Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 09, 2012 21:51 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

ciekawa.swiata pisze:matko, JaEwka Ty jesteś MISZCZ, skąd wy wzięłyście w nocy DT?
cieszę się, że udało Wam się ją złapać... same widziałyście jaka to okolica... :/


to nie ja :wink: ja się o tym dowiedziałam od Ulv a potem od turkawki :ryk:
A łapać też nic nie musiałyśmy bo kotek był w jakiejś kanciapie strażnika czy cuś :lol:
Ja robiłam tylko i wyłącznie za szofera
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Wto paź 09, 2012 21:55 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

no to szaaacuuuun laseczki, za sprawną akcję :)
dzisiaj cały dzień w pracy myślałam o tym bajtlu :|

ciekawa.swiata

 
Posty: 1474
Od: Śro paź 06, 2010 11:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 09, 2012 22:04 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

Brawo dziewczyny, jesteście wielkie :ok:
Bardzo się cieszę, że maleństwo uratowane :piwa:
A zamieścicie na wątku jakąś fotkę szkraba dla poradowania oczu wielbicieli tygrysków?

jjw666

 
Posty: 133
Od: Nie sie 19, 2012 11:44

Post » Wto paź 09, 2012 22:21 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

Może z ogłoszeń buraskowatych i jemu znajdzie się jaka chałupka na stałe ;))

viris

 
Posty: 729
Od: Nie cze 01, 2008 19:26

Post » Śro paź 10, 2012 7:03 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

zdjęcia chcemy :D

wow dziewczyny szacun dla Was - jesteście wspaniałe :1luvu:
Obrazek

SASZEŃKO NA ZAWSZE BĘDZIESZ W NASZYCH SERCACH [*]

Edytka1984

 
Posty: 13550
Od: Czw cze 17, 2010 19:13
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 10, 2012 7:07 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

Ciesze się bardzo.
Mam nadzieję,że Stokrota wyciągnie wniski z tej akcji.W tą lepszą stronę.Bo teraz kocia miała szczęście i żyje.Często nie ma co ratować.Często nie ma jak ratować bo nie zawsze zbierze się na czas "zespół".
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro paź 10, 2012 7:38 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

my zjdęć niestety nie mamy, a osoba u której jest nie siedzi na na forum. Ale myślę, że jak dziewczyny pójdą w odwiedziny to zrobią kilka fotek.
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Śro paź 10, 2012 7:58 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

Super! Dziewczyny zaszalały ;)

A ja chcę napisać to wszystkich tych, którzy kochają zwierzaki ale się boją, tak jak autorka postu. Nie bać się. "Zespół" zawsze pomoże, ale trzeba samemu też trochę pomóc. Jak ktoś ma wątpliwości typu: chcę mu pomóc ale co ja zrobię z kotem??? To się nie martwić na zapas, zabrać kota, dać znać na forum że jest awaria i na pewno ktoś pomoże! W najgorszym wypadku można zabrać do schronu. Ale dla tego kota nawet schron to szansa na przeżycie, a pozostawienie go samego sobie przy ruchliwej ulicy lub zimą to niestety skazywanie go na śmierć i straszne cierpienia.
A że to kłopot i czasu potrzeba i trochę wysiłku? bycie dobrym wymaga poświęceń i wysiłku. Miłość wymaga poświęceń i wysiłku. Miłośnik zwierząt, który nic nie poświęca i nie wkłada żadnego wysiłku w pomoc zwierzakom jest zwykłym hipokrytą i oszukuje samego siebie.


Może przynudzam ale sama długo byłam na etapie przechodzenia obok potrzebujących zwierzaków, bo nie wiedziałam że mogę im pomóc. Myślałam, że nie mam warunków itp. A teraz widzę, że nawet kompletnie bez warunków można pomagać! Można stworzyć DT lub po prostu pojechać na stację i złapać tego kotka. Nakarmić i oddać w ręce komuś kto ma lepsze warunki. Sumienie od razu spokojniejsze, łatwiej się na siebie patrzy w lusterku i mocniej się śpi w nocy. Polecam :)
Obrazek

unawena

 
Posty: 162
Od: Śro kwi 11, 2012 20:31

Post » Śro paź 10, 2012 10:07 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

Pięknie powiedziane unawena :ok:

ciekawa.swiata

 
Posty: 1474
Od: Śro paź 06, 2010 11:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 10, 2012 10:41 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

kotek jest u Beaty z wrocławskich kotów , za kilka dni wstawimy zdjęcia :kotek:

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Śro paź 10, 2012 12:02 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

maluszek juz w DT u Beatki :1luvu:
Do późna byłam w pracy więc poprosiłam Beatkę aby podjechała na stację koło 18 i zobaczyła czy kicia się gdzies nie kręci . Niestety wtedy jej nie było. Zostawiła tylko swój nr telefonu paru osobom i poprosiła aby zadzwonili gdyby kicia sie pokazała. No i 21.30 dostałam informacje ze ktos dał znać i ze Ulv wiezie juz kocię do Beaty. Kiciusia jest cudna, mizista ale bardzo wygłodzona. Typowy domowy kotek, komuś sie znudził i ktos podjechał na stacje i pozbyl sie kłopotu :evil:
Moze uda mi się podjeśc na dniach do Beaty to porobię zdjęcia. Kicia ma ok 4-5 miesięcy i jest śliczna buraską :ok:

2 lata temu miałam podobna sytuację. Byłam na wycieczce autokarowej, w czasie drogi do Budapesztu. Podjeżamy na stację a tam z pod lasu biegnie w naszym kierunku ciężarna młodziutka trikolorka. Nie mogłam jej zabrac ze soba do autokaru więć poruszyłam niebo i ziemie i przez forum udało się znaleśc wolontariuszke z Katowic, podjechała na stacje i zabrała kocinke do fundacji. Na dniach kicia by urodziła gdyby nie szybka akcja dziewczyn z forum ( jessi74 i kaliny) No i domek się równiez szybko znalazł dla Lenki. Nie chce nawet myslęć co by bylo gdyby urodziła w samym środku zimy w lesie maluszki. Bez jedzenia i picia. Pracownicy stacji raczej mało chetni do pomocy byli :evil:

natasza25

 
Posty: 1783
Od: Czw maja 28, 2009 11:35
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 10, 2012 13:16 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

I to jest rzeczywista siła forum- jedna osoba może podjechać autem, inna zorganizuje łapankę, inna da DT, jeszcze inna załatwi sterylkę, czy karmę...

:ok:
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 10, 2012 15:57 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

Uff,

chcialam Wam bardzo, bardzo podziekowac za uratowanie malucha :1luvu:

kociamysza

 
Posty: 3978
Od: Czw wrz 24, 2009 17:08
Lokalizacja: Santiago de Chile

Post » Czw paź 11, 2012 6:59 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

a jak się koteczka miewa?
Obrazek

SASZEŃKO NA ZAWSZE BĘDZIESZ W NASZYCH SERCACH [*]

Edytka1984

 
Posty: 13550
Od: Czw cze 17, 2010 19:13
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 11, 2012 8:49 Re: Szukam osoby, która pomoże małej koteczce-Wrocław!!

takie info dostałam od Beaty :mrgreen: :kotek:
"tak sie objadła, że myślałam, że pęęęęęeknie! :))) brzuchal ma ogromny i jest szczęśliwa
Teraz leży na łóżku i wylizuje sie :)"

natasza25

 
Posty: 1783
Od: Czw maja 28, 2009 11:35
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Szeska i 257 gości