OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 05, 2012 8:28 OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

Przedwczoraj, w okolicy ul. Kościuszki przybłąkał się kociak - jest cały biały, ma długą sierść, a na szyi czerwoną obróżkę. Miałam nadzieję, że może pojawią się ogłoszenia w sprawie kociaka, ale do dzisiaj ich nie ma :( Kotek jest u człowieka, który go znalazł - ma on dorosłego kota, który nie jest zbyt przyjaźnie nastawiony do malucha i facet chciałby, aby jak najszybciej ktoś białego odebrał...
09.08.2018 zgasło Słońce... Irda, ukochany mój rudzielcze, tęsknię za Tobą każdego dnia... [*]

marta_kociara

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Nie cze 14, 2009 20:49
Lokalizacja: Otwock

Post » Pt paź 05, 2012 9:12 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

Marta, nie liczyłabym na żadne ogłoszenia :( - znalazłam w Otwocku wiele zwierząt i tylko jeden jedyny raz ktoś poszukiwał swojego kota (moja sąsiadka z osiedla).
Czy to jest bardzo mały kotek? W jakim wieku według Ciebie?
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pt paź 05, 2012 9:16 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

sherina ma na tymczasie koteczkę rozbójnika ,może by wzięła białe co by się tamta nie nudziła i nie demolowała chałupy :twisted:
dopytam .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 05, 2012 10:06 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

Nie wiem, w jakim jest wieku, bo ja kotka nie widziałam - według faceta to mały kociak, "wygląda na rasowego"... Nie mogę go zabrać na tymczas, bo już mam dwa i dziewiątkę swoich własnych, ale chciałabym, żeby kot miał zapewnione lokum - jeśli nie stałe, to przynajmniej tymczasowe pewniejsze od tego, w którym jest obecnie... Należę do otwockiego TOZ-u i ktos od nas ma dzisiaj zrobić kotu fotki, bo raczej skończy się na ogłoszeniu w necie, ponieważ własciciele najwyraźniej malucha nie szukają...
09.08.2018 zgasło Słońce... Irda, ukochany mój rudzielcze, tęsknię za Tobą każdego dnia... [*]

marta_kociara

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Nie cze 14, 2009 20:49
Lokalizacja: Otwock

Post » Pt paź 05, 2012 10:08 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

a chipa żadnego kociak nie ma?

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 05, 2012 10:10 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

dorcia44 pisze:sherina ma na tymczasie koteczkę rozbójnika ,może by wzięła białe co by się tamta nie nudziła i nie demolowała chałupy :twisted:
dopytam .

Dorciu, zapytaj proszę. :1luvu:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pt paź 05, 2012 10:48 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

Nie wiem, czy kot jest zachipowany. Kociak jest u faceta, który do weta raczej z nim nie pójdzie - powiedział, że szkoda mu się kota zrobiło i dlatego go zabrał i nakarmił, ale nie sądzę, aby zawracał sobie głowę chodzeniem z kotem do lekarza, to nie ten typ ...
09.08.2018 zgasło Słońce... Irda, ukochany mój rudzielcze, tęsknię za Tobą każdego dnia... [*]

marta_kociara

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Nie cze 14, 2009 20:49
Lokalizacja: Otwock

Post » Pt paź 05, 2012 15:17 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

sherina powiedziała że weźmie na dt.
chociaż wolała by coś jeszcze wiedzieć.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 05, 2012 15:26 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

:ok: cudnie :ok:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pt paź 05, 2012 16:48 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

Kurczę, pamiętam zgarnięcie co najmniej trzech białych kotów z Otwocka i okolic - czy tam jest jakaś wylęgarnia? Macie jakąś białą rodzącą kotkę? Białego kryjącego kocura? Ktoś wypuszcza i wyrzuca?
Białych kotów wcale nie ma tak dużo, a połowę z tych, które kojarzę, to właśnie z Otwocka :/

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt paź 05, 2012 22:31 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

Sterylizacje w Otwocku robimy glownie ASK@ i ja. ;) Reszta spolecznosci rzadko dostrzega niestosownosc wypuszczania plodnych kotow. Rozmaite wylegarnie tu mamy. :( Kilka lat temu byly serie rudych, niebieskich, teraz biale - wiosna odebralam tu bialego gluchego, polamanego Narcyza, ktorego chlopak przyniosl od swojego kolegi, bo kotka na podworku sie okocila.
Standard otwocki. :(
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Sob paź 06, 2012 15:04 Re: OTWOCK - znaleziono białego, długowłosego kociaka!!!

Agneska pisze:Sterylizacje w Otwocku robimy glownie ASK@ i ja. ;) Reszta spolecznosci rzadko dostrzega niestosownosc wypuszczania plodnych kotow.


Z całym szacunkiem :) , ale nie tylko Ty i Ask robicie sterylki w Otwocku - koty spod Grucy to robota otwockiego TOZ-u, mnóstwo kotów wysterylizowała i wyleczyła p.Ula - którą zapewne znacie (daje też D.T masie kotów), p. Ewa (prezes TOZ-u) z mężem oraz inni - może na mniejszą skalę, ale jednak...

A kociak ma obrożę, więc zapewne komuś zginął.
Póki co zostaje w dotychczasowym DT, bo facet, który kota znalazł, stwierdził, że przechowa go do czasu znalezienia DS.
09.08.2018 zgasło Słońce... Irda, ukochany mój rudzielcze, tęsknię za Tobą każdego dnia... [*]

marta_kociara

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Nie cze 14, 2009 20:49
Lokalizacja: Otwock




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, magnificent tree, Zeeni i 530 gości