CZYM ŻYWIC KOTA DOMOWEGO:) PORADY:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 04, 2012 18:35 CZYM ŻYWIC KOTA DOMOWEGO:) PORADY:)

WITAM

TEMAT MORZE:)...ILE KOTÓW, TYLE RECEPT NA PRAWIDŁOWE ŻYWIENIE NASZYCH UKOCHANYCH PUPILI . MÓJ KONTAKT Z FUTERKAMI KOCIMI ZACZĄŁ SIE PONAD 2 LATA TEMU. DLATEGO DRĄŻĘ TEN TEMAT , CHOC OPINI CAŁA MASA NA NECIE , U WETÓW, KAŻDA Z REGULY MÓWIĄCA CO INNEGO . MOŻE JAKIMIS WSPÓLNYMI SIŁAMI DOJDZIEMY DO NAJBARDZIEJ OPTYMALNEJ DIETY DLA NASZYCH FUTRZAKÓW....DIETY ZDROWEJ, ZAPOBIEGAJĄCEJ PRZERÓŻNYM CHOROBOM , OD CUKRZYCY,POPRZEZ CHOROBY NEREK .
DIETY ...RÓWNIEŻ DLA TYCH NAJBARDZIEJ WYBREDNYCH ..TAKICH JAK MÓJ ŁATEK...CIĘZKI PRZYPADEK.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .UPODOBAŁ SOBIE TYLKO SUROWE MIESKO...PANI WET PORADZILA ,ŻEBY PRZESTAWIC GO NA GOTOWANE ,EWENTUALNIE GOTOWE MOKRE...BIEDNE KOCISKO BY MI SIE TYLKO ODWODNILO:( GOTOWANE... bee..NAWET ROYAL CANIN INTESTINAL :mrgreen:- beee...
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI :D
DLA ODMIANY MÓJ DRUGI KOCUREK:) WCINA I WYMIATA WSZYSTKO CO SIE DA....
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie lis 04, 2012 19:00 przez agula76, łącznie edytowano 1 raz
agula76
 

Post » Nie lis 04, 2012 18:52 Re: CZYM ŻYWIC KOTA DOMOWEGO:) PORADY:)

MOJE PIERWSZE PYTANIE:)

CZYTAM RÓZNE OPINIE NA TEMAT PODAWANIA MIĘSA SUROWEGO. JEDNI RADZĄ ŻE TYLKO SUROWE, INNI ,ŻE MOZE SZKODZIC NA NERKI , ZASADY OCZYWISCIE PODAWANIA ZNANE ...MIESO MUSI BYC PRZEMROŻONE, ZE SPRAWDZONEGO ŹRÓDŁA. BYŁAM OSTATNIO U WETA , KTÓRY KAZAŁ MI KOTA PRZESTAWIC NA GOTOWANE( A PRZECIEZ KOT PRZED ZJEDZENIEM MYSZY JEJ NIE GOTUJE:):):)) ...
agula76
 

Post » Nie lis 04, 2012 19:24 Re: CZYM ŻYWIC KOTA DOMOWEGO:) PORADY:)

Jestem zwolenniczka jak najbardziej naturalnego zywienia kota (i nie tylko), zadnego gotowania, gotowych suchych czy mokrych karm. Takiemu wetowi, ktory radzil przestawic kota z surowego miesa to bym podziekowala. Zapraszam na forum barfujacych wlascicieli futrzakow http://www.barfnyswiat.org/index.php?si ... ba8f5025cb
Tu na miau jest tez duzo informacji o barfowaniu.

RAnia

 
Posty: 438
Od: Sob mar 08, 2008 3:56

Post » Nie lis 04, 2012 19:34 Re: CZYM ŻYWIC KOTA DOMOWEGO:) PORADY:)

RAania...:):)dzieki za link duzo pożytecznych informacji.
Pani wet rzeczywiscie argumenty bez pojęcia...ale tak mnie przestraszyła (choroba wątroby, nerek) ,że postanowiłam zrobic pakiet badan - a poszlam bo zaniepokoiły mnie wymioty( zdarzające sie jednokrotnie ale conajmniej raz w miesiącu) podejrzewam zaklaczenie...i mysle ze to jest powod
Wyniki badan - ani jeden parametr nie przekroczony . Kot w pełni zdrowy....wiec po co zmiana diety ...
agula76
 

Post » Nie lis 04, 2012 20:53 Re: CZYM ŻYWIC KOTA DOMOWEGO:) PORADY:)

ktos moze powiedziec ze za droga dieta...przeliczalam to nawet na najtansze puszki i miesko wychodzi na tym samym poziomie cenowym ..gwarancja zdrowia o wiele większa...
agula76
 

Post » Nie lis 04, 2012 23:19 Re: CZYM ŻYWIC KOTA DOMOWEGO:) PORADY:)

Przede wszystkim barf to zdrowa dieta. Oszczedzamy na weterynarzu, w zwiazku z tym sa weterynarze, ktorzy staraja sie zapewnic sobie stale dochody.

RAnia

 
Posty: 438
Od: Sob mar 08, 2008 3:56




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 373 gości