kolorowa Ryfka TRI została Szwajcarką

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 09, 2012 5:39 Re: Komu Szylkę? Ryfka TRI na wydaniu - dom forumowy lub ok

jarekm pisze:
Poker71 pisze:
ASK@ pisze:Ja wiem,że przejrzysz, przepytasz


nie, zostawię pod drzwiami w kartonie ucieknę zmienię nazwisko i telefon :ryk:

ASK@ pisze:i oddasz z żalem ale w słusznym celu.

oj, i z kawałkiem serca. A właściwie dwóch a nawet trzech a pewnie i czterech.... TŻ i jarekm z małżonką będą mnie wyzywać i błotem obrzucać jak ją będę pakować...


ojjjjjjjjjjjjj
po tym co Cię może spotkać błoto może być czymś bardzo przyjemnym


groźby karalne jak nic :piwa:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Śro wrz 12, 2012 18:37 Re: Szylkę? Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FILM

no tłumy, tłumy.

Spoko, poczekamy. Ryfka za bardzo chodliwa nie jest, w końcu ma gdzie mieszkać, nie siedzi w piwnicy ani klatce, nikt jej za drzwi nie wystawi, jeść dostaje głaski dostaje, ma wszystkie nóżki i oczki i nawet nie jest chora.


Ale za to dziś jest na gościnnych występach. Chwilowo na dwie godzinki, od jutra na 4 dni.


I już zaczepia do zabawy jednego z tambylców :mrgreen:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie wrz 16, 2012 6:37 Re: Szylkę? Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FILM

Ryfka bez Gryzeldy jest kotem asertywnym. Nieco goni jarkowe koty, ale bez wielkiej agresji. Sądzę że kilka dni więcej i byłaby integracja, więc jak najbardziej nadaje się do domu z innym kotem- w miarę normalnym na głowę (czyli totalnie innym od Gryzeldy)

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie wrz 16, 2012 10:02 Re: Szylkę? Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FILM

Poker71 pisze:Ryfka bez Gryzeldy jest kotem asertywnym. Nieco goni jarkowe koty, ale bez wielkiej agresji. Sądzę że kilka dni więcej i byłaby integracja, więc jak najbardziej nadaje się do domu z innym kotem- w miarę normalnym na głowę (czyli totalnie innym od Gryzeldy)


Hm, a jaka jest Gryzelda?
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10931
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie wrz 16, 2012 15:59 Re: Szylkę? Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FILM

nienormalna, jak ze zdania powyżej wynika :mrgreen:

problemem jest to że Gryzelda na sam widok Ryfki startuje do niej z wszystkich łap. podejrzewam że początkowo nawet nic nie chce zrobić, ale na ten widok Ryfka dostaje paniki a wtedy Gryzelda się nakręca

u jarkam koty są wyważone, zero zachowań które można odebrać jako agresywne- i Ryfka doskonale funkcjonuje.

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pon wrz 17, 2012 6:20 Re: Szylkę? Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FILM

kot "który nie lubi zmian" nawet nie zauważył żeśmy przyszli w odwiedziny. Po prostu nas olała 8O

Czujemy się zdradzeni :mrgreen: i czekamy na raport jarkam co do zachowania i charakteru Ryfki w nowym miejscu i w stadzie :kotek:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Śro wrz 19, 2012 7:43 Re: Szylkę? Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FILM

szkoda mi obu kotów
Gryzelda nie jest zachwycona ponownym zamknięciem sypialni, widać że spędzanie nocy bez nas nie jest takie fajne
Ryfka radzi sobie w maleńkiej sypialni ale minka smutniejsza.

Próbowaliśmy u jarkam spotkac oba koty na terenie neutralnym, efekt... jak zwykle. Gryzelda wścieklica, Ryfka sparaliżowana ze strachu na sam widok białego potwora.

