Inwalidzi-Dexter i Odi Schr. Łódź- JUŻ w swoich DOMACH! :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 09, 2012 17:16 Re: Inwalidzi-Dexter i Odi Schr. Łódź- JUŻ w swoich DOMACH!

Anakin mnie zachwycił. Wspaniale daje radę. Wspina się, biega, chodzi, balansuje na dwóch łapkach nie dotykając ziemi - prowadzi normalne kocie życie. A przy tym jest zadowolonym, radosnym kotem - bawi się zabawkami, poluje... Fantastyczne stworzenia te koty.Fantastyczne. Kocham je. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Pt mar 07, 2014 0:55 Re: Inwalidzi-Dexter i Odi Schr. Łódź- JUŻ w swoich DOMACH!

Witam,
mamy drobny problem z Deksterem. Coraz trudniej mu się chodzi. :( Coraz mniej się rusza, a jak idzie do miski to szoruje torsem o podłogę. Ma coraz mniej siły no ale niestety nie jest młodziakiem.. Czy ktoś zna jakiś sposób jak mu pomóc? Myślałam o jakiś ćwiczeniach, protezach... Cokolwiek bo szkoda mi go gdy widzę jak mu coraz ciężej :/

Szpitlland

 
Posty: 5
Od: Pon paź 01, 2012 21:32

Post » Pt mar 07, 2014 11:36 Re: Inwalidzi-Dexter i Odi Schr. Łódź- JUŻ w swoich DOMACH!

Myślę, że na początek niezbędna jest wizyta u ortopedy, poznanie jego opinii i dobranie odpowiedniej rehabilitacji bądź leczenia.
Chyba, że już byliście.
A były jakieś zalecenia ze schroniska?

Forumowa kamari była specem od połamańców. Nie jestem pewna, czy nadal jest na forum.

Może ta jedna łapka z przodu jest zbyt obciążona, albo coś się z nią dzieje? Bo dziewczyny piszą, że trójłapki świetnie sobie radzą.

issey32

 
Posty: 3621
Od: Śro maja 18, 2011 9:39

Post » Pt mar 07, 2014 12:01 Re: Inwalidzi-Dexter i Odi Schr. Łódź- JUŻ w swoich DOMACH!

Może jest za tłuściutki?
nie przytył?
bo wtedy za duże obciążenie...
Szpitland, jesteście nadal w Łodzi?
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 180 gości