Dudek - kot z przerwana ciąglością rdzenia kręgowego

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 10, 2012 19:51 Re: Dudek - kot z przerwana ciąglością rdzenia kręgowego

Powinien dostawać Nivalin, wit. B (B1,B6, B12, np.Milgamma), cocarboxylazę(jeśli uda się Wam gdzieś kupić)
On nie dostaje żadnych leków? 8O
Czym go karmicie?

Tak, tak. Złamany kręgosłup może jakoś wpływać na jelita, ale nie aż tak, żeby kot się nie mógł załatwić, a kału nie dało się wymasować.
Obrazek http://www.facebook.com/TOP.INNI?ref=pb
milczenie jest srebrem, a mruczenie - złotem...

Szenila

 
Posty: 1850
Od: Pt gru 03, 2010 18:24
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Śro wrz 12, 2012 8:00 Re: Dudek - kot z przerwana ciąglością rdzenia kręgowego

Dostaje wit B12, coś przeciwbólowego i antybiotyk. Codziennie próbuje i masuje mu brzuszek ale mało co wychodzi ...już sama nie wiem jak to robić. Oglądam te filmy na youtubie ale mało co mi pomagają. Kotek ma cewnik , bo ponoc ma zaciśnięty pęcherz. Dziaja dałam ru relanium zobaczymy czy coś puści. Karmimy go mięskiem lub karmą z domieszką oleju. On ma przerwany rdzeń a nie tylko połamany kręgosłup a to chyba znaczna różnica bo w rdzeniu jest całe unerwienie. Kot ma apetyt i oprócz tego że nie ciągnie dupkę i nogi zamiast chodzić to zachowuje się zupelnie jak przed wypadkiem. Prolem jest tylko z kupą.....

sprokecik

 
Posty: 9
Od: Wto wrz 04, 2012 18:49

Post » Śro wrz 12, 2012 12:54 Re: Dudek - kot z przerwana ciąglością rdzenia kręgowego

Podano Ci adres w Katowicach, gdzie jest przeprowadzana rehabilitacja. Udaj się tam z kotem, jak masz problemy z kupą.

Zakocona

 
Posty: 6992
Od: Czw lut 03, 2005 22:19
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro wrz 12, 2012 21:08 Re: Dudek - kot z przerwana ciąglością rdzenia kręgowego

Byłam raz ale kot nawet dotknąć się nie dał, bardzo się zdenerwował bo były tam dwa inne koty. Pani pokazała jak masować ale sama nic nie wymasowała bo kot nie dał się jej dotknąć. Dzisiaj wieczorem poszła mała kupka :) Umówiłam się do dr Fabisza na poniedziałek zobaczymy co on powie i doradzi.

sprokecik

 
Posty: 9
Od: Wto wrz 04, 2012 18:49

Post » Śro wrz 12, 2012 21:37 Re: Dudek - kot z przerwana ciąglością rdzenia kręgowego

Ale masujecie brzuszek czy odbyt?
Obrazek http://www.facebook.com/TOP.INNI?ref=pb
milczenie jest srebrem, a mruczenie - złotem...

Szenila

 
Posty: 1850
Od: Pt gru 03, 2010 18:24
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Nie wrz 16, 2012 20:23 Re: Dudek - kot z przerwana ciąglością rdzenia kręgowego

kupa wymasowana, teraz kot sam wypycha małe bobki :) zaczął podciągać nóżki i zaczyna odzyskiwać czucie przy nasadzie oogona:)

sprokecik

 
Posty: 9
Od: Wto wrz 04, 2012 18:49

Post » Pon lis 05, 2012 16:51 Re: Dudek - kot z przerwana ciąglością rdzenia kręgowego

Co z kocurkiem :?:
Obrazek http://www.facebook.com/TOP.INNI?ref=pb
milczenie jest srebrem, a mruczenie - złotem...

Szenila

 
Posty: 1850
Od: Pt gru 03, 2010 18:24
Lokalizacja: Chrzanów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 128 gości