PALUCH 8.MRAU. Całe morze kociąt. Wciąż przybywają...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 14, 2012 15:00 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

nie sądzę, ale pytaj alareipan-ona by wiedziała i jest teraz w schronie.
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Nie paź 14, 2012 16:29 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

Na Paluch trafiły dwa koty rude przywiezione przez Straż Miejską. Koty pochodzą z domu gdzie umarła ich starsza właścicielka. Ponoć trafiły do kwarantanny. Na oba koty jest osoba chętna która chce im dać dom, ale nie zdążyła przed SM.Czy jest tu ktoś kto ewentualnie może pomóc je wyciągnąć z tego grajdołu? prosze o ew. pw.
"Im dłużej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham swoje zwierzęta."
Wiem, robię błędy ortograficzne
Nie puszczone bąki powodują przesrane myśli.
[url=http://www.etovet.pl[/url]

Puchacz

 
Posty: 2013
Od: Nie lut 22, 2004 16:23
Lokalizacja: W-wa

Post » Nie paź 14, 2012 16:35 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

no niestety=koty które trafiły na kwarantannę muszą odbębnić dwa tygodnie na Paluchu a to często oznacza dla nich śmierć-więc tragicznie że ta osoba "nie zdążyła przed sm."
jeśli ta osoba jest zdecydowana uratować je to proszę o Twój tel na pw natychmiast-postaram się skontaktować Cię z Anią-moze dziś( jeśli w ogóle to tylko dziś! ) jest szansa je wyciągnąć,( oczyw.jeśli dziś trafiły na Paluch).
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Nie paź 14, 2012 16:57 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

poszlo
"Im dłużej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham swoje zwierzęta."
Wiem, robię błędy ortograficzne
Nie puszczone bąki powodują przesrane myśli.
[url=http://www.etovet.pl[/url]

Puchacz

 
Posty: 2013
Od: Nie lut 22, 2004 16:23
Lokalizacja: W-wa

Post » Nie paź 14, 2012 18:00 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

Puchacz poszło pw
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Nie paź 14, 2012 18:10 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

Właśnie wróciłyśmy z Basią z Palucha. Dostał jej się super kot :) Całą drogę przeleżał na jej przedramieniu, półwyjęty z kontenerka i mruczał :)
Przez długi czas też siedział w takiej pozycji, jakby patrzył jej w oczy. Czekał na coś, co mógłby trącić nosem :)
Będzie z Baśką bardzo szczęśliwy :)

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 14, 2012 18:13 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

I&S pisze:Właśnie wróciłyśmy z Basią z Palucha. Dostał jej się super kot :) Całą drogę przeleżał na jej przedramieniu, półwyjęty z kontenerka i mruczał :)
Przez długi czas też siedział w takiej pozycji, jakby patrzył jej w oczy. Czekał na coś, co mógłby trącić nosem :)
Będzie z Baśką bardzo szczęśliwy :)


do mnie też jedzie ta ślepa,biało-bura dziewczynka (chyba dziewczynka) i tłuścioszek-mam nadzieję że uda się go uratować :roll:

ślepaczki są najsłodszymi kotkami na świecie-kochają człowieka każdym centymetrem kotka :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Nie paź 14, 2012 18:31 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

Zdaje się że miłośc przejawia się także w gryzieniu Pani, wyskakiwaniu na nią i próbie przegryzania wszystkich kabli w domu :twisted:
Ale poza tym, kot już poznał cały dom. W nic głową nie uderzył i wszędzie za mną chodzi. Obczaił już kanapę i wszystkie pochowane kąty, pobawił sie piłeczką i wymyśloną myszką. Póki co nie chce jeść ani pić, ale myślę, że to nadmiar wrażeń. Ogólnie rzecz biorąc już się do siebie przywiązaliśmy. I mam jeszcze wrażenie, że on trochę widzi, przynajmniej na jedno oko i z bardzo, bardzo bliska.
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Nie paź 14, 2012 18:48 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

A do mnie wczoraj przyjechała mała pingwinka - Nutka. Lewa przednia łapka w gorszym stanie niż u Notki :crying: . Spędziła w klatce 2mies :roll:,jest przestraszona i taka bardzo delikatna. Pod dłuższym futerkiem - chudość :? . Już jutro mamy wizytę u dr neurolog.

Basia111 - no mówiłam że on słodki jest :1luvu: .

