Spis kotów PERSKICH :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 19, 2004 23:30

Wiem, wiem. Formalności. Ale powiedz mi jakiego psa widzisz w moim podpisie, jakiej rasy? Bo ja widzę pudla, a formalnie to nim nie jest :?
Nie mówię, że mój kot jest rasowy, tylko tak tyci perski chociaż :wink: :lol:
Ostatnio edytowano Czw maja 20, 2004 8:17 przez klara, łącznie edytowano 1 raz

klara

 
Posty: 268
Od: Śro kwi 07, 2004 17:50

Post » Śro maja 19, 2004 23:39

alez pewnie nie chodzi mi to o czepianie sie tylko o to ze my wiemy i wy wiecie ze wasze koty rasowe nie sa, a na forum wydaje mi sie mozna uzywac formy skroconej bo pisanie co chwila persopodobny wygodne nie jest... :lol:
zreszta moje prywatne zdanie jet takie ze troche mi przykro ze np. kociaki nie maja rodowodow, sama mowisz ze niczego do naszych rasowych im nie brakuje, a jednak hodowca skalsyfikowal je inaczej i tym samym nie przysluguja im chocby takie formalne prawa jak nazwa rasy, druga sprawa sa wystawy ja kiedys uwazalam ze nie bede kota wystawiac a teraz tak sie zarazilam ze po jednej wystawie o drugiej mysle, to wspaniala przygoda spotkac tylu kociarzy na raz ktorzy nie uwazaja ciebie za stuknieta z powodu monotematycznosci - koty - mozna pokazac swoje piekne futrzaki innym, chwalimy siw nawzajem swoimi córciami i synkami ;) i to jest fajne, ale niestety do tego potrzebny jest rodowod...
na koniec powiem ze wszystkie koty sa kochane i śliczne a płaskie mordki sa w sam raz do całowania......
Ostatnio edytowano Czw maja 20, 2004 0:31 przez vikus, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

vikus

 
Posty: 1160
Od: Sob lut 01, 2003 13:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 19, 2004 23:49

Zgadzam się w 100% co do tego całowania. Masz jakieś fotki Swojej Kici. Z chęcią bym sobie umiliła pisanie sprawozdania z fizyki :x :lol:
Ostatnio edytowano Czw maja 20, 2004 8:17 przez klara, łącznie edytowano 1 raz

klara

 
Posty: 268
Od: Śro kwi 07, 2004 17:50

Post » Śro maja 19, 2004 23:51

heh...ja wlasnie zdaje mature z fizyki i tesh przyznam ze nic milego :evil:
tu jest link do mojej prymitywnej stronki ktora po maturze zamierzam poprawic ale zdjecia tam sa obu panien to mozesz poogladac


http://www.pzekonst.ids.pl/ksv/index1.htm

daj linki do zdjec klary rowniez ofcoz... :)
Ostatnio edytowano Czw maja 20, 2004 0:32 przez vikus, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

vikus

 
Posty: 1160
Od: Sob lut 01, 2003 13:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 20, 2004 22:06

Roberto jeszcze moje cudo: Persia zwana pospolicie Gizmo, 6 miesięcy, szylkretka.

Magdagz

 
Posty: 81
Od: Śro mar 31, 2004 12:58
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Clarazkarar, DavidoosKax, Fatka, Google [Bot], Sherinkatab i 213 gości