Najlepsza karma dla kota

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 24, 2012 16:17 Najlepsza karma dla kota

Witam
Mam pytanie
Zapewne jest tu bardzo dużo osób które się znają na karmach lepiej niż ja;)
Chciałabym się dowiedzieć jaka karma jest najlepsza <oczywiście według danej osoby>,albo jakie karmy polecacie?
Ja osobiście karmie swoje 2 kociaki RC ale zastanawiam się czy jest może jakaś inna karma, lepsza? nie wiem.... kto pyta nie błądzi więc czekam na odpowiedzi :D
zapraszam bardzo serdecznie do nas:):)

viewtopic.php?f=1&t=146525&p=9289253#p9289253

kasia04051987

 
Posty: 444
Od: Śro sie 31, 2011 20:44

Post » Śro paź 24, 2012 17:48 Re: Najlepsza karma dla kota

Moja "ogrodowa" kotka dostaje karmę Orijen Cat&Kitten.

Wcina ją, aż się jej uszy trzęsą. Karma jest bardzo wydajna i myślę, że jej służy.
Ma piękne lśniące futerko i zero problemów żołądkowych.

mapi_

 
Posty: 826
Od: Wto sie 07, 2012 22:17

Post » Czw paź 25, 2012 13:20 Re: Najlepsza karma dla kota

Mój kot niestety już nie żyje (oficjalna przyczyna śmierci: starość) z racji tego, że mam wszystkie badania udowadniające, że kot miał zdrowe narządy wewnętrzne typu nerki, wątroba, jelita, układ pokarmowy, serce itp. czyli odżywiał się dobrze więc mogę polecić ze swojej strony: Alma Nature (do przegryzki, nie jako "pełen" posiłek dzienny - próbowałam :P takie zboczenie :D w sumie galaretka z kurczakiem :D polecam :P), Royal Canin - mokre, Sheba - mokre. Suche - Sanabelle(bosh), Purina, Arion, Royal Canin. Od czasu do czasu kot jadł whiskasa (tak jak człowiek czasem zje kebaba albo macdonalda).

Rozmawiając ostatnio z weterynarzem powiedział, że trzeba uważać na takie marki jak Animonda (nie wiem czy nie przekręciłam nazwy) bo tylko niektóre są jakościowo dobre inne przypominają wnętrzem whiskasa. Polecał z Marketówek Purle Gurle czy jak to tam (ja to tak nazwywałam :D) i Shebę. Z tych lepsiejszych - Arion, Royal, Purina (z tych tańszych). Te bezzbożówki ponoć nie są takie dobre jak chwalą tutaj na forum. Mówię o tym o rozmowie z zwierzęcym dietetykiem.
Puszek ciuła do swojej skarbonki na nerki https://pomagam.pl/chorenerkipuszka

girlonthebridge

 
Posty: 1528
Od: Sob wrz 22, 2012 1:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Czw paź 25, 2012 16:15 Re: Najlepsza karma dla kota

Z tego co wiem jest cały wątek o karmach. Może tam się czegoś dowiesz.
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 403 gości