Polecani behawioryści - jacy?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 30, 2012 11:38 Polecani behawioryści - jacy?

Postuluję o dodanie do kociego ABC spisu polecanych, dobrych behawiorystów kocich.
Z podaniem miejscowości/rejonu Polski, w którym działa/strony www.

Są sytuacje, gdy bez konsultacji na miejscu (w domu kota) nie da się pomóc. Dlatego tak pomocny byłby taki spis. Pomożecie go stworzyć?

Od razu mogę dodać forumową Ryśkę :)
Magdalena Nykiel
www.zooedukacja.pl
Bielsko-Biała i okolice, w wybranych terminach konsultacje także w innych miastach m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Pszczynie, Tychach, Chorzowie, Bytomiu, Radzionkowie i Tarnowskich Górach (info ze strony).

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią


Adopcje: 1 >>

Post » Śro paź 03, 2012 16:51 Re: Polecani behawioryści - jacy?

bardzo dobry temat na kocie ABC. Kocia psychika bywa naprawdę krucha, szczególnie kotów po przejściach, a tych na forum nie brakuje :(. Warto skorzystać z fachowej pomocy lub zaproponować ją znajomym, którzy zniechęceni zachowaniem pupila (również psa) planują oddać go do schroniska lub szukać nowego domu :ok:.

Powtórzę to, co wpisałam też na wątku wetów polecanych:

pani doktor wet-behawiorystka Jolanta Łapińska (http://www.zoopsychologia.com.pl/). Podkreślam, że behawiorystka, ponieważ z tych usług korzystałam. Ja miałam problem z niepohamowaną agresją kocio-kocią. Wszystkim opiekunom, którzy mają problemy z kocim zachowaniem - gorąco polecam! Możliwa konsultacja internetowa, ale ja polecam wizyty domowe. Pani doktor b. miła, konkretna, rzeczowa, niezwykle pomocna i posiadająca dużą wiedzę nt. kocich emocji i zachowań. Podczas domowej wizyty bardzo pomaga ogląd środowiska, kociego zachowania w naturalnych warunkach, rozmowa z opiekunami. Wetka jest z Warszawy ale w Łodzi jest 2 x w tygodniu. W ramach konsultacji jest wizyta domowa, zalecona terapia i konsultacje mailowe z relacjami i dalszymi wskazówkami odnośnie wdrażanej terapii. Zanim trafiłam na panią doktor izolowałam koty 5 tygodni, nie bardzo mając pomysł i wskazówki na ich łączenie. Po jednym spotkaniu z panią doktor i mailowych wskazówkach - po 10 dniach mamy wspaniałe efekty! Podejście do kotów i opiekunów (dała nam dużo wiary w to, że się uda, szybki kontakt mailowy, szybkie ustalenie terminu spotkania) super!
Obrazek
Obrazek Obrazek

boniantos

Avatar użytkownika
 
Posty: 4648
Od: Śro lut 18, 2009 15:16
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 26, 2012 20:19 Re: Polecani behawioryści - jacy?

podniosę, może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia i się nimi podzieli...
Obrazek
Obrazek Obrazek

boniantos

Avatar użytkownika
 
Posty: 4648
Od: Śro lut 18, 2009 15:16
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 26, 2012 20:41 Re: Polecani behawioryści - jacy?

Dzięki, rybcie :)

czyli mamy już dwa sprawdzone namiary :ok:

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią


Adopcje: 1 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Google [Bot], magnificent tree i 495 gości