Gryzienie drewnianych mebli?? :^)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 25, 2012 22:08 Gryzienie drewnianych mebli?? :^)

Chyba niedługo wymięknę... Od pół roku kot jest u mnie a ostatnio zaczyna coraz konkretniej dobierać się do mebli. Nie chodzi o drapanie a o gryzienie uchwytów. Kanap nie niszczy, innych rzeczy się nie czepia ale wystające uchwyty i przykręcona zabawka do drapaka to jak najbardziej. O ile w kwestii metalowych mogę sobie odpuścić tak w sypialni mam drewniane a wystarczy chwilka a już tego kawałka czarnej listewki nie ma. Meble kupiłam raptem 1,5 roku temu wiec nie chciałabym ich wymieniać a sztukowanie elementów średnio mi się podoba.... Myślałam żeby czymś posmarować ale czym żeby podziało, nie zmarnować mebli a przy okazji kotu krzywdy nie zrobić... Mieliście takie akcje? bo ja dziś kolejny raz Teodora przegoniłam po całym mieszkaniu i ukarałam, ale jakoś to niespecjalnie działa... Przed chwilką czepił się plastikowego krzesła.... mają drapak, gryzaki, chrupki, pudełka kartonowe to po kiego czepiać się mebli...
Macie może jakiś pomysł?
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 25, 2012 22:28 Re: Gryzienie drewnianych mebli?? :^)

Może to: http://www.krakvet.pl/seidla-biter-plyn ... p-528.html

Chociaż jak widać, opinie są różne.

mapi_

 
Posty: 826
Od: Wto sie 07, 2012 22:17




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AplusMoism, Google [Bot], Maomao i 138 gości