Obrazek

z moje rozmowy z p. Emilią: Kamilka jest spokojna, pokój, kuchnia i wystarczy, żadnych ucieczek czy kombinacji. Wielkie oczy w małej buzi. :)

Kalinka i Dzidziuś pojechali razem do Krakowa. Mają boski domek i święty spokój, zapewniony przez Mamę i Córkę :love:


Franciszek MA DOM
mam 4 lata, futerko pręgowane, zbliżone do futra żbika. Ciało moje jest też niezwykle smukłe z bardzo długim ogonkiem. Mam usposobienie szałaputa i lubię spacery na świeżym powietrzu. Potrzebowałbym trochę czasu aby się zaaklimatyzować w nowym domu.
Obrazek

z moje rozmowy z p. Emilią: Franciszek jest najbardziej "wychodzący" - lubi zaglądać do sąsiadów, może czuć się nieszczęśliwy zamknięty w mieszkaniu.

Franek pojechał do domku Pani Technik Wet. Mieszka pod lasem i jest przeszczęśliwy, że może się szlajać po krzakach


Czarek MA DOM
Mam 3 lub 4 lata. Jestem całym czarnym, dumnym i wręcz pięknym kotem o zielono brązowych oczach. Będąc młodym kotem wprowadziłem się do naszego domu nie wiadomo skąd. O moje zaufanie trzeba długo zabiegać. Trochę boję się nieznajomych i choć inne koty mi nie przeszkadzają oczekuję od ludzi czułości.
Obrazek

Sara MA DOM
Mam 8 lat. Jestem całą czarną kotką, miła, choć trochę płochliwą. Przygarnięto mnie z terenu szpitala. Boje się trochę złych ludzi. Wymagałabym dużej dozy cierpliwości i dania mi wolnej ręki, no właściwie łapy.
Obrazek

Sara i Czarek/Pazurek zamieszkały u Megany :love:


Szacik MA DOM
Mam 6 lat, prążkowany garniturek z białymi plamkami i skarpetami. Nosze się dumnie jak to kotu wypada. Jestem tez zawadiaką, lubię zabawy i figle. Uratowano mnie z palącej się działki.
Obrazek


Aron MA DOM - zostaje z p. Emilią
Mam 10 lat. Moje psie futro jest maści kremowo- beżowej. Potrafię słuchać ludzi, lubię ich towarzystwo, zabawy i spacery. Moją słabością jest dobry apetyt – co widać. Moja pani znalazła mnie na ulicy za co oddałem jej swoje psie serce.
Obrazek



*******************************************************************


Na maila KOTYliona przyszedł bardzo smutny list :(

Pożegnanie przyjaciół

Mam 61 lat, całe życie kochałam zwierzęta, te duże i te małe. Z powodu miłości do nich o 24 lat jestem wegetarianką.
Zawsze chętnie pomagałam naszym ‘braciom mniejszym” i dla tego na przestrzeni ostatnich lat w moim domu mieszkało 18 kotów i nawet 2 psy. Obecnie jest 10 ślicznych, zdrowych, wysterylizowanych dorosłych kotów i jeden miły pies.
Niestety nie ominęła mnie choroba nowotworowa, a na domiar złego właściciel domu, w którym mieszkam wraz z moimi zwierzakami wypowiedział mi prawo przebywania w mieszkaniu i wspólnie mamy je opuścić do kwietnia 2013 r. Do dziś mimo prób i poszukiwań nowego mieszkania nie udało się go znaleźć, aby sobie i zwierzętom zapewnić dach nad głową.
Taka właśnie sytuacja nie pozwala mi dalej opiekować się moimi małymi przyjaciółmi.
Zostało mi parę miesięcy życia. Szukam dobrego domu dla nich, aby swoją „kocią emeryturę” mogły przeżyć z życzliwymi ludźmi
Jeśli możesz pomóc tym bliskim człowiekowi istotom, zadzwoń.
Barbara K.




Tak właściwie to zakładam ten wątek bez nadziei :( małe kocięta miesiącami czekają na domy, a tu większość to koty starsze lub w ogóle starowinki... ale może ktoś ma kącik, żeby choć jeden, choć dwa mogły dożyć swoich dni w spokoju. Jak widać na zdjęciach - koty są wychodzące. Nie wiem, czy wszystkie, nie rozmawiałam jeszcze z Panią Barbarą, szczerze powiem, że bardzo się boję tej rozmowy :(




ponieważ sytuacja - jak to zwykle w internecie wymknęła się spod kontroli - i Panią Emilię - córkę Pani Barbary - spotkały bardzo niemiłe konsekwencje "pomocy", dlatego też usuwam dane kontaktowe do p. Emilii.
Ostatnio edytowano Sob paź 05, 2013 17:22 przez Georg-inia, łącznie edytowano 10 razy
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 22, 2012 20:02 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

Kolejna smutna historia :(

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 22, 2012 20:07 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

zaznaczam i wklejam linka u siebie

pozytywka

 
Posty: 15647
Od: Wto cze 22, 2010 10:45
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lis 22, 2012 20:09 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

pozytywka pisze:zaznaczam i wklejam linka u siebie


dziękuję :love:
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 22, 2012 20:14 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

Bardzo wzruszył mnie ten list :cry:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 22, 2012 20:17 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

:cry: ...
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12482
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 22, 2012 21:23 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

ech... :(

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią


Adopcje: 1 >>

Post » Czw lis 22, 2012 21:32 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

Smutne bardzo.Czy właściciel może "wywalić" osobę chorą na bruk?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 22, 2012 21:37 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

:(
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 22, 2012 22:21 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

Czy właściciel może "wywalić" osobę chorą na bruk?


Wyrzucić z dnia na dzień nie może, ale skoro to właściciel, to o swojej własności może decydować. Czyli może zdecydować, że komuś wypowiada umowę.
Oczywiście inną sprawą jest to, czy powinien to robić w takiej sytuacji. Zbyt mało jednak wiemy, by go oceniać.

mapi_

 
Posty: 826
Od: Wto sie 07, 2012 22:17

Post » Czw lis 22, 2012 23:12 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

Matko - i co będzie z tymi staruszkami, przecież ich nikt nie będzie chciał :(

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 23, 2012 0:24 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

Widać, że Pani bardzo kocha swoje zwierzaki. To musi być strasznie smutne dla niej :( .

melancholia4

 
Posty: 198
Od: Wto mar 15, 2011 21:06

Post » Pt lis 23, 2012 0:46 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

Boże , co za tragedia , nie dość że Pani umiera to jeszcze zostanie wywalona , stres że i ona i zwierzęta mają nie pewny los :cry: :cry: :cry:

Koniecznie trzeba zrobić fbi mase , mase ogłoszeń nie tylko w necie ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt lis 23, 2012 1:11 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

bardzo to smutne....

wklejam link do siebie - z myślą,że na TYM forum cuda się zdarzają ...
Śmierć nie jest wystarczającym powodem,żeby przestać Kogoś kochać (Krystyna Janda)...

Ladyś [*] TM:30.11.2015r. - Kochanie, tak bardzo mi Ciebie brak ...
Kropeczka [*] TM:8.09.2012r.

Aga&Iskierka&Lady

 
Posty: 491
Od: Pt lip 04, 2008 21:59
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Pt lis 23, 2012 8:01 Re: 10 kotów (staruszki) i pies oraz Pani, która umiera :(

Podnoszę :(
Obrazek

andorka

 
Posty: 13129
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ropucha i 548 gości