Złotooka szylcia już w domu!!! Merka ma koleżankę, Kolię.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 28, 2012 19:58 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Wyprasowałam, przygotowałam na Wigilię dla Hani i Merka musiała przymierzyć :twisted:
Obrazek

Obrazek

Klocki jak się okazało, to nie tylko dla Hani frajda ;)
Obrazek

Obrazek

Mam jeszcze dwa filmiki jak się Hania bawi z Mercią, ale nie wiem czemu wszystkie wgrywane ostatnio filmiki na youtube robią się w połowie zielone :roll:
http://youtu.be/qOzbTQGX7B8
http://youtu.be/1XPqkHUs5pQ

Kasia Pe

 
Posty: 563
Od: Pon sie 11, 2003 23:36
Lokalizacja: okolice Janowa Lubelskiego

Post » Pt gru 28, 2012 20:39 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Cudne fotki :1luvu: :1luvu: :1luvu: Jak ja lubię zdjęcia kotów z dziećmi :lol: Widać, że Hania i Merka są przyjaciółkami, aż mi się cieplutko zrobiło na sercu.Obie dziewczynki prześliczne :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 28, 2012 21:19 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

I ja się cieszę że Merka ma taki boski domek :1luvu: i klocki do zabawy-Hani sukienka się jej spodobała-wszak jest kobietą :1luvu: Dziękuje Kasiu :1luvu: tylko Żwiruś biedny :(Oglądając fimiki odniosłam wrażenie że Hania ma więcej energii od Merki :piwa: i przytyła sporo u Ciebie :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek

jaga1666

 
Posty: 980
Od: Pon sie 06, 2012 12:48
Lokalizacja: stalowa wola

Post » Pt gru 28, 2012 21:53 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Świetne dziewczyny, obie mają wielką energię do spożytkowania.
Rzadko widać taką symbiozę, Haneczka jest super mądrym dzieckiem, czapka z głowy przed mamą.
Merka ma oczy jak dwie studzienki głębinowe - dna nie widać :D cudna jest.
A i teraz widzę dokładnie "płomyk" na łepetynce jest :ok:
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Sob gru 29, 2012 7:53 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Weszłam jeszcze raz zobaczyć zdjęcia.To z Merką w pudełku i Hanią przytulającą się do kotki jest :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 30, 2012 17:05 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

jak patrzę na zdjęcia obu dziewczynek to jakbym widziała dwie kochające się siostry
i co z tego, że jedna to dwunóg, druga - czterołap
"Człowiek nie jest apoteozą ewolucji, a jedynie ślepą uliczką pomniejszej, bocznej gałęzi jednej z mniej wykształconych podgrup ssaków." pamietnikpoldka.blogspot.com

Killatha

 
Posty: 9644
Od: Sob lis 17, 2007 12:04
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie gru 30, 2012 21:52 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

przyjemnie oglądać takie zdjęcia po całej akcji ze złotooką :1luvu:
i jakie ma wspaniałe towarzystwo!!

meg1

 
Posty: 187
Od: Śro cze 29, 2011 0:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie gru 30, 2012 22:44 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Meg jest super :1luvu: Merka jest szczęśliwa-Hania też :1luvu: żeby tak wszystkie bidy znalazły w Nowym Roku domki :1luvu:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

jaga1666

 
Posty: 980
Od: Pon sie 06, 2012 12:48
Lokalizacja: stalowa wola

Post » Sob sty 12, 2013 17:13 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Merka czuje się u nas coraz lepiej :D
Jest fantastyczna, nawet dźwięki jakie z siebie wydaje kiedy się czegoś domaga są przepocieszne (nasz poprzedni kocur tak miauczał, że uszy puchły ;) ).
Poza tym - ku naszej ogromnej radości - zaczęła sukcesywną eliminację myszek z naszej spiżarni i innych kątów. Nasz kocurek miał już swoje lata i już mu się nie chciało biegać, przez co myszki się trochę rozpanoszyły. Na szczęście Merka odnalazła w łowach swoje powołanie :)

Trochę się pochorowaliśmy, Hania też, ale Merka dzielnie poprawiałe jej humor swoją obecnością:
Obrazek

