Witam wszystkich:D

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 20, 2012 16:42 Witam wszystkich:D

Jestem Pecka od pol roku opiekuje sie malymi kotkami; Ignacym, Kudową i Dziadem.
O forum dowiedziałem sie od mojej kolezanki Lisabeth. hej hej:D
Ostatnio zachorował mi Ignacy na zapalenie żoładka i jelit. Ignacy jest teraz w trakcie leczenia poprzedzonego badaniami.
Dobrze pewnie wiecie że dużo to kosztuje jak sie studiuje dziennie i nie ma stalej pracy, w dodatku jest sie czlowiekiem sztuki:(
Chcialem wiec poprosić o pomoc i udzial w bazarku na ktory przeznaczam moje autorskie grafiki, przedstawiajace koty.
Dochod przeznacze na oplate leczenia i wyzywienia (intestinal) Ignacego, ok 200ziko mnie to mnie juz kosztowalo.
Bede bardzo wdzieczny za pomoc i w kazdej chwili moge przedstawic rachunek z lecznicy.
przedstawiam fotki kotków:)
Obrazek
od lewej Dziadu(szuka stalego domu), Kudowa i Ignacy

pecka

 
Posty: 5
Od: Sob paź 20, 2012 16:18
Lokalizacja: rzeszów

Post » Sob paź 20, 2012 18:36 Re: Witam wszystkich:D

Witam Cię Pecuś :-)
Dla tych, którzy nie Cię znają dodam, że to właśnie Pecka zaopiekował się przywiezionymi ze wsi maluszkami, którym groziła śmierć w razie gdyby nie udało się znaleźć im domu. Gdyby nie on, Ignaś i Kudowa z pewnością już by nie żyły :-( Uratował też trzecie maleństwo, Dziada - szukamy domu, oraz tymczasował dwa inne kotki, które już znalazły swoich Dużych.
Oprócz grafik, które oferuje na bazarku (czeka na zaakceptowanie przez moderatora, dlatego jeszcze nie ma linku), Pecka może też wykonać na zamówienie realistyczne portrety - kotów i właścicieli :-) na podstawie zdjęć.
Pomoc jest bardzo potrzebna...

Lisabeth

 
Posty: 1184
Od: Śro wrz 21, 2005 20:24
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob paź 20, 2012 18:41 Re: Witam wszystkich:D

ja też witam :D
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 20, 2012 18:42 Re: Witam wszystkich:D

Witaj Pecka, masz piekne koty, takie...kocie :)
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 20, 2012 23:58 Re: Witam wszystkich:D

a ile by kosztował taki portret, pytam tak orientacyjnie, sama za wczorajszą operację zapłaciłam 530 zeta więc wiecie, groszem nie śmierdzę ale to coś fajnego by było mieć portret swojej księżniczki :D
Puszek ciuła do swojej skarbonki na nerki https://pomagam.pl/chorenerkipuszka

girlonthebridge

 
Posty: 1528
Od: Sob wrz 22, 2012 1:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Nie paź 21, 2012 9:40 Re: Witam wszystkich:D

Witaj :D
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 22, 2012 20:42 Re: Witam wszystkich:D

girlonthebridge pisze:a ile by kosztował taki portret, pytam tak orientacyjnie, sama za wczorajszą operację zapłaciłam 530 zeta więc wiecie, groszem nie śmierdzę ale to coś fajnego by było mieć portret swojej księżniczki :D

witam:) musialabys okreslic jaki format cie interezuje i czy mialoby to byc malarstwo czy rysunek, wiadomo ze rysunek bedzie tanszy a tak orietacyjenie to mysle ze od 50zl w gore a malarstwo od 100zl w gore:) Pozdrawiam i zycze zdrowia operowanemu slodziakowi :ok:

pecka

 
Posty: 5
Od: Sob paź 20, 2012 16:18
Lokalizacja: rzeszów

Post » Pon paź 22, 2012 20:45 Re: Witam wszystkich:D

Jarka pisze:Witaj Pecka, masz piekne koty, takie...kocie :)

Hej Hej :) dzieki, one dobrze wiedza ze sa dla mnie numer jeden:) wlasnie mnie Kudi udeptuje;) pozdrawiam!

