Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Ma DT

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 14, 2012 19:55 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

tomek_k pisze:Z mojej strony mogę wspomóc finansowo jeśli to jest jedyna przeszkoda we wzięciu tej kotki.

Ja też.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lis 15, 2012 7:31 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

Sterylizacja kosztuje ok. 150 do 180 zł. Pieniądze to niestety nie jest jedyna przeszkoda. Nie chcę się tutaj rozwlekać nad moją sytuacją osobistą, ale naprawdę nie mogę jej wziąć. Nie mam żadnego wsparcia ze strony najbliższych, a nie mam siły z nimi walczyć. Co więcej, wczoraj wieczorem i dzisiaj rano na karmieniu pojawiły się już trzy koty. Nie mam pewności, czy wszystkie są bezdomne, ale rzuciły się na jedzenie, jakby nie jadły co najmniej od tygodnia. W sumie to kotka pierwsza odeszła od miski. Dzwoniłam wczoraj do Animalsu, bo na zgłoszenie mailowe nie odpowiedzieli. Po kilku minutach rozmowy kobieta powiedziała, że za chwilę do mnie oddzwoni z innego telefonu, ale już się tego telefonu nie doczekałam.
Obrazek Obrazek

bakakaj

 
Posty: 835
Od: Pon mar 26, 2012 7:37
Lokalizacja: Parczew

Post » Czw lis 15, 2012 8:10 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

Przy zbliżającej sie zimie zawsze wiecej kotó przychodzi. One w jakiś sposób dowuiaduja siegdzie zarełko daja. Trzeba by sposobem je karmić.Chrupki mieszać z puszką.Troche wczesniej by nasiąkły sokiem. Kocicy np dawać lepsze a im takie wymieszane.Gotuje np ryż wcześniej i taki napeczniały dzielę na porcję i mroze.Potem grzeję i dodaje do nerek ,chrupek czy puszki.Dobrze sprawdzają sie duze psie puszki.Moze ktos mnie za to zlinczować ale na śmietniku jedzenie nie lepsze.A forsy często brak.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 15, 2012 11:09 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

Dostałam właśnie odpowiedź z Tablica.pl:
"Czy ta kotka jest jeszcze do zabrania? Chętnie wezmę ją do siebie na wieś. Mieszkam pod Radzyniem Podlaskim."
Dziewczyna ma się ze mną skontaktować po pracy. Podpowiedzcie, o co mam pytać.
Obrazek Obrazek

bakakaj

 
Posty: 835
Od: Pon mar 26, 2012 7:37
Lokalizacja: Parczew

Post » Czw lis 15, 2012 11:13 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

bakakaj pisze:Dostałam właśnie odpowiedź z Tablica.pl:
"Czy ta kotka jest jeszcze do zabrania? Chętnie wezmę ją do siebie na wieś. Mieszkam pod Radzyniem Podlaskim."
Dziewczyna ma się ze mną skontaktować po pracy. Podpowiedzcie, o co mam pytać.

O wszystko.Gdzie bedzie spać, co bedzie jeść, co ze sterylką (sama powinnas ja zrobić),jaka okolica czy bezpieczna...Każde pytanie dobre.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 15, 2012 11:18 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

No właśnie trochę się obawiam, czy nie trafi z deszczu pod rynnę jako kot do łapania myszy. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze :ok:
Obrazek Obrazek

bakakaj

 
Posty: 835
Od: Pon mar 26, 2012 7:37
Lokalizacja: Parczew

Post » Czw lis 15, 2012 11:20 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

bakakaj pisze:No właśnie trochę się obawiam, czy nie trafi z deszczu pod rynnę jako kot do łapania myszy. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze :ok:

Dobrze by było szczepienia zrobić.zapytaj co bedzie jeść tzn jaką karmę kotu podają.Wydasz za umową?Mozesz zawsze poprosić o udostepnienie domu an wizytę przed adopcyjna czy sama pojechac i sprawdzić warunki i ludzi.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 15, 2012 11:30 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

Nigdy jeszcze nie oddawałam kota do adopcji. W zasadzie nie jestem opiekunem, więc nie wiem, czy mam prawo wymagać podpisania umowy. Zobaczę, co wyniknie z rozmowy.
Obrazek Obrazek

bakakaj

 
Posty: 835
Od: Pon mar 26, 2012 7:37
Lokalizacja: Parczew

Post » Czw lis 15, 2012 11:34 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

bakakaj pisze:Nigdy jeszcze nie oddawałam kota do adopcji. W zasadzie nie jestem opiekunem, więc nie wiem, czy mam prawo wymagać podpisania umowy. Zobaczę, co wyniknie z rozmowy.

a dlaczego nie? Ty wydajesz kota.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lis 17, 2012 19:40 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

rozmawiałam dziś z bakakaj, miałam załatwić tanią sterylkę w Parczewie, ale jak zobaczyłam zdjecia kici to zdecydowalam, ze wezmę ją do Lublina na sterylkę i do dt.
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Sob lis 17, 2012 19:59 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

Kasia D. pisze:rozmawiałam dziś z bakakaj, miałam załatwić tanią sterylkę w Parczewie, ale jak zobaczyłam zdjecia kici to zdecydowalam, ze wezmę ją do Lublina na sterylkę i do dt.

Jak dobrze :!:

Jeśli potrzebne będzie jakieś wsparcie dla koteczki - czekam na wiadomość.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 19, 2012 7:21 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

Kotka jest już pod opieką Fundacji Felis. Pani Katarzyna zabrała ją wczoraj do siebie. Wsparcie finansowe na pewno się przyda. Mała jest prześliczna, kochana i garnie się do ludzi. Zasługuje na najlepszy dom :ok:
Obrazek Obrazek

bakakaj

 
Posty: 835
Od: Pon mar 26, 2012 7:37
Lokalizacja: Parczew

Post » Pon lis 19, 2012 8:02 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Pilnie potrzebny TDT/D

Super :!: :!: :!:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lis 20, 2012 11:46 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Ma DT

Kotka jest cudna! Rewelacyjny charakter!!!
Jest już po sterylizacji. Siedzi u weta w szpitaliku.
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Wto lis 20, 2012 11:51 Re: Bezdomna kotka!!! Woj. lubelskie. Ma DT

Na taką wyglądała na zdjęciach :D

Ale się cieszę :D

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 556 gości