Obrazek

A tu już Hania prawie zdrowa, Merka wdraża się w sztuki malarskie :)
Obrazek

Kasia Pe

 
Posty: 563
Od: Pon sie 11, 2003 23:36
Lokalizacja: okolice Janowa Lubelskiego

Post » Sob sty 12, 2013 18:58 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Świetnie że Merka gania myszki :mrgreen: zarobi sobie na kawałek chleba i nie będzie darmozjadem :wink: u mnie też ćwierkała-czyli coś tam mówiła :wink: .A Hania ma talent do malowania chyba po mamusi :1luvu: cudowne dziewczyny :1luvu: A Żwiruś płacze i dalej z Merki gumeczką biega :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

jaga1666

 
Posty: 980
Od: Pon sie 06, 2012 12:48
Lokalizacja: stalowa wola

Post » Nie sty 13, 2013 7:10 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

One się po prostu kochają :lol: .To przeurocze :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sty 13, 2013 14:30 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Widać że Hania jest zauroczona Merką i odwrotnie :1luvu: A w pierwszej wersji Kasiu miał być kot :wink: nie kotka :wink:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

jaga1666

 
Posty: 980
Od: Pon sie 06, 2012 12:48
Lokalizacja: stalowa wola

Post » Nie sty 13, 2013 21:05 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Fajnie jak kot szuka towarzystwa dziecka i tak sobie spokojnie leży obok.
Mnie to mówi , że dziewczynka lepiej umie się z kotem dogadać niż niejeden dorosły ale niedojrzały :ok:
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Pon sty 14, 2013 6:32 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

Hania kocha Merkę, kotka to czuje.Dzieci są szczere, zwierzęta to wyczuwają.Spotkałam kiedyś pięknego teriera rosyjskiego,ale nie zdecydowałam się pogłaskać, w ogóle podejść bliżej.Z zazdrością patrzyłam na około roczną dziewczynkę, która obejmowała go za szyję, przytulała..itd.Moja córka na spacerze spotykała olbrzymiego mastiffa, a obok małe dziecko w wózku,Okazało się, że nie da rady wyjść na spacer wyłącznie z dzieckiem.Pies wyje wtedy za drzwiami, a dziecko drze się na klatce, muszą wychodzić razem.Córka zauważyła, że mastiff zawsze stawał między dzieckiem, a obcą osobą, która była w pobliżu.Nie szczekał, nie warczał, ale był gotowy bronić dziecka.Jest w tym coś pięknego, prawda? Z kotami jest podobnie, zdjęcia mówią same za siebie.Niektórzy boją się oddawać koty do domu, gdzie są dzieci.Ja nie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto sty 15, 2013 20:07 Re: Złotooka szylcia już w domu!!! Już nie Lena, a Merka.

No jasne, że to nie jest sprawa czy jest dziecko w domu. Pytanie tylko jacy są rodzice i dziecko.
Moi synowie gdy byli malutcy mieli w domku chomiki ,psa właśnie mastifa, królika , kota (pierwszy kot w moim domu - znajda , dzięki niemu nauczyłam się kotów, bardzo mądre zwierzę ) szynszyla aha i królika.
Nawet chomik jest absolutnie bezpieczny przy malutkim dziecku, które wie co i jak.
No właściwie tylko chomik-kot było nie do przejścia dla mnie,chomika i dla kota.
Nie szło zaufać. I nie próbowałam, nie podejmuję się. :mrgreen:
Inne kombinacje w pełni symbiotyczne.
I uwaga 8O królik potrafił gonić mastifa w berka, ale jednak.
Inna sprawa, że jemu się chyba wydawało że jest psem.
Chomik mógł łazić psu po głowie, kot też... psu znaczy :mrgreen:

A Merka jest cudownie zaprzyjaźniona z Hanią, zaskoczyło od razu dlatego się tak zachwycam.
Bo faktem jest, że niektóre dzieci jednak się nie nadają :ok: no rodzice też ... :wink:
Ostatnio edytowano Wto sty 15, 2013 20:31 przez Monika_Krk, łącznie edytowano 1 raz
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bells, Google [Bot], kasiek1510, Vi i 542 gości