wyrzucony/podrzucony-POMOCY/3,5mieś-siedzi w krzakach GDAŃSK

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 25, 2012 18:42 wyrzucony/podrzucony-POMOCY/3,5mieś-siedzi w krzakach GDAŃSK

Widać domowy, jeszcze bieluśki, przestraszony siedzi w krzakach przy jednej z głównych ulic w Gdańsku okolice Dolnego Miasta.


Nie mam gdzie zabrać chłopaka, a ciągle napotykam na kocie dramaty. Dziś wracając z lecznicy z bezdomniakami na steryl zobaczyłam kociaka bawiącego się liśćmi przy głównej ulicy w Gdańsku Śródmieściu. Kociak biegał za ludźmi, bawił się na chodniku ....

Zostawiałam mu karmę, kilka godzin później będąc przejazdem widziałam jak śpi pod drzewem, zaraz jest stromy spad do Motławy.

Kociak na oko ok 3,5 mieś, domowy podrzutek lub uciekinier, nagle znalazł się sam jedyny na skarpie nad kanałem Motławy. Czyściuteńki, bieluśki, zdrowy, odkarmiony....

Zaraz pójdę postawię mu jakąś budkę, nie mam innej opcji, nie mogę go zabrać, a nie mogę myśleć, że moknie.

Błagam o tymczas dla niego, sama nie wiem jak to ma się stać, jak tyle kocich dramatów dookoła, smutnych wątków z maluchami....

Obrazek

tu go zastałam biegającego za spadającymi liśćmi...

Obrazek

Obrazek

ta mała kulka przy drzewie na skarpie to kociak, w sole stromy spad do kanału

Obrazek

CZY MOŻE KTOŚ POMÓC ??? pomogę w ogłoszeniach, adopcji, postaram się o karmę, tyle mogę.

adzi

 
Posty: 772
Od: Sob kwi 16, 2011 8:12

Post » Czw paź 25, 2012 18:52 Re: wyrzucony/podrzucony-POMOCY/3,5mieś-siedzi w krzakach GD

Przy jakiej ulicy jest kociak? Jeżeli ktoś będzie szukał dla niego domku stałego to mogę dać tymczas.

mirkaka

 
Posty: 158
Od: Śro lis 23, 2011 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw paź 25, 2012 18:55 Re: wyrzucony/podrzucony-POMOCY/3,5mieś-siedzi w krzakach GD

Możemy tam pojechać, tylko jak go złapać? podchodzi do ludzi? Jest już ciemno.

mirkaka

 
Posty: 158
Od: Śro lis 23, 2011 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw paź 25, 2012 19:28 Re: wyrzucony/podrzucony-POMOCY/3,5mieś-siedzi w krzakach GD

mirka weż proszę transporter

adzi

 
Posty: 772
Od: Sob kwi 16, 2011 8:12

Post » Czw paź 25, 2012 22:17 Re: wyrzucony/podrzucony-POMOCY/3,5mieś-siedzi w krzakach GD

I co ? Udało się?
Obrazek

aga marczak

 
Posty: 1200
Od: Sob lis 12, 2011 13:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pt paź 26, 2012 9:11 Re: wyrzucony/podrzucony-POMOCY/3,5mieś-siedzi w krzakach GD

Byłam tam dzisiaj ok.9.30 chciałam go zobaczyć. Siedzi nadal w krzakach, podszedł do mnie ale nie da się pogłaskać, wg. mnie to prawie dorosły kocurek, dość gruby, ma wielki brzuch, głowa i kark wydają się już duże, łapki ma małe i delikatne więc może będzie małym kotkiem. Mam w domu ok. półroczego Antosia znajdkę i tamten wydaje się być starszym, nie ma budowy kociaka.
W związku z tym moja propozycja dt trochę się skomplikowała, bo mam w domu rezydenta , 6 letniego kocura który jest agresorem w stosonku do reszty kotow, więc nie wiem jak przyjmie nowego kocura? Może go przetrzymam chwilowo w osobnym pomieszczeniu ale dom stały będzie pilny lub inny dt.

mirkaka

 
Posty: 158
Od: Śro lis 23, 2011 10:08
Lokalizacja: Gdańsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 84 gości