[OŚWIĘCIM] TO JUŻ OFICJALNE: MIECIO POJECHAŁ DO DOMU!!! :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 29, 2012 15:44 Re: [OŚWIĘCIM] TO JUŻ OFICJALNE: MIECIO POJECHAŁ DO DOMU!!!

No to odpinam banerek :lol: Bądź szczęśliwy Mieciu :ok: solarie super z Ciebie dziewczyna :1luvu:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sty 08, 2014 20:33 Re: [OŚWIĘCIM] TO JUŻ OFICJALNE: MIECIO POJECHAŁ DO DOMU!!!

Minęło naprawdę mnóstwo, mnóstwo czasu, dlatego nie wiem czy ktoś jeszcze będzie pamiętał historię kochanego Miecia, ale akurat niespodziewanie przez moją siostrę skontaktowałam się z Panią, która zajmowała się Mieciem, gdy ten jeszcze szukał domu, a potem wydała go do nowych właścicieli. Przesłała mi relację i kilka zdjęć z nowego domu Miecia - który teraz nazywa się Sylwester. :) Stwierdziłam, że wrzucę je tutaj, bo zawsze ciepło na serduchu się robi, kiedy widać, że kot wspaniale trafił i jest szczęśliwy w nowym domu. :1luvu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Było jeszcze jedno zdjęcie z Sylwkiem przytulonym do swojego uśmiechniętego Pana, ale to już zostawię dla siebie ze względu na poufność danych czy jak to nazwać. :wink:

Relacja zaś wygląda tak:
Co do Sylwka, to właśnie wepchał mi się na fotel przy komputerze i muszę się jakoś z nim pomieścić;) On uwielbia ten fotel, jak zresztą każdy kot.
Sylwek jest wyjątkowy, bo to koto-pies. Przywiązany niemożliwie do człowieka. można go tarmosić, zagłaskać na śmierć (dzieci znajomych próbowały), a on się cieszy. Nie to, co nasza Fryśka, która pogłaskana o raz za dużo uruchamia zęby. Na pole też najczęściej wychodzi z nami, sam nie lubi, jedynie wieczorem robi kilka rundek dookoła domu naszego i sąsiednich. Z Frygą w międzyczasie było kilka scysji, ona go nadal nie cierpi, a my staramy się tak kierować ruchem po domu, żeby się za często
nie spotykały. Ostatnio jest jakby lepiej, tj. Fryga znów przychodzi do nas na dół (na stałe rezyduje u teściowej na górze), jest ciekawa, co też się tu dzieje. Sylwek przygląda się jej, ale jest spokojny i nie wyrywa się do gonienia. Zobaczymy, co będzie dalej...


Pozostaje jedynie trzymać kciuki, by ten przekochany kocurek nadal żył tak szczęśliwie i dogadał się ze swoją kocią koleżanką-rezydentką. :ok: :ok: :ok:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy ponad rok temu pomogli mi znaleźć dla niego dom, pomagali w ogłaszaniu, wspierali - to również Wasz sukces. :1luvu:

solarie

 
Posty: 2018
Od: Pt mar 02, 2012 17:21
Lokalizacja: Oświęcim

Post » Śro sty 08, 2014 21:34 Re: [OŚWIĘCIM] TO JUŻ OFICJALNE: MIECIO POJECHAŁ DO DOMU!!!

Jak można by go nie pamiętać! Cudownie słyszeć, że się kocisku układa. Niech tylko przełamią lody z kocicą i będzie super.
Obrazek Obrazek

saintpaulia

 
Posty: 3939
Od: Śro gru 14, 2011 17:53
Lokalizacja: warszawa-bielany

Post » Czw sty 09, 2014 10:13 Re: [OŚWIĘCIM] TO JUŻ OFICJALNE: MIECIO POJECHAŁ DO DOMU!!!

Ja też pamiętam Miecia i bardzo się cieszę, że się układa chłopakowi. Grubcio się zrobił :D A w kapelutku wygląda zabójczo! Żyj długo i szczęśliwie. Uwielbiam takie zakończenia :1luvu:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 09, 2014 16:05 Re: [OŚWIĘCIM] TO JUŻ OFICJALNE: MIECIO POJECHAŁ DO DOMU!!!

Piękny Sylwek :1luvu:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Czw sty 16, 2014 21:01 Re: [OŚWIĘCIM] TO JUŻ OFICJALNE: MIECIO POJECHAŁ DO DOMU!!!

Jaki piekny kocur z niego :))) Super że mu się tak ślicznie ułożyło :))
Jesteś jego dobra wróżką solarie :))

Lilka Mrau

 
Posty: 2554
Od: Pon sie 20, 2012 16:15
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zeeni i 553 gości