pecka

 
Posty: 5
Od: Sob paź 20, 2012 16:18
Lokalizacja: rzeszów

Post » Pon paź 22, 2012 21:08 Re: Witam wszystkich:D

Link do bazarku. Zapraszam
viewtopic.php?f=20&t=147376

Lisabeth

 
Posty: 1184
Od: Śro wrz 21, 2005 20:24
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto paź 23, 2012 12:15 Re: Witam wszystkich:D

a czemu Dziad jest Dziadem :-) ?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto paź 23, 2012 15:33 Re: Witam wszystkich:D

Moim zdaniem z kilku powodów :-) Po pierwsze - strasznie sępi i żebrze. Wydaje przy tym taki przeraźliwy, żałosny pisk - jak wykwalifikowany zawodowy dziad! Poza tym, ma taki łobuzerski urok, pasuje do niego jak ulał zwrot: "ty dziadu mały". Jest przezabawnym, urokliwym kotkiem o specyficznej budowie - malutka łepetynka, króciutkie niziutkie łapki - i okrągły tułowik, z wyraźnie zaznaczającym się brzuszkiem.
Ta ostatnia cecha trochę nas martwi szczerze mówiąc, tym bardziej, że Dziadu ma ostatnio wyraźnie widoczne trzecie powieki... Gdyby nie choroba Ignasia, już byłby na badaniach, ale niestety Pecki nie stać na leczenie jednorazowo dwóch kotów, a Ignaś musi brać antybiotyk w zastrzyku, bardzo źle zareagował na tabletki... No i karma cały czas Intestinal :-(
Pecka zamierza wrzucić więcej zdjęć swoich kocich dzieciaków, pewnie niebawem to zrobi!

Lisabeth

 
Posty: 1184
Od: Śro wrz 21, 2005 20:24
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto paź 23, 2012 19:30 Re: Witam wszystkich:D

Witam :) i melduję się na wątku.
Gunia i Zulka&Fruzia
Obrazek Obrazek

GuniaP

 
Posty: 3817
Od: Czw sie 05, 2004 20:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Śro paź 24, 2012 14:26 Re: Witam wszystkich:D

GuniaP pisze:Witam :) i melduję się na wątku.

Witam również, napisalbym cos wiecej i wrzucil foty nawet teraz ale zycie is brutal nie ma czasu na nic, na szczescie dzis ostatni zastrzyk ignacego, on sam tez juz zdrowy:) pozdrawiam

pecka

 
Posty: 5
Od: Sob paź 20, 2012 16:18
Lokalizacja: rzeszów

Post » Wto paź 30, 2012 22:59 Re: Witam wszystkich:D

Lisabeth pisze:Moim zdaniem z kilku powodów :-) Po pierwsze - strasznie sępi i żebrze. Wydaje przy tym taki przeraźliwy, żałosny pisk - jak wykwalifikowany zawodowy dziad! Poza tym, ma taki łobuzerski urok, pasuje do niego jak ulał zwrot: "ty dziadu mały". Jest przezabawnym, urokliwym kotkiem o specyficznej budowie - malutka łepetynka, króciutkie niziutkie łapki - i okrągły tułowik, z wyraźnie zaznaczającym się brzuszkiem.
Ta ostatnia cecha trochę nas martwi szczerze mówiąc, tym bardziej, że Dziadu ma ostatnio wyraźnie widoczne trzecie powieki... Gdyby nie choroba Ignasia, już byłby na badaniach, ale niestety Pecki nie stać na leczenie jednorazowo dwóch kotów, a Ignaś musi brać antybiotyk w zastrzyku, bardzo źle zareagował na tabletki... No i karma cały czas Intestinal :-(
Pecka zamierza wrzucić więcej zdjęć swoich kocich dzieciaków, pewnie niebawem to zrobi!


Hej popierwsze Dziadowi sie juz poprawiło wiec moze mial tylko jakies przejsciowe osłabienie, a podrugie Dziadu to dlatego ze znalazla go mioje przyjaciołka na która od lat mowie dziadu hehe:D pozdrawiam

pecka

 
Posty: 5
Od: Sob paź 20, 2012 16:18
Lokalizacja: rzeszów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, Doris2, Google [Bot], Silverblue i 237 gości