Mam bagażnik wypchany szmatkami od DS Niezapominajki/Emi i Alfa :D .
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Nie paź 14, 2012 18:52 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

Właśnie załatwił sie do kuwetki ze żwirkiem, ale widzę, że ma biegunkę. Przynajmniej taką bez krwi. Ale jutro do weta drepczemy.
Mam nadzieję, że to tylko reakcja na dzisiejszy stres :?:
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Nie paź 14, 2012 19:14 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

Dziewczyny, dziękuję wszystkim za bardzo owocny dzień :piwa: Na moje oko poszło z 10 kotów w tym kilka "popsutych".
Oprócz grubaska i ślepej/ślepego małego poszła Diuna (z mocznicą) do super fajnych ludzi z Lodzi, ktorzy nie dość, że wyszorowali kilka klatek, nakarmili, to jeszcze wzieli chorego kota :ok: :mrgreen: :piwa: :kotek: :1luvu:
Poszlo duuuuuużo maluchów i tri colorka "duża łapka" z popsutą łapką do bardzo fajnych ludzi :kotek:

Małgosiu Z...
o boże...ona jest u Ciebie??????????????!!!!!
tak się dziś przestraszyłam, że coś się z nią stało :( Ale ulga....jesteś wspaniała :mrgreen:

Puchacz,
Karmiłam dziś rudzielce, sa w niezłej formie choć mocno przestraszone.
Będe chyba jutro i w środę - może uda mi się je odizolować od reszty w jakiejś klatce.

Basia111 ta bura marmurka ma własciciela - przyjechała dziś po nią zapłakana dziewczyna.
Tak wogule to super miło było Was poznać - dziękujemy za wsparcie i dom dla ślepaczka - on teraz będzie odkrywał życie jak i to - o co chodzi z człowiekiem. Przesiedział 7 miesięcy w klatce nie widząc swiata - pewnie myśli, że jesteś innym kotem :kotek:
Obrazek

zoyabea

 
Posty: 456
Od: Pon wrz 27, 2010 15:39

Post » Nie paź 14, 2012 20:00 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

jamkasica pisze: Linda jest u Mohy, która mając dwa nowe chorusy pewnie nie ma czasu zajrzeć na forum

No faktycznie czas wolny po pracy spędzam u weta lub "przy kupach". Lindzia jest niesamowita, czuje się jak u siebie na wsi. Okazało się, że ma grzybka, tego co świeci w lampie ultrafioletowej (nie pamiętam jak się nazywa :oops: ) Niestety pomimo jedzenia karmy HA strasznie się drapie i jutro chcę ją zabrać do alergologa. Szylcia strrrrrrrrasznie chudziutka, nawet wet zrobił taaakie oczy ( 8O ), jeść nic nie chce, jedynie szynka ją ciut zainteresowała. Ma paskudną biegunkę, jak coś już skubnie to wymiotuje :( . I jest przeraźliwie smutna, jeszcze nie widziałam aż tak smutnego i wycofanego kota. Badania ma - jak na swój wygląd - nie najgorsze, enzymy wątrobowe i mocznik podwyższone (podobno od niejedzenia), ma też anemię, ale ogólnie nie ma się do czego przyczepić.
Obrazek Obrazek

Moha

 
Posty: 1675
Od: Czw sty 06, 2011 0:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 14, 2012 20:02 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

basia111 pisze:Właśnie załatwił sie do kuwetki ze żwirkiem, ale widzę, że ma biegunkę. Przynajmniej taką bez krwi. Ale jutro do weta drepczemy.
Mam nadzieję, że to tylko reakcja na dzisiejszy stres :?:

I na leki odrobaczające. Pewnie zaraz zacznie puszczać bąki ;)
Poza tym i tak jest dzielny - ja bym na jego miejscu już tego dostała w momencie chipowania.
Durdels też nas gryzł, kiedy był w jego wieku, może ciut młodszy - gubił zęby. Nawet jednego zostawił w moim facecie ;)

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 14, 2012 21:17 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

Basia111 i I&S dziękuję za odebranie ode mnie kilku drobiazgów - mój kręgosłup jest Wam bardzo wdzięczny :mrgreen:
Dużo szczęścia dla ślepaczka - cudowny kot, zauroczył mnie :wink:
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 14, 2012 21:30 Re: PALUCH 8. MRAU. Idzie zima-podzielicie się ciepłem i kar

Czy ta gromadka jest w PA?
Obrazek

Edit:
Małgosia, sądząc po fotach to Nutka była w schronie jakieś 3 tygodnie przed Mułką.
Obrazek
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 139 gości