Białe ślady na posłaniu-piasek?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 06, 2012 21:57 Białe ślady na posłaniu-piasek?

Znalazłam na kociej ortalionowej narzucie białe ślady, podobne do kredy, łatwe do usunięcia, spokojnie się wycierają do czysta. Oba moje kotuchy mają struwity-Tosia je wysikuje, Dilu nie-jemu wychodzą na USG ale nie w badaniach moczu. Kilka dni temu zaczął wylizywać siusiaka. Staram się kota dopajać, bierze urospept. Prawie z dnia na dzień wylizywanie się skończyło i znalazłam te ślady. Myślałam przez chwilę ze to wyschnięty żwirek-czasem oblepia mu kosmyk na siusiaku. Sprawdziłam siusiaka-wygląda ładnie choć jakby jakieś białawe drobiny przy ujściu były. Czy to możliwe, że on w końcu to wysikuje? Długo był na urosepcie i zurawinie.
Obrazek

Ewik

 
Posty: 6713
Od: Pt lip 25, 2003 22:55
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pon paź 08, 2012 9:04 Re: Białe ślady na posłaniu-piasek?

Ewik pisze:Znalazłam na kociej ortalionowej narzucie białe ślady, podobne do kredy, łatwe do usunięcia, spokojnie się wycierają do czysta. Oba moje kotuchy mają struwity-Tosia je wysikuje, Dilu nie-jemu wychodzą na USG ale nie w badaniach moczu. Kilka dni temu zaczął wylizywać siusiaka. Staram się kota dopajać, bierze urospept. Prawie z dnia na dzień wylizywanie się skończyło i znalazłam te ślady. Myślałam przez chwilę ze to wyschnięty żwirek-czasem oblepia mu kosmyk na siusiaku. Sprawdziłam siusiaka-wygląda ładnie choć jakby jakieś białawe drobiny przy ujściu były. Czy to możliwe, że on w końcu to wysikuje? Długo był na urosepcie i zurawinie.


A to nie od mokrych łapek, po wyjściu z kuwety. Casem pył bentonitowy przylepia się do kocich stóp.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree i 504 gości