Fundacja Sfinx - co sie z nia dzieje?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 21, 2012 17:15 Fundacja Sfinx - co sie z nia dzieje?

Wpieram Fundację Sfinx od kilku (chyba ze 3) lat.
Miałam pod opieka wirtualną dwa kociaki, przypadku niereformowalne społecznie.
Dwa lata temu otrzymałam od prezes Kasi informację, ze jeden z kotów odszedł.
Od tamtego czasu nie mam żadnej informacji ani o tym, co się dzieje w fundacji, ani czy mój drugi podopieczny nadal żyje.
Nie wycofałam oczywiście swoich datków, bo nie chcę, aby na głupocie i ignoranacji właścicieli cierpiały zwierzaki (trudno inaczej nazwac jej zachowanie, maksymalnie zniechęcające sponsorów - chyba że dba tylko o tych dużych, instytucjonalnych i bogatych) nie wiem nawet jednak czy mogę nadal odpisywac je od podatku, czy fundacja nie straciła statusu jednostki pożytku publicznego. Pisałam do niej kilka razy, bez echa, jak w pustę. Pytałam tylko o to, czy mój kotek zyje, jak się ma - nic, zero jakiejkolwiek reakcji. Strona jest nieaktualizowana.
Jest mi po ludzku i zwyczajnie przykro, że stałymi, terminowymi datkami, choć w niewielkiej wysokości, nie zasłuzyłam sobie chocby na informacje jedną na kwartał, o losach mojego podopieczonego. To jest bardzo przykre. Czy ktoś ma kontakt z fundacja, wiec do się tam dzieje, czy fundacja sfinx w ogole działa jeszcze

nina281

 
Posty: 92
Od: Śro maja 16, 2007 12:08

Post » Czw lis 22, 2012 11:06 Re: Fundacja Sfinx - co sie z nia dzieje?

nina281 pisze:Wpieram Fundację Sfinx od kilku (chyba ze 3) lat.
Miałam pod opieka wirtualną dwa kociaki, przypadku niereformowalne społecznie.
Dwa lata temu otrzymałam od prezes Kasi informację, ze jeden z kotów odszedł.
Od tamtego czasu nie mam żadnej informacji ani o tym, co się dzieje w fundacji, ani czy mój drugi podopieczny nadal żyje.
Nie wycofałam oczywiście swoich datków, bo nie chcę, aby na głupocie i ignoranacji właścicieli cierpiały zwierzaki (trudno inaczej nazwac jej zachowanie, maksymalnie zniechęcające sponsorów - chyba że dba tylko o tych dużych, instytucjonalnych i bogatych) nie wiem nawet jednak czy mogę nadal odpisywac je od podatku, czy fundacja nie straciła statusu jednostki pożytku publicznego. Pisałam do niej kilka razy, bez echa, jak w pustę. Pytałam tylko o to, czy mój kotek zyje, jak się ma - nic, zero jakiejkolwiek reakcji. Strona jest nieaktualizowana.
Jest mi po ludzku i zwyczajnie przykro, że stałymi, terminowymi datkami, choć w niewielkiej wysokości, nie zasłuzyłam sobie chocby na informacje jedną na kwartał, o losach mojego podopieczonego. To jest bardzo przykre. Czy ktoś ma kontakt z fundacja, wiec do się tam dzieje, czy fundacja sfinx w ogole działa jeszcze

Jeśli to chodzi o tę fundację: http://www.sfinx.org.pl/, to chyba działają:
Aktualności z codzienności
28 października 2012

Strona fundacji jeszcze przez chwilę nie będzie aktualizowana, nowa szata graficzna jest już prawie gotowa. Polecamy się pamięci i obiecujemy od 2013 roku regularne aktualizacje w przyjaznej dla oka oprawie. Dziękuję wszystkim, którzy przy nas wytrwali mimo braku aktywności na www :)


Najprościej chyba zadzwonić pod podany tam numer:
tel.kom.: 0-602-794-614
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Czw lis 22, 2012 12:24 Re: Fundacja Sfinx - co sie z nia dzieje?

Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob wrz 05, 2020 11:07 Re: Fundacja Sfinx - co sie z nia dzieje?

Czy ktoś wie co z fundacją? Czy ta umieralnia dalej funkcjonuje? Czy kotki dalej kiszą się w sosie chorób? W internecie widnieje jako fundacja, a jak to się ma w praktyce?

Falasu

 
Posty: 1
Od: Sob wrz 05, 2020 11:00




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, cvAwaib, kasiek1510, Majestic-12 [Bot], Vi i 556 gości