Bośniaczek - dt u Karotki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 21, 2012 9:44 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

Słuchajcie, a jak wygląda sytuacja ze swobodną migracją zwierząt? Przecież zwierzęta nie uznają granic i chyba nikomu nie przyjdzie do głowy tego pilnować. Jedna osoba puszcza kota przed granicą a druga czeka poza ;)
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 21, 2012 9:49 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

Gibutkowa pisze:Słuchajcie, a jak wygląda sytuacja ze swobodną migracją zwierząt? Przecież zwierzęta nie uznają granic i chyba nikomu nie przyjdzie do głowy tego pilnować. Jedna osoba puszcza kota przed granicą a druga czeka poza ;)

:lol:
kurcze, gdybym prowadzila samochod to sama bym pojechala a tak lipa :(
Badaj kota regularnie. Kot Ci nie powie, że źle się czuje, a kiedy zauważysz może być za późno...
Obrazek

Karotka

 
Posty: 4972
Od: Pon maja 14, 2007 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt wrz 21, 2012 10:03 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

Trochę się spóźniłam na wątek :(

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 21, 2012 10:07 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

gosiaa pisze:Trochę się spóźniłam na wątek :(


byłaś w Chorwacji? :(
Może znasz kogos kto bedzie wracal?
Badaj kota regularnie. Kot Ci nie powie, że źle się czuje, a kiedy zauważysz może być za późno...
Obrazek

Karotka

 
Posty: 4972
Od: Pon maja 14, 2007 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt wrz 21, 2012 15:44 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

Albo kto ewewntualnie mógłby przewieźć kota w granicach Chorwacji? - z południa kraju, z Neum, do Zagrzebia, bo stamtąd mamy ofertę opieki nad kotem, ale nie ma go kto dowieźć do wolontariuszki :(

MartaK

 
Posty: 2327
Od: Sob mar 18, 2006 22:02
Lokalizacja: Łódź / Poznań

Post » Pt wrz 21, 2012 16:01 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

zaznaczam wątek, trzymam mocno kciuki i pytam. Kompleta bezsilność człowieka ogarnia w takich sytuacjach :( . To przecież "tylko" granica, a dla niego to być albo nie być :( Może ktoś mógłby zrobić wydarzenie na fb? Jeszcze jest sezon urlopowy, fb ma większy zasięg, a ludzie nie odpuszczają netu nawet w czasie wakacji
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 21, 2012 18:26 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

jamkasica pisze:zaznaczam wątek, trzymam mocno kciuki i pytam. Kompleta bezsilność człowieka ogarnia w takich sytuacjach :( . To przecież "tylko" granica, a dla niego to być albo nie być :( Może ktoś mógłby zrobić wydarzenie na fb? Jeszcze jest sezon urlopowy, fb ma większy zasięg, a ludzie nie odpuszczają netu nawet w czasie wakacji





To przecież "tylko" granica, a dla niego to być albo nie być :(-łatwo pisze się takie słowa komuś kto nie jest w tej sytuacji.A wie może ktoś jakie grożą kary gdy zostanie taki proceder ujawniony przez służby celne?Mandat na pewno ale co z kotem?Odbiorą,pozwolą zabrać?Szukam już dłuższa chwile jakiejkolwiek informacji o karze i nigdzie nie mogę znaleźć :( Bo może kara nie jest taka duża i gra warta jest świeczki.Moja znajoma jest z tym samym problemem a wraca w niedziele i zastanawia się czy zabrać kota?
Neska za TM :-( Zuzia za TM :-( [*][*]
"Kiedy żegnasz przyjaciela, nie smuć się, ponieważ jego nieobecność pozwoli ci dostrzec to, co najbardziej w nim kochasz."
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

grzes78b

 
Posty: 228
Od: Sob paź 31, 2009 18:39
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt wrz 21, 2012 21:25 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

grzes78b pisze:
jamkasica pisze:zaznaczam wątek, trzymam mocno kciuki i pytam. Kompleta bezsilność człowieka ogarnia w takich sytuacjach :( . To przecież "tylko" granica, a dla niego to być albo nie być :( Może ktoś mógłby zrobić wydarzenie na fb? Jeszcze jest sezon urlopowy, fb ma większy zasięg, a ludzie nie odpuszczają netu nawet w czasie wakacji



