Proszę o pomoc,pilnie lokum dla kociaka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 24, 2012 18:27 Proszę o pomoc,pilnie lokum dla kociaka

Edytuję:Szukam lokum na chwilę dla kociaka -trzeciego,którego nie udało nam się złapać ostatnim razem -około trzymiesięcznego, dwa pozostałe są już bezpieczne .Osoba ,która miala przetrzymać malucha rozmyśliła się w ostatniej chwili ,maluch koczuje teraz w transporterze w mojej piwnicy :( ,że też jak wszystko powoli się układa to na koniec musi się rozpieprzyć z hukiem :? jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc niech się odezwie,kociaka dowiozę ...proszę :( maluch samodzielnie je .Karmę i żwirek dorzucę oczywiście




Wiem,że cud się nie wydarzy ale chociaż zapytam :( Czy ktoś jest w stanie pomóc mi ogarnąć tę sytuację ?
Otóż dziś otrzymałam info o kotce z trzema maluchami ,mieszkajacej na terenie kopalni a także trzech pozostałych kotach w tym kociczka z brzuchem,koty lekko zdziczałe ale jest osoba ,którą koty tolerują i ta osoba pomoże w wyłapaniu...niestety może tylko jutro i w piątek :( po za tym nie uda mi się tak szybko załatwić talonów na sterylki - o ile w ogóle mi się uda ,nie mam pojęcia co załatwiać ,jak i gdzie ,jestem w czarnej dupie :( do tego jeszcze dochodzi mój ograniczony czas :( mogłabym dowieżć koty na sterylki ,ale co potem ...czy ktoś jest w stanie mi pomóc ? Sama tego nie ogarnę :(
Ostatnio edytowano Nie paź 28, 2012 15:43 przez kotx2, łącznie edytowano 4 razy
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro paź 24, 2012 18:37 Re: Proszę o pomoc :(

Koty moga wrócić na teren kopalni,postawimy tam budki,będą dokarmiane regularnie,jedyne zmartwienie to sterylki :(
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro paź 24, 2012 19:08 Re: Proszę o pomoc

Hej hej, w centrum niedaleko urzędu jest TOZ, raz załatwiałam tam sterylkę ale trzeba było czekać na talon z tydzień-dwa (nie pamiętam już dokladnie), w takim terminie nie wiem czy da radę, nic poza moimi danymi nie było potrzebne.

mlsla

 
Posty: 272
Od: Sob gru 03, 2011 17:44

Post » Śro paź 24, 2012 19:10 Re: Proszę o pomoc

mlsla pisze:Hej hej, w centrum niedaleko urzędu jest TOZ, raz załatwiałam tam sterylkę ale trzeba było czekać na talon z tydzień-dwa (nie pamiętam już dokladnie), w takim terminie nie wiem czy da radę, nic poza moimi danymi nie było potrzebne.

Dzieki za odzew,a czy takie talony maja termin waznosci ?czy ulegaja przedawnieniu ? wiesz moze ?
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro paź 24, 2012 19:21 Re: Proszę o pomoc

Nie chcę Cie wprowadzić w błąd, ale wydaje mi się że nie, nic takiego mi babeczka nie mówiła i chyba tez nie było tam nic takiego napisane, a umawiając się na sterylkę wybierasz lecznicę i termin już dogadujesz z wetem, ja na Mikluczycach właśnie ciachałam kotę. Mogę na pw podać Ci nr tel do babeczki, z którą załatwiałam sprawę, dopytasz co i jak i powie Ci, które jeszcze gabinety talony przyjmują.

mlsla

 
Posty: 272
Od: Sob gru 03, 2011 17:44

Post » Śro paź 24, 2012 19:26 Re: Proszę o pomoc

mlsla pisze:Nie chcę Cie wprowadzić w błąd, ale wydaje mi się że nie, nic takiego mi babeczka nie mówiła i chyba tez nie było tam nic takiego napisane, a umawiając się na sterylkę wybierasz lecznicę i termin już dogadujesz z wetem, ja na Mikluczycach właśnie ciachałam kotę. Mogę na pw podać Ci nr tel do babeczki, z którą załatwiałam sprawę, dopytasz co i jak i powie Ci, które jeszcze gabinety talony przyjmują.

jasne,poprosze :ok:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw paź 25, 2012 12:04 Re: Proszę o pomoc :(

Podniosę. :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Czw paź 25, 2012 12:11 Re: Proszę o pomoc :(

:!: :!:
Napisz w tytule miejscowość i ze pilne
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw paź 25, 2012 13:02 Re: Proszę o pomoc

podesłałam szefowej wątek...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw paź 25, 2012 20:02 Re: Proszę o pomoc :( pilne !!!

Kotka i dwa małe złapane .Trzeci zwiał :?Kotka ma duży brzuch ,parawdopodobnie znów jest w ciąży :strach: Po za tym są inne koty ,ok.10.Nie ciachane,mnożą się na potęge ,małych pozbywano się na 1000 różnych sposobów :( Pomału zrobię tam porządek,i w związku z tym chętnie przyjmę pomoc w postaci dodatkowych rąk do transporu,łapania,klatki łapki ,transporterów i miejsc posterylkowych :oops:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie paź 28, 2012 15:27 Re: Proszę o pomoc

Szukam lokum na chwilę dla kociaka -trzeciego,którego nie udało nam się złapać ostatnim razem -około trzymiesięcznego, dwa pozostałe są już bezpieczne .Osoba ,która miala przetrzymać malucha rozmyśliła się w ostatniej chwili ,maluch koczuje teraz w transporterze w mojej piwnicy :( ,że też jak wszystko powoli się układa to na koniec musi się rozpieprzyć z hukiem :? jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc niech się odezwie,kociaka dowiozę ...proszę :( maluch samodzielnie je .
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ruda_maupa, włóczka i 176 gości