Wątek DO ZAMKNIĘCIA-dziękujemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 12, 2012 15:45 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

BOZENAZWISNIEWA pisze:
jerzykowka pisze:Bożenko, kciuki spóźnione, ale baaaaardzo mocno zaciśnięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy udało się już Rubena sprowadzić do domu? :ok: :ok: :ok:

nie,facet jakis nieźle stukniety...zamknał brame i nie mam wstępu ...pewnie go zamknał w spichlerzu :(

Biedny Ruben :(
Obrazek Obrazek Nefi - moje serduszko <3 Obrazek

LadyStardust

 
Posty: 3032
Od: Pon cze 25, 2012 21:02
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lis 12, 2012 18:07 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

BOZENAZWISNIEWA pisze:
jerzykowka pisze:Bożenko, kciuki spóźnione, ale baaaaardzo mocno zaciśnięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy udało się już Rubena sprowadzić do domu? :ok: :ok: :ok:

nie,facet jakis nieźle stukniety...zamknał brame i nie mam wstępu ...pewnie go zamknał w spichlerzu :(

:(
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Pon lis 12, 2012 20:56 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

Witam i proszę o wsparcie...
Szukam domku dla kotki bez oczka, lecz wcześniej chcę ją wysterylizować, zrobić testy i wtedy oddać w dobre ręce.
viewtopic.php?uid=46395&f=1&t=148021&start=0
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon lis 12, 2012 22:03 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

lula11 pisze:Witam i proszę o wsparcie...
Szukam domku dla kotki bez oczka, lecz wcześniej chcę ją wysterylizować, zrobić testy i wtedy oddać w dobre ręce.
viewtopic.php?uid=46395&f=1&t=148021&start=0

:!: :!:
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Wto lis 13, 2012 15:45 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Pilny dt/ds dla Busi -ogłoszenia str.1,

Busia jest na 1 stronie w ogłoszeniach na watku ślepaczków, takze poszukiwany dt napisałam ze względu na przebywanie w lecznicy.
Zasadniczo dofinansowujemy zabiegi i leczenie okulistyczne, jednak w przypadkach szczególnych , także inne sprawy za zgodą klubowiczów. Niestety nie mamy wciaż konta po zamknięciu starego, czekamy na odpowiedź fundacji, jednak nie widze przeszkód, aby wpłacac pieniazki na koto lecznicy, gdzie jest Busia lub poczekac jeszcze pare dni , a zsprawa z kontem sie wyklaruje.
Pytam składkowiczów klubowych - zajrzyjcie, prosze i wypowiedzcie sie na temat dofinansowania Busi.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto lis 13, 2012 16:49 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Pilny dt/ds dla Busi -ogłoszenia str.1,

Bardzo dziękuję, nawet nie wiedziałam że są takie możliwości pomocy.
Zupełnie inaczej robić coś dla zwierzaków, wiedząc że ktoś tam mnie wspiera, nawet radą czy podnoszeniem wątku.

W sierpniu znalazłam w ruinach malucha ok. 8 tyg. Tak go pokochaliśmy że już z nami został. Ale dla Busi, nawet jakbym bardzo chciała, nie mam nawet kącika do przeczekania na dt lub ds. Dlatego muszę zrobić wszystko, aby znaleźć jej bezpieczny azyl, gdzie będzie mogła dochodzić do pełni sił. Nie przeżyje zimy na ulicy.
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto lis 13, 2012 18:44 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Pilny dt/ds dla Busi -ogłoszenia str.1,

Zapraszamy serdecznie! viewtopic.php?f=20&t=148065
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Wto lis 13, 2012 18:45 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-nowy wątek, nowe życie na fb, zapraszamy

ewexoxo pisze:
alessandra pisze:Prosiłabym tylko, aby ktos "umny" :wink: mógł wstawic nowy kod do bannerka przekierowującego na najnowszy watek

A może poproszę o nowy banerek? Ten się już mógł "opatrzyć" wszystkim :roll:

PS. A o FB to zapomnieli... :twisted:


nie zapomnieli, jeno kodu nie zapodali, to jak mam wstawić, o :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lis 13, 2012 18:50 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Pilny dt/ds dla Busi -ogłoszenia str.1,

a proszę bardzo :D

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://www.facebook.com/JaPaczeSercem][IMG]http://i.imgur.com/XDJ80.gif[/IMG][/url]
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38


Post » Wto lis 13, 2012 19:10 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Pilny dt/ds dla Busi -ogłoszenia str.1,

...i prosimy wstawiac bannerki w podpisie promujące nasze ślepaczki - do pobrania na 1 stronie :ok:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro lis 14, 2012 8:08 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Pilny dt/ds dla Busi -ogłoszenia str.1,

Jestem absolutnie za dofinansowaniem Busi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sądzę, że jest to ze absolutnie zasadne. Na usunięcie oczka i leczenie wydano pieniądze prywatne, których zabrakło na sterylizację (zapaść po narkozie nie pozwoliła przeprowadzić obu zabiegów za jednym zamachem). Osoba, która ją uratowała musi też opłacać szpitalik.
Poza tym kotka jest bezdomna, więc tym bardziej zasługuje na pomoc ze strony swojego Klubu :wink: :D
BARDZO PROSIMY O DT DLA BUSI :!: Ona nie może wrócić na ulicę skoro nie jest dzikuską...

Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogły wpłacać składki na konto fundacji :ok: :ok: :ok:

A teraz biegnę zajrzeć do konkursowego wątku :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro lis 14, 2012 19:51 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Pilny dt/ds dla Busi -ogłoszenia str.1,

Muszę sprostować - Busia w pierwszej lecznicy miała podaną narkozę i od razu dostała zapaści, reanimowali ją pół godziny, nie zrobiono nic żadnego zabiegu, ani badania, podano tylko później glukozę, jak odzyskała przytomność.

Teraz jest pod opieką weterynarza u którego leczę swoje koty domowe.
Busia, jak tylko otworzyłam klatkę od razu przylgnęła do mojej ręki, cały czas się ocierała o nią, przymilała, przestała dopiero jak dostała chrupki do jedzenia. Zresztą apetyt jej dopisuje znakomicie, dostaje kilka razy dziennie, ale trzeba jej dozować, bo zjada wszystko co ma podane. Bardzo dużo pije, dlatego będzie miała zrobione badania, czy wszystko w porządku jest z nerkami, zrobią testy na Fip i Felv, odrobaczą. O sterylce zadecydujemy po tych wszystkich badaniach.
Busia nie boi się psów, patrzyła ze swojej klatki obojętnie, a wczoraj cały dzień przespała wreszcie bezpieczna i w cieple. Pewnie odsypiała stres.
Zdjęcia starałam się zrobić jak najlepsze, ale nie było to takie proste, chwili nie była w bezruchu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lis 14, 2012 22:21 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Pilny dt/ds dla Busi -ogłoszenia str.1,

Ale z niej miziak :1luvu:
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Czw lis 15, 2012 11:34 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Pilny dt/ds dla Busi -ogłoszenia str.1,

Przecudna kicia, taka rozczulająca :1luvu:
Oby prędko znalazła swój dom, choćby tymczasowy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję za sprostowanie :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 516 gości