To przecież "tylko" granica, a dla niego to być albo nie być :(-łatwo pisze się takie słowa komuś kto nie jest w tej sytuacji.A wie może ktoś jakie grożą kary gdy zostanie taki proceder ujawniony przez służby celne?Mandat na pewno ale co z kotem?Odbiorą,pozwolą zabrać?Szukam już dłuższa chwile jakiejkolwiek informacji o karze i nigdzie nie mogę znaleźć :( Bo może kara nie jest taka duża i gra warta jest świeczki.Moja znajoma jest z tym samym problemem a wraca w niedziele i zastanawia się czy zabrać kota?



Wydaje mi się, że błędnie odczytałeś moje intencje :| . Chodziło mi właśnie o absurdalnie ograniczone możliwości jakie ma człowiek i o fakt, że bardzo ciężko w takiej sytuacji coś zaradzić choć mogłoby się wydawać, że na przeszkodzie stoi "jedynie" przekroczenie granicy.
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 24, 2012 7:03 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

Kocurek, bo to kocurek :) otrzymał papiery i dzieki wspaniałym ludziom, którzy zgodzili się nadrobic drogi, jechac po niego i załatwic wszystko jest już prawdopodobnie w Polsce. Piszę prawdopodobnie, bo ostatnie wieści mam z wczoraj, że jadą, ale nie otrzymałam informacji, ze sa juz w Polsce. Przypuszczam, że przyjechali późno i byli wykończeni podróżą. Dzisiaj kocurka odbierze we Wrocławiu Jaewka a ja podjadę po niego pociagiem. Łapka w złym stanie, istnieje duze prawdopodobieństwo, że będzie amputowana, ale mam nadzieje, że uda sie tego uniknąc.
Teraz czekam tylko na wieśći, że wszystko Ok i zabieram sie regulowanie długu, bo cała akcja- papiery, benzyna itp sporo kosztowała. Najważniejsze, że Mały nie jest juz pozostawiony samemu sobie.
Badaj kota regularnie. Kot Ci nie powie, że źle się czuje, a kiedy zauważysz może być za późno...
Obrazek

Karotka

 
Posty: 4972
Od: Pon maja 14, 2007 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 24, 2012 8:10 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

Super wiadomości :D :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon wrz 24, 2012 8:34 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

:ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 24, 2012 8:34 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

cudownie!!!
Karotko to dzięki Twojej determinacji się udało :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 24, 2012 10:43 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

Suuuuper!!!!! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek

skwareek

 
Posty: 3571
Od: Pon maja 03, 2010 12:42
Lokalizacja: Łódź/Amsterdam

Post » Pon wrz 24, 2012 12:54 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

Kocurek już w Polsce :)
Dzisiaj dojedzie do Wrocławia i przejmie go Jaewka, tak zebym mogła po niego spokojnie podjechac pociagiem.

I tutaj ogromne dzieki dla Eweliny za przetrzymanie Małego, dla Kasi za założenie wątku i Marty za wytrwałośc w znoszeniu mojego marudzenia, pomoc w organizacji, telefony i maile.

Najwieksze podziekowania dla pary która Małego przywiozła. Mam nadzieję, że sie pojawią w watku.
Dziekuję za wszystko
Badaj kota regularnie. Kot Ci nie powie, że źle się czuje, a kiedy zauważysz może być za późno...
Obrazek

Karotka

 
Posty: 4972
Od: Pon maja 14, 2007 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 24, 2012 13:03 Re: CHORWACJA - PILNA POMOC!

Potwierdzam. Bora, bo tak go nazwaliśmy, jest już w Polsce. Za chwilę będą zdjęcia (własnie Tomek zrobił mu sesję).

Bora, bo tak nazywa się jeden z wiatrów wiejących w Chorwacji :) Potrafi w jednej chwili nabrać ogromnej prędkości, tak jak zrobiło to życie naszego Bohatera :)))

Ozanna1405

 
Posty: 1141
Od: Wto wrz 06, 2011 19:35
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ashai, dino&felek, Zeeni i 210 gości