ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 19, 2012 16:47 ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

Witam wszystkich i proszę o radę!
Czy ktoś mógłby polecić lecznicę, w której zgodziliby się na sterylizację ciężarnej kotki (o ile jeszcze nie urodziła) z rozłożeniem ceny na raty? Najlepiej w okolicy Górniaka.
Pytałam wczoraj w jednej, ale z tymi ratami nie bardzo... trochę mnie to podłamało i już miałam dać sobie spokój, ale ciągle o tym myślę, tylko ta kasa... Kotka jest "czyjaś". Właściwie to w ciąży są chyba dwie (na trzy:/). Ten ktoś dzwonił do mnie w poniedzialek z prośbą o pożyczenie transportera, bo jedną chce "wywieźć na wieś".
Dopiero co wydali jeden miot kociąt (ludziom w podobnej sytuacji materialnej i tak samo odpowiedzialnym)...
W tamtej lecznicy wspomnieli coś o talonach, jednak z tego co tu wyczytałam można jeszcze to zrobić tylko w jakimś Dogu, ale przerażają mnie opinie o nim.
I już nie wiem, czy się wtrącać, czy udawać, że mnie to nie obchodzi :(

donkiszotka

 
Posty: 25
Od: Wto wrz 18, 2012 18:01

Post » Śro wrz 19, 2012 17:32 Re: ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

Dog jest na Bałutach, na ul. Łagiewnickiej i faktycznie - nie ma dobrej opinii jeśli chodzi o sterylizacje...
Jest też od Ciebie bardzo daleko
Może spróbuj do lecznicy P. dr Ewy Pacałowskiej
ul. Przybyszewskiego 12, trzeba wejść w bramę i iść do końca podwórza.
Czynne od 13-tej do 18 tej w soboty 10.00- 13.00.

Mała lecznica, polecana na forum
Nie wiem, jak z ratami, ale może uda się jakoś dogadać
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 19, 2012 17:52 Re: ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

W Twojej okolicy jest jeszcze lecznica Cztery Łapy (koło szpitala Kopernika i Kapelusza) i na Chojnach Trop, który jest talonową lecznicą, ale skoro nie ma już tam talonów to może pogadaj z nimi. Przedstaw sytuację, że kotka dzika to może taniej policzą.

MaPi

 
Posty: 5056
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 20, 2012 6:38 Re: ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

W Tropie byłam we wtorek.
Podjadę dziś jeszcze na Przybyszewskiego. Tym razem zamiast wyskakiwać z ratami, powiem konkretnie ile i kiedy będę mogła zapłacić. Ale boję się, że (znając moje szczęście) nawet jak się zgodzi, okaże się, że kotka już urodziła:/
Dziękuję za podpowiedzi.

donkiszotka

 
Posty: 25
Od: Wto wrz 18, 2012 18:01

Post » Czw wrz 20, 2012 7:22 Re: ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

Spróbuj też w tych Czterech Łapach, lekarze są tam naprawdę spoko i blisko Ciebie jest ta lecznica. Może przejdź się tam i przedstaw sytuację - myślę, że mogą Ci pomóc.

MaPi

 
Posty: 5056
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 20, 2012 18:01 Re: ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

Nikt mi nie chce pomóc i mi też odechciało się pomagania.
Nie chciałam nawet taniej. Chciałam teraz wpłacić ponad połowę, a resztę w przyszłym miesiącu. Ale nie, trzeba wpłacić całość i jak się zdecyduję to mogę przyjść w poniedziałek. Tak jakbym była niezdecydowana i jakbym to ja zawiniła. Nigdzie już nie szłam, bo pewnie usłyszałabym to samo. W tamtym miejscu (w Czterech Łapach) też już dalej nie nalegałam, bo nie chciałam się przy niej poryczeć. Nienawidzę chodzić i się prosić, długo się przełamywałam. Jeszcze we wtorek myślałam, że jak spotkam przychylnych lekarzy to może udałoby się wysterylizować nawet dwie:/ A teraz już mam to gdzieś, pozostanę przy zajmowaniu się swoim kotem.

donkiszotka

 
Posty: 25
Od: Wto wrz 18, 2012 18:01

Post » Czw wrz 20, 2012 20:05 Re: ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

Napisz prywatną wiadomość (pw) do annskr, tutaj jest wątek Fundacji For Animals w Łodzi - może będzie mogła pomóc:
viewtopic.php?f=1&t=137505
u dołu postu masz przycisk pw, gdy go klokniesz otworzy się opcja pisania wiadomości
I nie załamuj się, powodzenia!
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34274
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Czw wrz 20, 2012 20:38 Re: ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

Centrum dr Seidla Pojezierska 93 - rozłożymy na dowolne raty. Tel: 42 - 6500074 - powiedzieć, że ustalone z doktor Anią Mrozek.

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 26, 2012 0:29 Re: ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

Obie kotki po sterylizacji;)

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Centrum dr Seidla :1luvu:

Kociąt byłoby duużo (8+6). Jedne trafiłyby wraz z mamą na wieś, drugie, gdyby "nie udało sie wydać" zostałyby i "biegały sobie po podwórku" (a za rok...)
Facet co tak chciał wywozić wogóle się do mnie nie odzywał, ale reszcie chyba ulżyło.
Ale ja za nerwowa jestem na takie akcje. Przytłacza mnie też trochę odpowiedzialność, choć wiem, że jeśli nie ja, to nikt by się za to nie wziął.
Dzisiaj jak przywiozlam tą drugą, zauważyłam jakby trochę krwi przy rance. Nie wiem czy to przez podróż (do przystanku, z przystanku, autobus, tramwaj), nie wiem czy coś takiego się czasem zdarza (pierwsza tak nie miała), czy jak zwykle niepotrzebnie panikuję, bo poza tym normalnie chodziła, jadła itd. Niestety było późno, a nie miałam za bardzo możliwości telefonowania, więc jutro jeszcze tam zajrzę, zeby się jej przyjrzeć i najwyżej będę dzwonić, i zobaczy się co dalej.

donkiszotka

 
Posty: 25
Od: Wto wrz 18, 2012 18:01

Post » Śro wrz 26, 2012 8:17 Re: ŁÓDŹ, ciężarna kotka, gdzie sterylizacja

Normalne, normalne, nic się nie przejmuj. Jeszcze przed 2 dni przy rance może pojawiać się odrobinka krwi. Jak skóra zacznie się porządnie zrastać, to już tego nie będzie. Niektórym zwierzakom się tak dzieje, jeśli w miejscu cięcia miały troszkę więcej naczynek krwionośnych.
Głowa do góry. Poradziłaś sobie z tą akcją na medal :ok:

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bells, kasiek1510, kicalka i 525 gości