Komfort termalny u kota

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 21, 2012 19:31 Komfort termalny u kota

Zastanawia mnie, jaka temperatura jest komfortem termalnym dla kota.
adeeniet
 

Post » Czw lis 22, 2012 21:40 Re: Komfort termalny u kota

Moja tymczaska Nula uwielbia smażyć się na kaloryferze, także jak patrzyć na nią, to komfort termalny osiągnęła by jedynie w upalny dzień na blaszanym dachu ;)
‎"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenianego
- zasługuje w ogóle na miano domu?" M.Twain

dzikafretka

 
Posty: 1881
Od: Pt lut 11, 2011 14:35
Lokalizacja: koło BB

Post » Czw lis 22, 2012 21:51 Re: Komfort termalny u kota

Nieżyjąca kotka mojej siostry przysmażyła sobie kiedyś futro na boku, bo położyła się obok kuchenki elektrycznej-nic sie jej nie stało, ale ślad na futerku-przybrązowienie na końcach sierści -długo był widoczny. To było wieki temu, ale nadal to pamiętam, bo był to straszny piecuch. Z kolei jeden z moich kotów najchętniej leży na parapecie(a okna mam plastikowe, więc nie sa ciepłe :evil: ), albo na płytkach w kuchni.
Jedna z kotek chowa się pod kołdrę-tak więc chyba nie ma reguły -to sprawa osobnicza jak i u ludzi.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw lis 22, 2012 21:59 Re: Komfort termalny u kota

kotka męża potrafiła wejść do popielnika w piecu. Wtedy podobno była najszczesliwsza

strongbaby

 
Posty: 663
Od: Śro wrz 12, 2012 10:27
Lokalizacja: Warszawa/Bielany

Post » Czw lis 22, 2012 22:46 Re: Komfort termalny u kota

wg moich kociakow, kazde miejsce majace wyzsza temperature niz one. Najczesciej jestem to ja :))) ku oczywistej mojej radosci ! Choc ostatnio malpy wola rozkladac sie na piecu ... jak w nim napale....

i teraz dylemat; palic czy nie palic ?

LunaKlara

 
Posty: 995
Od: Czw paź 20, 2011 22:06
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos, Kocia Lady, pimpuś..wampirek, skaz i 236 gości