FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 06, 2012 0:43 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

Wydaje mi się, że błąd był w tym, że wklejałaś LINK do obrazka, a nie LINK BEZPOŚREDNI (może ja Cię w błąd wprowadziłem, może ten bezpośredni to nie jest "direct" - nie jestem już pewien).

Po wklejeniu do mnie, działa:

Obrazek


Kod: Zaznacz cały
[url=https://www.siersciuch.com.pl][img]http://img819.imageshack.us/img819/1374/banerdomiau.jpg[/img][/url]
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Wto lis 06, 2012 0:47 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

OK, to jest gotowy banerek - korzystający już z obrazka na Twoim profilu imageshacka.

Obrazek


Kod: Zaznacz cały
[url=https://www.siersciuch.com.pl][img]http://img440.imageshack.us/img440/1374/banerdomiau.jpg[/img][/url]
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Wto lis 06, 2012 0:59 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

No i tak wątek "zębowy" zmienił kurs :-)
Ten post będzie testem banerka, a jednocześnie okazją do podziękowania raz jeszcze :-)

Nie wiem, co było błędem: na ImageShacku zaznaczyłam obrazek, pobrałam "kod dla forum" (nie było żadnego kodu bezpośredniego) i to były kody, które Ci wysłałam i które sama próbowałam wkleić. Ważne, że działa :-)

Sierrrściuch

 
Posty: 43
Od: Wto wrz 25, 2012 10:17

Post » Wto lis 06, 2012 1:00 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

Ło, ale piękny banerek!

Sierrrściuch

 
Posty: 43
Od: Wto wrz 25, 2012 10:17

Post » Wto lis 06, 2012 1:11 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

Sierrrściuch pisze:No i tak wątek "zębowy" zmienił kurs :-)
Ten post będzie testem banerka, a jednocześnie okazją do podziękowania raz jeszcze :-)

Nie wiem, co było błędem: na ImageShacku zaznaczyłam obrazek, pobrałam "kod dla forum" (nie było żadnego kodu bezpośredniego) i to były kody, które Ci wysłałam i które sama próbowałam wkleić. Ważne, że działa :-)

Nie, nie - kody na forum to co innego - one są do wstawiania obrazków bezpośrednio w postach lub ich miniaturek. Do banerków potrzeba LINKI.
Wszystkie linki wyświetlają się po wstawieniu obrazka na serwer (gdy jesteśmy zalogowaniu). Potem, na imageshacku, pokazują się tylko dwie pozycje:
1) link
2) kod forum (jakoś tak).

I one obie są rozwijalne - jak się kliknie na pierwszy, to się pokaże LINK oraz LINK BEZPOŚREDNI właśnie - i on nam był potrzebny do szczęścia. :D

Dobranoc!
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Wto lis 06, 2012 9:34 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

...Wracając do kociego wątku - Sierściuch właśnie leży na stole u veta. Mamy wrócić po niego za godzinę. Mam nadzieję, że będzie zdrowy i pachnący (mam na myśli fetor z paszczy :-). Widok zasypiającego kota (z szeroko otwartymi oczyma) był rozczulająco przerażający. Brrr! Nawet nie chcę rozwijać tego tematu...

Sierrrściuch

 
Posty: 43
Od: Wto wrz 25, 2012 10:17

Post » Wto lis 06, 2012 18:56 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

Jak tam koteczek? Wszystko ok?
Obrazek

Ewik

 
Posty: 6713
Od: Pt lip 25, 2003 22:55
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Śro lis 07, 2012 10:16 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

Ewik pisze:Jak tam koteczek? Wszystko ok?

Tak, po wczorajszym strachu naszym i kota nie zostało śladu. Bryka po mieszkaniu (poranne gonitwy należą do codziennego rytuału), próbuje nas nawet podgryzać, co jest dosyć zabawne, bo w trakcie orientuje się, że... nie za bardzo jest czym i chyba trochę go boli, pomimo leku przeciwbólowego. Tak, więc jestem zadowolona z zabiegu, może tylko trochę mniej z powodu uszczuplenia domowego budżetu :-), ale cóż...

Sierrrściuch

 
Posty: 43
Od: Wto wrz 25, 2012 10:17

Post » Śro lis 07, 2012 11:49 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

No widzisz? I po strachu :)
Kły tez poszły? Teraz kocina odżyje. Mój tez brykał jak durny z tej radości, że nic nie boli. Jednak lepszy ból po zębie niż zęba. ;)
Obrazek

Ewik

 
Posty: 6713
Od: Pt lip 25, 2003 22:55
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Śro lis 07, 2012 13:40 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

Nie, kły zostały. Usunięto 7 zębów: wszystkie z dołu (oprócz kłów) i jeden na górze. Mam nadzieję, że to załatwi nam sprawę zębów raz na zawsze i nie będzie nawrotów i zajęcia tych, które zostały.
Z kotem wszystko w jak najlepszym porządku - znów biega, gania się z nami i próbuje podgryzać (tak pieszczotliwie), jedyne co nas trochę bawi to, to, że od wczoraj, od narkozy ma ogromne źrenice. Wygląda jak Puszek - kot ze Shreka, w słynnej scenie z kocimi gałami :-) Widok doprawdy rozbrajający.

Sierrrściuch

 
Posty: 43
Od: Wto wrz 25, 2012 10:17

Post » Pon lis 26, 2012 13:37 Re: FORL u kota - jakieś doświadczenia, porady?

Sierrrściuch pisze:
Ewik pisze:Jak tam koteczek? Wszystko ok?

Tak, po wczorajszym strachu naszym i kota nie zostało śladu. Bryka po mieszkaniu (poranne gonitwy należą do codziennego rytuału), próbuje nas nawet podgryzać, co jest dosyć zabawne, bo w trakcie orientuje się, że... nie za bardzo jest czym i chyba trochę go boli, pomimo leku przeciwbólowego. Tak, więc jestem zadowolona z zabiegu, może tylko trochę mniej z powodu uszczuplenia domowego budżetu :-), ale cóż...

Czy możesz zdradzić, ile kosztował ten zabieg z RTG? Czeka mnie wkrótce to samo w Multivecie i chciałabym wiedzieć, na co się przygotować.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14695
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, agatagloria, Google [Bot], Zeeni i 519 gości