My z TŻtem dajemy radę z izolacją, wkurzające ale trzeba to trzeba, ale wytłumacz kotom :(

Kuźwa szkoda mi obu jak cholera :/

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pt wrz 28, 2012 17:18 Re: Szylkę? Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FILM

fresh news
Ryfka grywa w skrable


(a Gryzelda jest zakochana w straży pożarnej, duże kolorowe i fajnie migają)

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Czw paź 04, 2012 8:35 Re: kolorowa Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FIL

nie mordowac kota..........


Ryfkę opętało. Przeprowadzam ostatnio "chwilowe przeprowadzki" i kotu chyba na mózg się rzuciło.

Chwilówki to wstawienie Gryzeldy do sypialni żeby sobie przy otwartym oknie posiedziała, a Ryfki do "salonu" (hmmmm :oops: ) żeby nieco przestrzeni dostała.

Efekt?
Gryzelda poza czasem "okiennym" tylko śpi i ma minę "nuuudy, coś by się pogoniło, stara kup jakiegoś królika". I zasadniczo ma mnie w d[]. To znaczy normalnie tylko trochę głębiej niż zwykle. Dzięki :twisted:

Ryfka z kolei ... łazi i mędzi bez sensu. Wczoraj tylko przy "chwilówce", dziś od rana zaczęła nawet w sypialni. Nic jej nie jest, nie chce żryć, nie chce miziać (to znaczy chce ale nie bardziej niż zwykle), nie chce zabawek, nie chce kuwety- po prostu zrzędzi "bo tak".

Co jest kurna? Powariowały?

Aaaaa... Chcecie dowcip?
Otóż nie znoszę kociego miauczenia :ryk: Gruchać może, mruczeć bardzo proszę, ale wnerwa mam jak chodzi i gada a ja nie wiem o co cho!
Wrrrr. Zwariuję :roll:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pon kwi 01, 2013 11:20 Re: kolorowa Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FIL

Pokazalam Ryfke TZ. Mowi ze fajna.
Ciastusiu i Haskellku [*]

Discordia

Avatar użytkownika
 
Posty: 11249
Od: Nie sie 12, 2007 12:34
Lokalizacja: Wabern/Szwajcaria

Post » Wto kwi 02, 2013 6:14 Re: kolorowa Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FIL

Discordia pisze:Pokazalam Ryfke TZ. Mowi ze fajna.


filmik widzieli? ona tak nonstop :D

nawet nie wiecie jak się cieszę :mrgreen: staram się nie nastawiać bo wiem że decyzji jeszcze nie ma, ale... :piwa:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Wto kwi 02, 2013 20:23 Re: kolorowa Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FIL

Pozwole sobie zacytowac z innego watku. "Chcem jom" ;)
Ciastusiu i Haskellku [*]

Discordia

Avatar użytkownika
 
Posty: 11249
Od: Nie sie 12, 2007 12:34
Lokalizacja: Wabern/Szwajcaria

Post » Śro kwi 03, 2013 4:54 Re: kolorowa Ryfka TRI na wydaniu DS forumowy lub około. FIL

Ryfka eksportowa będzie... :)

:kotek:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Śro kwi 03, 2013 8:10 Re: kolorowa Ryfka TRI - jedzie do Szwajcarii!

się cieszę nieziemsko ale oczywiśdcie histeryzuję też na odpowiednim poziomie
jak wczoraj TŻtowi powiedziałam że to dopiero przygrywka do tego, co będzie przerabiał przez kolejny miesiąc, to tylko jęknął i zaczął rozpisywać plany zrobienia zapasów znieczulająco procentowych.
tylko nie wiem czy dla siebie czy dla mnie 8O

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pon maja 27, 2013 13:36 Re: kolorowa Ryfka TRI - jedzie do Szwajcarii!

Jak tam? Szykujecie sie :)
Ciastusiu i Haskellku [*]

Discordia

Avatar użytkownika
 
Posty: 11249
Od: Nie sie 12, 2007 12:34
Lokalizacja: Wabern/Szwajcaria

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, LimLim, Silverblue, Szymkowa i 526 gości