Wątek DO ZAMKNIĘCIA-dziękujemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 15, 2013 13:10 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

To i ja się ujawnię :1luvu:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Pt lis 15, 2013 13:20 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

Ja również czytam, po cichutku ale czytam :wink:
i kciuki trzymam a to za wizytę dla Homerka, a to za zdrówko Pipi i Michasia, za Tulinka...
Trzymam za wszystko i wszystkich aby tylko dobrze i do przodu było :ok: :ok: :ok:
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pt lis 15, 2013 13:22 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

Dziewczyny a nie wiecie czy w Bydgoszczy kiedyś może będzie dr Garncarz? Też bym podeszła z Gają :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Pt lis 15, 2013 13:25 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

alab108 pisze:Dziewczyny a nie wiecie czy w Bydgoszczy kiedyś może będzie dr Garncarz? Też bym podeszła z Gają :ok:

Na ich stronie, o tutaj :arrow: http://www.garncarz.pl/badania_wyjazdowe.php można sprawdzać gdzie i kiedy planowane są badania wyjazdowe.
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pt lis 15, 2013 13:48 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

O, jak miło i czarownie się zrobiło :D :D :D
Cieszymy się ogromnie, że tyle fantastycznych osób okazuje się przyjaciółmi ślepaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bądźcie, piszcie - tego ślepkom i nam trzeba 8)
Wielkie dzięki za kciuki :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pt lis 15, 2013 14:11 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

alab108, nelka83 a to niespodzianka miła, mieliśmy jednak jakiś podziemny front :lol: witamy i zapraszamy do czynnego udziału w wątku Obrazek

Joaś, a nie mówiłam-trzeba się słuchać czarownicy Obrazek

kochani, na listopad na razie nie mamy kandydata -jednak mogło mi coś umknąć, zatem jeśli znajdziecie potrzebującego, proszę pisać tutaj

i myślę,że zimą juz ruszymy z konkursem na fb - uwaga : dla wszytskich , nie tylko ślepaczki będą brały udział, nie wiem na razie jeszcze jakie nagrody życzą sobie przyszli konkursowicze , muszę zapytać Ewelinę o wyniki głosowania :wink:

aha, i coś mi jeszcze Szpieg Szoguna mówił o bazarku świątecznym ... :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 15, 2013 14:20 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

Czekoladka :love: :love: :love: moja miłość :love: :love: :love: :lol:
Ja muszę w wolnej chwili usiąść i ogarnąć od początku "o co cho" w wątku :wink: Bo ja to tak na razie tylko na bieżąco, a nie do końca czaję kto jest z kim, kto u kogo i dlaczego :oops: Ale spoko, ogarnę :mrgreen:

Aaaa, wiedziałam, że o czymś zapomniałam :roll:
"Moja" pół ślepa dziewczynka chciała wszystkim Paniom przekazać:
"Paczajcie, tak siem trzymje facetuf - na smyczy i krutko!"
Obrazek

I taka oto pozę mi walnęła ostatnio :twisted: :D
Obrazek
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pt lis 15, 2013 14:25 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

:ryk: :ryk: Dobre, dobre..
Sprawne Łapy Fizjoterapia Zwierząt http://sprawnelapy.pl/
Fundacja KOT http://fundacjakot.pl/

justyna p

 
Posty: 3869
Od: Pon paź 18, 2010 19:45
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt lis 15, 2013 14:28 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

nelka83 pisze:"Moja" pół ślepa dziewczynka chciała wszystkim Paniom przekazać:
"Paczajcie, tak siem trzymje facetuf - na smyczy i krutko!"
Obrazek


:ryk: :ryk: :ryk: :ok:

Czekolada to i moja miłość :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Byle z orzechami, bo innej nie lubię. Właściwie często wyjadam same orzechy, a czekoladę zostawiam :mrgreen:
Ta Wasza, na którą tu przyleciałam, mam nadzieję z orzechami jest? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Pt lis 15, 2013 14:34 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

sądząc po uśmiechu zajadacza, to z orzechami na bank :lol:

zdjęcie bomba normalnie -chyba oprawię , coby pamiętać po co mam smycz w szufladzie :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 15, 2013 14:48 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

alessandra pisze:zdjęcie bomba normalnie -chyba oprawię , coby pamiętać po co mam smycz w szufladzie :mrgreen:

nelka83 pisze:"Moja" pół ślepa dziewczynka chciała wszystkim Paniom przekazać:
"Paczajcie, tak siem trzymje facetuf - na smyczy i krutko!"


Ale jesteście okropne :twisted:
A moja kicia od zawsze faceta na rękach chciała nosić, ino rady nie dawała (ale do dziś próbuje i miłością go darzy największą) :mrgreen:

Obrazek


Wbrew pozorom, wcale mu nie chciała oczy wydrapać :wink:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Pt lis 15, 2013 14:55 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

Oj tam zaraz okropne 8) :D
Twoja kicia wygląda jak mały Pudzian :ryk: Padłam :ryk: :ryk:
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pt lis 15, 2013 14:58 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

w jej wieku też miałam takie zdanie :lol:
Julio, ta psina prawdziwa, bo wierzyć mi sie nie chce,że taki spokojny 8O

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 15, 2013 15:14 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

Prawdziwa, nie widać na filmikach? :lol:
Mój dziadunio, to 12 letni red nose. Wzięłam go jak miał 10 m-cy od rodziców kolegi, którzy chcieli go oddać, bo zdemolował im całe mieszkanie. Nikt go przyjąć nie chciał, bo ludzie bali się, że krwiożercza bestia do gardła im się w nocy rzuci :roll: (wtedy nie było jeszcze głośnych akcji adopcyjnych). Jak się dowiedziałam, że ostatecznie "humanitarnie" chcieli go w lesie porzucić (!), to popędziłam do nich autobusem przez całą W-wę i autobusem do domu przywiozłam. Śmieję się, że dzisiaj, w sytuacji w jakiej byłam te 11 lat temu (z pracą po nocach, bez własnego mieszkania, w ciągłych przeprowadzkach i bez stałego związku) nikt by mi psa (zwłaszcza takiego) nie dał :twisted:
A tymczasem psisko jest ze mną już tyle lat, wychował mi dziecko, wychował kilka kotów i w ogóle jest cudny. Stary, schorowany, z padaczką, ale cudny! I takiego chłopa tylko na rękach nosić, o czym moja kicia od maleńkiego wiedziała :wink:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Pt lis 15, 2013 17:18 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-listopadowa mgła?- dla ślepaczków no pro

No, proszę - widzisz Ola, tylko jęknąć, a dziewczyny pędem lecą :D
I na pewno nie dla tych gastronomicznych przyjemności, na pewno !

Justyna, nadrobienie zaległości w ilości i jakości posiadanych kotków, w tym wypadku ślepotkow - jest do nadrobienia. To tak gdybyś chciała troszeczkę.. :wink:

Mam smyczkę - nie ma pieska :cry:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 559 gości